Tonoucí se stébla chytá

• Francie Le Petit Baigneur (více)
TV spot

Pan Fourchaume (Louis de Funès), majitel loděnice, v záchvatu vzteku vyhodí svého geniálního konstruktéra plachetnic. André Castagnier (Robert Dhéry) ale zanedlouho dostává prestižní cenu za vítězství v závodě se svou lodí Plaváček a nabídky z celého světa se jen hrnou. A s nimi samozřejmě i peníze. Pan Fourchaume najednou chce, aby se k němu André vrátil a je ochoten kvůli tomu podniknout nejeden bláznivý kousek. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

PORTER44

Velmi vydařená zábava,skvělé herecké obsazení v čele s L.De Funesem a jeho komické skeče ,grimasy a situace dělá z filmu jednu z jeho nej komedií.Jízda traktorem byla super. ()

MrEddie

Tři a půl hvězdičky. Báječná oddychovka. Vždycky se rád podívám na cholerika Funése ve skvělém dabingu Františka Filipovského. ()

Hurikan_mdx

Skvělý Luis, nádherně barevné kulisy 60. let, co dodat? musím říct, že přehnaně šílené komedie, jako je i třeba tato mi většinou nevyhovují. Ale tahle... nejspíš výjimka potvrzující pravidlo. Lepší čtyři hvězdy. ()

Ajbell

Groteskná a trošku staromódna komédia, ktorá vám ale zaručí počas sledovania široký úsmev a neustále natriasanie sa v kresle. Okrem zdĺhavej scénky s postrekovačom nemám čo vytknúť. Na Funèsovi sa dá kvalitne zasmiať nech robí čokoľvek. ()

Rangifer

Kde se objeví Funés s dabingem Filipovského, tak je to pro mě prima film. Tenhle film mě baví už od dětství a vždycky prskám smíchy při té scéně v kostele. Ono obecně Funésova vzteklá gestikulace s hlasem Filipovského mě pokaždé pobaví. ()

Sejkorka

Podobně jako u pár dalších filmů s Fuňézem : V dětství 5* . teď spíše z piety 3* (Piti piti pa , Jo, Pošetilost mocných ...) A moje oblíbená hlášky, když to všechno někdy v devadesátkách začali dávat v televizi. "Nejlepší filmy mého dětství". A děti z toho měly prču (z té mojí hlášky, od filmů spíše odcházely ..) ()

PowPow

Funés, Robert Dhéry i Michel Galabru to zahráli skvěle. Problém tohohle filmu je, že chybí promyšlenější scénář a celkový příběh jako třeba v Oscarovi, a jednotlivé gagy jsou navíc někdy až moc prvoplánové - jako třeba že neustále někdo nebo něco padá přesně v momentě, kdy to čekáte. Celé to tak působí trochu jako laciná crazy parodie bez nějakých ambicióznějších cílů. ()

GrooteLulu

...ztřestěná komedie s panem Fourchaumem a jeho ženy, úspěšného majitele doků na výrobu plachetnice Plaváček a jeho "vyhozevšího" submisivního zaměstnance Castagniera, kterého musí a jeho rodinu včetně Scipióna přesvědčit, že jej chce zpět a aby nepodepisoval novou smlouvu s tím italem Marcellem Cacciaperottim, co je s nima neustále v jednom chumlu... je to "národní" francouzský klenot i s hudbou a popravdě můj ročník zná každou scénu snad nazpamět.. ()