Nezapomenutelné prázdniny

• USA The Way Way Back (více)

fabregas1

Ach och jeeej takové hodnocení a já dávám dvě hvězdy? Mě to teda tak zábavné nepřišlo, příběh jednoduchý tak nevím právě. Obyč film s pár trapnejma chvilkama a nic víc. ()

RoyBatty444

Očakával som niečo zábavnejšie a ono to je štúdia chlapca z rozvráteného a jeho nechcené letné prázdniny. Rockwell tiahne celý film, ktorý je až moc americký way of life. Odporúčam puberťákom s problémami dospievania. Postavy sú dobre napísané a zahrané. Réžia aj kamera je vedená s citom. ()

doogiemus

A to som si myslel o sebe, že som v puberte bol ťažký introvert. Pri tom chalanovi som však veľmi slabý odvar. Bez výkonu a humoru, ktorý tam krásne pridal Sam Rockwell by som tomu dal asi dve, ale takto to bude jedna naviac. ()

pepca72

No, dle mého soudu tuctová rodinná komedie o problémech tuctového puberťáka, jaké jsem už viděl snat tisíckrát, a pořád je to to samé, a tento film není vyjímkou. Vyjímku mají pouze scény s aqua parku, tam mně to bavilo, jinak nuda. Zase jeden, ze zde nadhodnocených filmů, a nechápu čím. Tuctová jednohubka. ()

v0jt1s3k

Neříkám, že to je na slzičku, ale těžká nostalgie po dětství plném awkward moments :). Rockwell výbornej, ale Carell za obšourníka taky a hlavní hrdina správnej nerd. Hodně potěšilo, i když jsem po traileru čekal třeskutou komedii ()

Kinderr

Začátek nudný,ale poté se děj trošku rozjel. Avšak žádné překvapivé zvraty mimo tedy scénu kdy se začnou hádat o podvádění. Jinak pár vtipných scén by se našlo,ale na to, aby se to mohlo nazývat komedie jich bylo opravdu málo. Jedná se spíše o příběh kdy se z dost divného kluka, který vás na začátku bude absolutně sr..... stane normální kluk, který se umí bavit. Co film vyzdvihuje je Sam Rokwell a jeho povedená role. I tak se ale nejedná o film, který bych musela vidět vícekrát. ()

Patroxi

Naprostý souhlas. J*A*S*M **** všechny komentáře uživatele Obrovské překvapení. Film, o jehož existenci jsem se dozvěděl pár hodin před tím, než jsem si ho pustil. Zkrátka blesk z čistého nebe. Nezapomenutelné prázdniny působí velmi životně, mají skvěle napsané postavy, bije jim srdíčko ... (:-D). Introvertnější diváci si do Duncana mohou bez problémů promítnout sami sebe (odzkoušeno). A jako bonus další super role pro Sama Rockwella. ()

steews

Nejvíc se mi na filmu líbila ta přirozenost a jak chytře a bez "nápověd a všecho vyřčeného" se podařilo natočit tak všední téma, s kterým se alespoň z části může mnoho z nás ztotožnit (já tedy ano). Část léta a pohled do nitra introvertního kluka, který tráví na chatě prázdniny s rozvedenou mámou, jejím novým přítelem a nevlastní ségrou. Trochu mi to připomínalo Má mě rád, nemá mě rád, velmi zdrařilý rodinný film, který má tendenci vás chytnout za srdce. ()

Epco

Takých to, alebo podobných filmov sa ročne natočí pomerne dosť. Dokonca často sa až zdá že sú robené cez jeden emočný kopirák. To však tomuto konkrétnemu neuberá nič na kvalitách, ktoré sú zabezpečené hlavne výborne obsadenou dvojícou Sam Rockwell a Liam James. Prvý svojou živelnosťou a druhý teliatkovským pohľadom dotvárajú tmosféru leta v aquaparku natoľko dobre, že by som sa tam hned vybral a pridal sa k nim. ()

Ivuska71

Ou, to jsem nečekala, že se budu tak bavit. Lehká a přitom ne prázdná komedie. Super!! Na druhou stranu klasika. Nesmělý, nesebevědomý, čtrnáctiletý puberťák Duncan- ovšem s potenciálem. Rozvedená matka, která si našla přítele - fakt děsně nesympatického s dospívající dcerou. A interakce mezi nimi. A pak je tu ještě velmi sympa plavčík ve vodním parku, kam Duncan omylem vejde. A plno dalších postaviček. Dohromady to dává opravdu uvolněnou, koukatelnou komedii, která stojí za vidění. ()

NeverEver

Tak na komedii, to bylo opravdu dost drsny a nevtipny. Steve zde misto komedialniho talentu rozbalil psychopata z toho nejcernejsiho snu. Nejlepsi okamziky byly sceny z vodniho parku a dovolim si rict, ze bez super hlasek Sama Rockwella by byl film prakticky nekoukatelny. A to je urcite skoda. K hlavnimu hrdinovi bych snad dodala, ze vetsi uslapnuta nula uz snad ani byt nemuze, skoda ze faze "nuly" trvala tak dlouho, ze jsme normalniho pubertaka videli az poslednich 10minut. A to, to predchozi utrpeni bohuzel nevyrovna. 2** jsou za ty hlasky v Aquaparku. A sobe si davam 3*** ze jsem to vydrzela! ()

klaranapoli

Tak já čekala právě úplně nějakýho beach boye jak bude lovit baby a já nevím co a ono tohle a za to jsem právě ráda. Ten film mě mile překvapil, čekala jsem nudu, ale já byla vcelku spokojená. Fakt OK ;) ()