GrooteLulu

Do party zamířili Beaupied a Taupin a ze staré gardy zůstali jen Tricarde a Berlicot ... v dětství rozhodně nejlepší díl z celé série a OST od Lefevreho je fakt extra a skladby jako Amplitude Siderále a Rencontre du 4éme type jsou nej.. scéna se zmizelou hospodou je mnou oblíbená parodovaná scénka.. už bez Nicole ()

ENDGAMEBOY

Tohle je můj oblíbený film o četníkovi. Humor byl na 1000% skvělý. Doporučuji na to se podívat i když to je trošku starý film. Za mě 9,85/10. ()

brand28

Pro mě nejlepší ze všech četníků. Proč? Vlastně ani nevím. Všechny díly mají pro mě víc než pět hvězd 👍 ()

zeyer

Ze všech četníků ten pro mne nejoblíbenější, líbil se mi víc než ze Saint Tropez, který na mne působil jak pamětnický film z prehistorie, a taky víc než Četník a četnice, kde scénáři docházel dech, i když člověka mrzelo, že kruh se uzavírá a prostě chtěl vidět to pokračování. Tehdy jsme soutěžili v "O zemi, kde zítra již znamená včera", člověk se učil různé sputniky a Gagariny, vesmír lákal ... V 80. letech byli mimozemšťani "in", tady v kombinaci s humorem, dobrodružnou zápletkou a Louis de Funès ve vrcholné kondici. Jeho výraz, když vidí kosmickou loď nebo mimozemšťana ve své podobě, je prostě nesmrtelný (a vůbec nevadí, že podobný dvojnický motiv byl ve Fantomasovi). Skvělý film pro všechny věkové skupiny. ()