LukasCL

Druhý film z četníků, který jsem viděl. A už od malička patří k mým oblíbeným. Řada záměn a komických situací, vtipné testování totožnosti pomocí šroubováku. ()

Petrisoff

Ságu o četníkovi mám moc rád avšak tento díl se mi zdá hluboce nepovedený, jako by byl odpoután od tradice předchozích dílů. ()

xxLevandulex

Četníky mám ráda.Tomuto dílu jsem ovšem nikdy nepřišla na chuť.Už jenom z názvu mě odrazuje slovo mimozešťané.Pro mě to znamená,že pokud to není opravdu dobře zpracované,tak si budu celý film ťukat na čelo a říkat si,co je to zase za kravinu. Jedna hvězdička je za pár dobrých momentů a za to,že mám četníky ráda.Nic víc,nic míň. ()

sako44

Nejdelší pauze mezi natáčecími díly četníka. A udělalo to své. Nové obsazení Cruchotových podřízených, alespoň že Fugas nám zůstal. O nejlepší moment bylo vystaráno, když si četníci nasadili čepky dozádu a začali kropit lidi z hasičského vozu a pak Gerberův hněv na plukovníka :D 4 hvězdy samozřejmě ano, ale na četníka ze saint tropez to nemá. ()

blazenfilmov

Funes a mimozemšťi? Zatraceně zvrhlý nápad. 2 hvězdy jen za výkon funese a galabrua ale zbytek četnického sboru (ne ten původní grosso, modo) stojí za starou bačkoru ()

Lonelybiker

Je fakt, že kvalita filmu není tak vysoká, abych hodnotil čtyřmi hvězdami, ale k čertu s tím. Jako náctiletý jsem na to koukal snad každej den a znal dialogy zpaměti. Některé věty Cruchota používám dodnes. ()

Kimacek

Jednoznačně můj nejoblíbenější díl z řady Četníků, který má (pro mě) zcela jinou atmosféru než ostatní díly. Spousta nezapomenutelných scének ("Cruchote kolik je Vám let? Pátek pane štábní" ) a především výborný soundtrack, který film krásně podbarvuje. Dávám plný počet. ()

damapo

Myslím si, že jeden z těch lepších četnický dílů. Ovšem opět, zábavu táhne jen a jen Louis de Funès. ()

Onlajn

Filmy s Funèsem mě baví a tohle je jeden z nich. Spousta humoru , i když už scénář je trochu odlišný od předchozích. I tak, skvělá podívaná. ()

StarFsh

Trošku priamočiarejší humor a menej prepracovanejší scénar. Aj tak to je oproti trápnym americkým sračkám geniálne dielo... ()

PinkButterfl

Četníci patria medzi moje obľúbené komédie s vynikajúcim Louisom de Funesom v hlavnej roli. Napriek tomu, že sci - fi filmy nemám rada, tento film sa mi páči, hlavne geniálny výkon Louisa de Funesa a vtipné scény s ním, keď sa snaží chytiť mimozemšťanov a samozrejme sa mu to nedarí a namiesto toho si ich mýli s veliteľmi, dôstojníkmi..... :-) ()

martan1

Kromě prvního dílu snad jediný, u kterého jsem se opravdu hodně nasmál, ačkoliv (či možná právě proto, že) jde jednoznačně o díl nejšílenější. ()

Zbygniev

Po delší pauze se četníci znovu vracejí a povedlo se. Louis de Funes značně pohublý už sice nemá tolik sil a energie, ale pořád skvěle baví a podává úžasné výkony. Např. jízda na kole. Ani nevadí výměna dvou četníků, přesto že mi tady trochu chybí Fugas... Jinak je zde plno komických zápletek či scének, jako když četníci chodí dokola, přemýšlejí, a následně Cruchot je z podezření začne bít do hlavy. Prostě takový obyčejný humor, ke kterému člověk nepotřebuje žádný počítačový trik, tak jako je to dnes v módě... ()

SNCIS

"Nesmíme to zveličovat. Že viděli talíř značky Rosenthal, na něm nápis Chanel, možná že to byla Nivea, ve tmě se to nedalo rozeznat. Třeba to byla lednička Electrolux, co má velký mrazák." - 80%. ()