Wyrdas

První četník - ze Saint Tropez si získal srdce snad každého, kdo má rád LdF humor. Na začátku nás čeká krásná krátká ukázka, kde Cruchot působil do jeho přeložení. Zápletka samotného filmu pak byla humorná, logická a přesto jednoduchá. Je to film nejen o vtipu, ale i o přátelství a vztazích všeobecně. Nemá smysl zlatit zlato, kdo nezná, tomu vřele doporučuji film si zakoupit a podívat se na něj. Hodnocení je zde jednoznačné. Pět hvězd. ()

neo93

Výborná komedie s Louis de Funès v titulní roli. První díl slavné série s četníkem Cruchotem a jeho partou, který je nejspíš i nejlepší. Tento film jsem viděl už několikrát, ale stále se neomrzí. Stále dokáže skvěle pobavit. Ikdyž možná již opadlo to naprosté nadšení, kdy jsem tento snímek (nejen tento ale vlastně všechny díly) dokázal si pouštět několikrát do roka na dnes již starých kazetách VHS a ještě sledovat v televizním vysílání. Vynikající výkony herců předvším Funès a Michel Galabru, krásně příjemná atmosféra slunného Saint Tropez a také nezapomenutelná hudba na kterou si vždy vzpomenu. A nesmím zapomenout na dokonalý dabing Františka Filipovského. ()

Nocturno culto

Tohle je asi nejpodařenější díl, celá kopa bezvadných komediálních gagů, jede to od začátku až do samotného konce .. Boj s nudisty, ukradený Rembrandt, půvabná Nicol, první seznámení se svéráznými jeptiškami a mnoho dalších událostí, které dovedou rozesmát i po 50 letech ... ()

Demonic189

Trochu sklamanie. Prvá polovica výborná, od čoraz väčšieho zapojenia partie okolo mladej blondínky a krádeže obrazu, iba obyčajný chaos a nuda. ()

Inozuka

Esenciální de Funes .... ksichtí se, vyšiluje a buzeruje. Zkrátka cholerik, jak ho máme rádi s neodolatelným hlasem Františka Filipovského. Nejlepší je asi zátah na nudisty, ale i ostatní gagy stojí za to. A vždycky mě ještě rozesmávalo, že zdejší mládež se přezíravě kouká na Cruchotovu dceru, která jediná z nich je nadčasově krásná :-) ()

rublik05

Vynikající bláznivá francouzská komedie s geniálním Funèsem. První a zároveň nejlepší díl z celé série o četnících a samozřejmě také jedna z nejlepších rolí pana Funèse, kdy jeho excesy a výkony jsou dokonale podpořeny legendárním dabingem od pana Filipovského. Četník ze Saint Tropez je ten typ komedie, na kterou se kdykoliv podíváte znova a znova a máte jistotu, že vás dokonale pobaví. Díky bohu za tyhle nestárnoucí klasiky. 10/10. ()

SharpChick

Tyhle snímky o četnících mě nikdy neoslovily... Povinné roční příděly těchto policejních eskapád v komerčních televizích okamžitě přepínám... Ale pořád dokola opakující se vtípky a chaotické chování de Funese působí alespoň tady v prvním díle neotřele a rádoby vtipně... 50% ()

Robbi

Co říci ke klasice? Četník ze Saint Tropez má namíchanou dokonalou směs všeho, co komedie vyžaduje. Já osobně umíral smíchy, když Louis de Funes předvedl svůj taneček skrývajíc se za gramofonovou deskou. To je ale jeden z gagů, kterými je film doslova přecpán, ale snad ani jeden z nich nepůsobí lacině či samoúčelně. Je pravda, že se s největší pravděpodobností jde o nejlepší část z četnické ságy, i když ĆETNÍK SE ŽENÍ ji zcela určitě šlape na paty. ()

_aandyy_

Náš oblíbený četník Cruchot se stěhuje do Saint Tropez a nic jim tam nedaruje! Tohle je pro mě zábava první kategorie. Zhlédla jsem to už několikrát a přesto mě to baví pořád a znovu... Množství hlášek a grimas Louise je snad nekonečné :) Stejně jako režisérské schopnosti Jeana Giraulta. ()

IronRocky

Vynikající Francouzká komedie se skvělým Funesem. Dobrý příběh plný skvělých scén a nezapomenutelných hlášek. Nejlepší díl ze série o četníkovi. ()

stiewe

To čeho dosáhl Louis de Funes pro francouzskou kinematografii neni nutno ani opakovat. Postavy v četnické sérii jsou prostě nezapomenutelné a navždy tak zůstanou. ()

donkocicak

Spolu s "četnickou svatbou" nejpodařenější film z celé série. Zábava na jedničku. Co víc dodat? Prostě klasika a bezpochyby jeden z nejlepších Funésových snímků vůbec. ()

kyLuke

Rozhodně nejlepší díl celé dlouhé série , také jeden z filmů , který katapultoval Louis de Funese do žebříčku francouzské špičky herců a také film , který mě svými gagy , skvělou hudbou a výborným scénářem dostal . ()

topi80

Mnohačetným přežvýkáváním humor tohoto filmu postupem času značně vybledl, ale jako exkurze, jak vypadala v 60. letech francouzská komedie, poslouží s grácií. Dnes už mě ty záměny, převleky, patetické herectví a křečovité omyly trošku nudí, dávám za 4, přestože bych měl dát za 3. ()