Tři kluci a nemluvně (TV seriál)

Baby Daddy

Komedie

USA, 2012, 22 min

• Khumbac

Hnus!(19.7.2016)

Zatím jsem viděla jen pár dílů a není to tak hrozný. Určitě se mi tenhle seriál líbí víc než seriál Máma, co dávali v tu dobu před tím. Uvidim, jak se tohle dál vyvine a časem třeba zvýším hodnocení. Zatím 60%.(9.12.2015)

• Tommassi3

Další teenagerovský ABC recyklát hned několika motivů, co ve velkém opisuje od Přátel - A místy je i skutečně prachsprostě vykrádá.. - a zároveň ždímá laciné téma Tří mužů a nemluvěte, které mělo především dík těm dvěma zoufalým francouzským kouskům, co nesahají těm s triem Selleck, Dancy, Guttenberg ani po plíny, raději zůstat u ledu.. Ačkoli je Chelsea Kane opravdu kočka, skutečným králem téhle série se rychle stává obrovitý sympaťák Derek Theler se svou joeyovskou kreací.. ;)(17.12.2015)

Je to přehnané, absurdní a nereálné, ale kupodivu to funguje. Hlavní postavy jsou ztřeštěné, ale hrozně milé, a tak jsem si na sitkomu postupně vypěstoval závislost.(2.2.2014)

• geklon

Cílová skupina téhle ubohé vyplňovačky nekonečných amerických reklam, můžou být snad jen na díze sbouchnutý kokodáčky, který si ze srdce užívají patovou situaci hlavního "hrdiny". Ať žije Raising Hope.(24.6.2013)

• - Dceru, hlavního hrdiny Bena (Jean-Luc Bilodeau), hrají v každé sérii vždy dvojčata. V první sérii to byla dvojčata Ali Louse a Susanne Allan Hartman. Ve druhé to byla Mila a Zoey Beske, ve třetí Ember a Harper Husak a ve čtvrté Sura a Kayleigh Harris. (katherine7)