bari68

Klasika všetkých komédií.Výborný Funés, ale ešte lepší Filipovský...S tým dabingom je to síce už klišé, ale pravda, ktorá sa nedá zaprieť. ()

klúčik

Žandár zo Saint Tropez je už dnes klasické francúzske dielo. Tento film moc pomohol L De Funesovi k celosvetovej sláve. Jeho živelné herectvo je nezabudnuteľné...... 95%. ()

Han22

Už to není taková legrace jak před lety, chybí tady nějaký ucelenější příběh a na můj vkus mají moc prostoru četníkova dceruška, její parta kamarádů a vůbec život zlaté mládeže v Saint Tropez. Ovšem když de Funés začne sekýrovat četníky, podlézat svému šéfovi, když chytá nudisty, nebo si hraje na milionáře, tak je to pořád skvělé. A finále se zloději obrazů není špatné. Takže z nostalgie pořád za pět. ()

Billie777

"Jeden by mi stačil, úplně maličký, miniaturní, třeba i zárodek by mi stačil." - "Já vám jich přinesu deset, pane veliteli, tucet malinkatých nudistů." Tuhle komedii jsem viděla už nesčetněkrát a stále baví. Jednoznačně nejlepší díl z celé série. ()

Zagros

Četník ze Saint Tropez pro mě objevil nejenom strážmistra Cruchota a jeho úžasnou četnickou sérii, ale také přímo Louise de Funése a jeho spoustu dalších neméně úžasných filmů. Cruchot je vlastně zákeřný, úlisný, mstivý a vcelku nedobrý člověk a přesto si ho zamilujete. Stejně to mám i s filmem. Jde najít spoustu věcí, co vytýkat. Dělat to ale nebudu a s příjemnou vzpomínkou dám čtyři hvězdy. Když občas přemýšlím nad důvody, proč máme rádi zrovna francouzské komedie, napadá mě, že právě Louis de Funés je sám jedním velkým důvodem. ()

HiddenDragon

Prvni dil Cetniku je zarucene nejlepsi. Je to pohodova letni groteska, plna jednoduche, ale prijemne komiky. Prisny Cruchot, ktery postavi do late lezerni podrizene ze Saint Tropez a uz behem cesty na stanici rozda 9 pokut vcetne auta pana starosty, to se proste neokouka :) Zapletky jsou defacto dve, obe pomerne naivni, az detske, pramenici i ze stari filmu, ale to k tomu patri. Jednak tu mame trable s nudisty (kdyz si nektere sceny zastavite, je videt, ze nazi uplne nejsou a maji nad prirozenim "trojuhelnicky" :-D ) a jednak je tu kradeny Rembrandt, ktereho maji v aute zlodeji z pronajate lodi. K tomu se jeho dcera snazi zapadnout mezi mistni mladez, coz vyusti v nekolik lzi, do kterych zaplete i chudaka otce :) Nesmime zapomenout na uzasny dabing Filipovskeho (zatim jsem to vlastne nikdy v originale ani nevidel) a fajnovou ustredni pisnicku. ()

Paity

Úvodní díl celkově naprosto perfektní komediální série, která udělala Louis de Funesovi jméno by měla být povinným filmovým vzděláním. Není nic lepšího, než pochmúrnou náladu zvednout právě koukáním na Četníky, kteří jsou střelení a velí jim ještě šílenější četník Cruchot. Další filmy jsou u Funese prostě "po Četníkovi". To mluví za vše. ()

Hanys_

Legendární četník. A hlavně pořád zábavný - ale asi to je i díky tomu, že ty časté reprízy v tv moc nevyhledávám (tenhle díl jsem včera viděl po hodně letech). 7.5/10 ()

Evora

První a nejlepší kousek z četnické série. Pro nás, tehdy suchozemce v socializmu žijící, to byla navíc i pastva pro oko: moře, jachty, krásná móda, sporťáky a pláže. ()

ThomasCrown

Louis de Funés v najlepšej forme, okolie St. Tropez nemôže byť krajšie a Geneviève Grad pôvabnejšia. Na Žandároch som vyrastal a preto vždy budú mojou srdcovkou. ()