Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (Cinemart)

kvardis

Asi jsem uz odrostl z toho plytkeho usa humoru, clovek se tesi na poradnej vystrizenej for, ale zasekne se v pocitu zoufalstvi z toho ze ty fory vzdy sklouznou to skaly pre-teen a vy jen cekate na konec. ()

Torgal

Asi mám odpor k filmom o nonstop žúrujúcich vysokoškolákoch vybudovaný prcičkovou sériou, ale tu jednoducho nefunguje ani ten humor. Klasicky Rogenovsky sa väčšinou improvizuje, ale je to len mlátenie prázdnej slamy a Rose Byrne, akokoľvek ju mám rád, jednoducho nestíha a nepasuje sem. Zápletka je navyše na celovečerný film veľmi slabá a svoje limity vyčerpá za pol hodinu. Po This Is the End som čakal ďalší zásah do čierneho, ale nedočkal som sa. 4+/10 ()

joker30

Bola by to priemerná komédia ak: by hlavní hrdinovia ponúkli aspoň, aký taký herecký výkon alebo aspoň nádych charizmy , či sympatie,a to nehovorím, že niektoré vtipy sú fakt, ale fakt trápne. Netušíte komu fandiť a ten záverečný akože pohľad na realitu a uplatnenie prezidenta spolku? WTF? ()

Kingjiri

Pár scén fakt pobaví (De Niro party nebo titulky v novinách dle děkanky). Ve skutečnosti ale vlastně nejde o nic jinýho, než o to, jestli větší kraviny dokážou udělat studenti nebo čerství rodiče, který by už měli mít rozum a samozřejmě nemaj, přičemž na tyhle role oplzlejch pubertálních dospěláků je Seth Rogen expert. I když jsem se občas zasmál, tak komerčnímu úspěchu snímku uplně nerozumim, dvě silnější hvězdy. ()

Ihuj

Další z amerických komedií z poslední doby, kde se režisér nebojí dotáhnout drsnej gag do konce. Ani mi to nepřišlo trapný, vtipná komedie, solidní průměr. ()

AxelWers

V zásade nie zlá komédia, ale celkovo mi prišla dosť suchá. Komédia tohto typu má potenciál na hromadu zábavných scénok (viď podobný film Revenge of the Nerds), ale ten tu nebol využitý. Film sa dá pozerať, ale stačí len raz. Možno dva krát. ()

nwx odpad!

Už nikdy více Seth Rogen. Vždycky mi to nedá a jdu na jeho nový film ale pokaždé totální TRASH. Uf. Zasmál jsem se jen tak koutkem snad 2x. Totální amatérská hovadina. ()

GodKnows

Sklamanie. Veľké sklamanie. Pár scén sa podarilo ale inak som sa väčšinu filmu nudil. Keď teraz pozerám na stopáž tak mám pocit, že som v kine sedel aspoň o pol hodinu dlhšie. Z toho námeru a hereckého obsadenia sa dalo vytrieskať omnoho viac. Škoda. 50% ()

FoxMulder

Na filmy tohoto typu jsem už asi starý. A nebo je to opravdu tak zoufale nevtipná a ukecaná chujovina? Ať tak nebo tak, dopadlo to ještě hůř, než jsem čekal. ()

cr8g

I když je to naprosto tupej film, tak jsem se dost zasmál. Na relax perfektní. Dal bych bych 3,5/5 kdyby to šlo, ale nejde, proto musim dát 3/5. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák