Gastovski

V rámci topky jsem si musel udělal reprízu. Jako dítě jsem se u této komedie dost nasmál, ale v roce 2020 už ono kouzlo vyprchalo. Plusem zůstává, že to není vyloženě trapné jako většina dalších četnických eskapád, ale punc průměrnosti zůstává. Pokud budu chtít opravdu vtipnou funesovinu, tak jedině Fantomase. ()

zdeny99

Nestárnoucí klasika s nepřekonatelným výkonem Louise de Funése, která z něj navždy udělala předního světového komika. Včetně něj i ostatní četníci (Michel Galabru, Jean Lefebvre...) jsou vynikající, stejně jako celá tahle francouzská komedie. Crusotova dcera coby fiktivní dcera místního mafiána se taktéž povedla. Z počátku je to taková honěná na nudisty, ale díky této povedené dcerunce dostává tento první díl ještě větší šmrnc. Připlete se k luxusnímu autu, v němž je ukradený obraz a tatínek Crusot to pak musí vše zachraňovat. Projíždí se na malém traktůrku, prchá v ukradeném autu svým kolegům a málem se poblinká ze zběsilé jízdy, když dělá pasažéra té střeštěné jeptišce. A pro nás Čechy je tahle série ještě okořeněna nezapomenutelným dabingem Františka Filipovského. [47355. hodnocení, 481. komentář, 86%, 172. nejlepší film, 528. nejoblíbenější film] ()

Rázlik

Série četníků je nezapomenutelná. Pokaždé když je dávají v televizi tak u nich nechybím. Četníky si neumím představit bez Louise de Funése v hlavní roli a bez dabingu Filipovského by to prostě nebylo ono. ()

Joll

Nedokážu si představit, že bych dal míň jak 5 hvězd!Ta komedie je nadčasová a forky neomrzí ani na 100té zkouknutí:) ()

smeejay

Louis de Funès je jeden z mých oblíbených herců a v Četnících ukazuje svou kvalitu. Navíc ten výkon ještě vylepší p.Filipovský a ostatní četníci a já musím dát za ***** :) ()

Wolvie

Velmi přeceněné a neustálým reprízováním definitivně značně otravné.Funés je dobrý komik,ale Četníci mi k strci nikdy nepřirostli. ()

krabatt76

"Těší nás šéfe..!" "Dlouho nebude!!!.............Sem,zásadně sem! " Děda nikdy nechápal,proč se ZASE chci dívat na toho šílenýho,cholerickýho dědka :-)) ()

Mahoney.

Bláznivá komédia z prostredia maličkého mestečka vo Francúzsku, St. Tropez. Mala som možnosť sa do St. Tropez dostať a bolo to úžasné byť pri policajnej stanici z týchto žandaroviek. Bol to môj splnení sen. Na humore z týchto francúzskych komédiách som vyrástla. Som si istá že tomuto filmu príde každý na chuť. 86% je toho dôkazom. :) ()

gombarix

tak je to už na dnešní poměry takové pomalé (až na sestru Klotyldu), cudné (i přes výskyt naháčů) a lehce vyčpělé... ale klasika, no... a u pár scén se pořád řežu smíchy ()

Nerd4Dreaming

Louis de Funès s dabingem pana Filipovského v jedné ze svých nejznámějších rolí. A také nejúspěšnějších, což dokazuje pět pokračování. Na rozdíl od oněch pokračování, které tento snímek spíše vykrádají, je dílem originálním. Některé gagy jsou vyloženě legendární, například příjezd do Saint Tropez nebo patálie s Mustangem. Film i po tolika letech vypadá dobře a skvěle pobaví. Vytkl bych akorát konec, kterému chybí větší a vtipnější grády a působí dojmem, že tvůrci nevěděli jak to celé vlastně ukončit. Více Cruchota a méně francouzské mládeže by také nebylo na škodu ale i tak hodnotím plným počtem, tento film mi pokaždé zvedne náladu! ()

S.Dedalus

po shlédnutí originálního znění se může jít filipovský zahrabat a jen tak z povinnnnnosti přidávám: smrt dabingu!!!! ()

Pavelpi

Když jsem tenhle film viděl poprvé,zamiloval jsem si ho.Od té doby jsem ho viděl mnohokrát a líbí se mi pořád.Viděl jsem mnoho Funésových filmů,ale tenhle řadím mezi špičku. ()

lemonova

Skvelá komédia, ktorá nestojí len na one man show Louisa de Funes, ale na mnohých vtipných postavičkách, ktoré mu zdatne sekundujú a hlavne na vtipnom scenári! Takéto crazy komédie už dnes netočí nikto.. ()

Rathalos

V zivote sa uz nikdy nenarodi komik akym bol Louis De Funes s legendarnym ceskym dabingom Frantiska Filipovskeho,jeho komedie povazujem za bezkonkurencne tie naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,moja svetova jednotka a nikto ma nepresvedci o opaku,L.D.Funes bol herec s veeeeeeeeelkym H...:-) ()

MickeyStuma

Slavná četnická místy ztřeštěná komedie hraničící až se sitcomem, která udělala z Louise de Funèse filmovou hvězdu první velikosti. Charakter cholerického staříka ho od této chvíle provázela již všemi rolemi. Jeden gag střídající druhým, energetická živost strážmistra Cruchota a poutavý příběh dělá snímek takřka nesmrtelným. Mnohé scénky by vystačili i jako samostatné povídky. Např. epizodka ze zlodějem kuřat s následujícím kostelním sborem či nahánění nudistů na pláži hovoří samo za sebe. Pevně se dá říci, že Louis de Funès byl mistr svého řemesla a byť natočil několik komedií i dříve, až tady dostal ohromný prostor svůj talent uplatnit v plné síle, byť se s ním z počátku vůbec nepočítalo. A vyplatilo se. Nelze nepřipomenout jeho českého dabéra Františka Filipovského, který laťku vyzdvihl ještě o pořádný kus výš. ()

Ydrosten

Čím jsem starší, tím méně mě to baví. Malej uřvanej nervák + francouzká mládež s IQ tak 30. Dialogy vysloveně bolí a zápletka je jak ze špatné komedie (ééééé ..... no nic) ()