Matt Scudder (Liam Neeson) je bývalý newyorský policista a vyléčený alkoholik, který pracuje jako soukromý detektiv bez licence pro ty, kdo z jakýchkoliv důvodů nemůžou jít za policií. Jedním z takových je i drogový dealer Kenny, který si detektiva najme, aby našel ty, kdo mu unesli a brutálně zavraždili ženu. Scudder začne postupně odkrývat stopy vedoucí k únoscům a zjišťuje, že tento zvrácený zločin není jediným a rozhodně ani posledním, který v ulicích New Yorku spáchali. Sérioví vrazi se chystají opět zaútočit a pro Scuddera, stojícího mimo zákon, se tak rozehrává nelítostný boj s časem. (A-Company CZ)

Mark1983

Na tento snímek jsem byl také dosti zvědav a nebyl jsem zklamán. Podle mě se jedná o mysteriózní napínavý krimi thriller od začátku do konce. ()

RavenSpector

Temně drsné drama. Perfektní ukázka účinného postupu při vyjednávání o rukojmí. Ta scéna mě dostala. Tak se na ně musí, na ty ku-.-vy únosce. ()

Johny Mist

Možná prvoplánovitý, ale na druhou stranu opravdu kvalitní počin. Nechybí kýčovitý konec, což mi trochu vadí. Atmosféra je velmi slušná, námět skvělý, dalo se z toho ale vytěžit trochu víc. Liam Neeson se na tyto role prostě hodí, takovej ten osamělej vlk samotář, trochu tajemnej, malinko složitej, ale v celku rovnej chlap v celém tom marastu, ve kterém se pohybuje. Není to tak akční jako Non-stop..... s odřenýma ušima 4* ()

Mr.Lordi

Drsný, ale velmi přitažlivý a zajímavý film s L. Neesonem, tak typickým pro tyto zvláštní témata. Příběh a nápad je velmi zajímavý, závěrečná scéna také nijak neshazuje celou atmosféru. Neočekávejte však super akční přestřelku a vyvražďovačku, jak jste zvyklí - veškeré akční scény jsou spíš v rámci nutnosti. Tam, kde je "spravedlnost" krátká, pošlete Scuddera. 75% ()

zekon

Taková průměrná věc s žádným úžasným nápadem a ničím novým se skvělým Neesonem a skvělým zpracováním. Takže celkově za 3. ()

otecBobby

Místy se mi dýchalo docela ztěžka. Slušné napětí. Od začátku bylo ale jasné, že Neesonův hrdina zmákne všechno. ()

zeromen

Solidně natočené béčko, s výborným Neesonem. Ale má mnohem lepší film, tady drobátko šlápnul vedle. //viděl na DVD: 57% ()

Lukkyn

Tohle se trochu vymyká posledním Liamových letům. Tedy něco jste mi sebrali identitu, dceru apod. a já Vás všecky vystřílím do posledního kreténa. Tohle má na víc a buduje to atmosféru a proběhne i trocha napětí. Jediná akční scéna je v posledních chvílích filmu a má to svůj účel. Kameny si hrajou na atmosféru a čerpají z hrdinova kouzla. LIam tyhle filmy umí a ikdyž se trochu zaškatulkoval , tak tahle změná mě potěšila!!!! ()

chosan

Sice to není akční pecka jako 96 hodin, ale i tak velice dobře udělaný, koukatelný thriller já musím říci že mě film dostal za mě to byla koukatelná pecka a velké překvapení dávám 70%. ()

lubica1995

Musím sa priznať, že ma spracovanie veľmi uspávalo. Bolo to zdĺhavé, ničnehovoriace a sem tam to chcelo byť drastické a napínavé, ale bolo to len trapné. ()

kodwin

Trochu ohrané téma. To nic nemění na tom, že Neeson zvládá svou roli bravurně a snímek nepostrádá napětí. Název je trochu zavádějící - toho hřbitova tam zase tolik není. Celkově kvalitní thriller, který postrádá originalitu. ()

Naby

První polovina filmu zajímavá, napínavá. Postupně to ale degradovalo trochu napětím a hlavne uveritelnosti. Trosku skoda, potencional to melo. Jinak lehce nadprumerny akcni film. Celkem 3,4* ()

mlock

Ten negerskej homeless parchant jako měl bejt roztomilej a ftipnej? S tim hnusem by se v reálu nikdo nebavil, tady z něj udělali "parťáka". Dál v celym filmu dost pokulhává logika a postavy jsou opravdu sbírka pitomců. A závěrečný děj rozkouskovaný pámbíčkářskými citáty z odmašťovny, to byla třešinka na dortu. ()

Gemeroid

Je to jako roštěnky ze školní jídelny. Má to dobrý začátek a pak chvíli před koncem, jinak se to vleče, tak si člověk dloubá holuby a sem tam si jde skočit ze střechy. Konec je natahovaný jak guma na teplácích co nosíte od puberty, ale nakonec to přeci jen skončí a to je dobře. ()

Signore

Řemeslně tomu vlastně není co vytknout, v rámci žánru je to jasný nadprůměr (přičemž bych vyzdvihl žánrovou čistotu) a Liam Neeson předvádí svůj vysoký standard, nicméně po zhlednutí snímku jsem se nemohl ubránit dojmu, že kdybych jej neviděl, o nic bych vlastně nepřišel (chyběla mi tam alespoň nějaký náznak katarze). ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele