Brát právo do vlastních rukou, a kde zůstal zákon? ... Obzvláště krutým způsobem jsou doslova popravováni nejrůznější zločinci, na které nedosáhla ruka spravedlnosti. Drogoví dealeři, gangsteři i extrémní levičák. Vyšetřováním je pověřen inspektor Grindel (Alain Delon), který brzy pochopí, že tajná organizace, která bere právo do vlastních rukou, je přímo spjata s policií. Je to však mnohem horší... Brzy dá o sobě vědět, říká si „Zdravé jádro" s jasným poselstvím, že kdo nejde s námi, jde proti nám. S proklamací o očistě společnosti se dopouští hrůzných zločinů a likviduje ty, kteří jim stojí v cestě. Tou největší hrozbou je pro ně právě inspektor Grindel. (Česká televize)

JohnSmith

Policajti vs policajti. Dodržovat zákon nebo ho brát do vlastních rukou? Celkem slušný thriller s hodně drsným koncem. ()

rozbris

A pak věřte policajtům, ale zase dělali dobrou práci, zabíjet lumpy a syčáky, nevím proč se tím vůbec Delon zabýval:-) ()

Kovaja

Tohle je věnováno J.Gabinovi!Popravdě řečeno mě tenhle kousek moc nechyt.Ani Delon se mi nějak zvláštně dobrej nezdál.Škoda byl sem tímhle filmem sklamán ()

kebom

Ako keby bol celý film natočený veľmi narýchlo podľa toho, ako sa režisér vyspal. Mŕtvych je okolo 20... Pre akčný žáner dobrý kúsok. Je tam jedna fakt uletená scéna, keď A. Delon drží akési batoľa na rukách - v jednom zábere má dieťa ponožku na jednej nohe a v druhom už na druhej. Asi mu medzitým spadla a asistentka si nevšimla z ktorej nohy, fakt nepodarené. ()

ArthasKarfa

Rychlé, hodně mrtvol, tajemná organizace a přece bez šťávy a kvality. Takové pokulhávající jako Delon v posledních minutách filmu. ()

ddf76

Cista nuda. V uvodu filmu je pripomenuti, ze je to natoceno jako pocta Gabinovi, ale ten se musel obracet v hrobe nad touto slataninou. ()

Grafito odpad!

Jeden z nejhloupějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Debilita scénáře překonává všechny meze, Delon pobíhá od ničeho k ničemu, hodně k smíchu je i jeho pobočník s dřevěnou rukou.. hodný a zlý poldové se za různě tragikomickejch okolností vraždí mezi sebou, pokud možno vždy zahaleni do francouzský vlajky. Zápletka zcela mimo realitu..  Možno sledovat pouze jako komedii.. ()

Heavyman

Brutální a tvrdý, ale zároveň nudný a bez atmosféry! "To neudělá...š" práááásk a hlava na maděru, jo Alain uměl bejt hodně drsnej,ale tenhle film to nezáchrání! ()

agassi68

Delon už po koľký raz v roli neohrozeného, neskorumpovaného policajta, navyše zvodcu. Nič prevratné, no čo už by sme chceli od takéhoto typu filmu? Všetko tu už raz bolo. Aby Schwarzennegger hral komedianta a Delon tiež? Zase až také slabé to nebolo.. ()

helloween93

Celkem slušná a docela brutální kriminálka s Delonem, kterou jsem viděl asi po 6 letech. Živě jsem si pamatoval, jak mu Zdravé jádro udělá z Lancie Delty řešeto. 3* ()

Tamdydam odpad!

Brrrr...! Nikdy víc. Poslední zbytky kouzla starých dobrých francouzkých kriminálek definitivně pryč a na místo toho jen primitivní karikatura předrsnělých béčkových amerických thrillerů. Nikdy jsem nic hroznějšího s Alainem Delonem v hlavní roli neviděl a osobně pochybuju, že vůbec v něčem horším hrál. Nebo v to spíš doufám. ()

karlee

Na rozdíl od většiny hodnotících mi toto nepřišlo o nic horší než přeceněná Válka policajtů. Samozřejmě i toto je hodně přitažené za vlasy, ale má to slušný spád. Možná filmu trochu uškodilo to věnování Gabinovi, taková liga to zas není. ()

dogma97

Celé je to nějak hloupě nahláškováné - jeden příklad za všechny: na pitevně leží Delonův kolega, Delon na odchodu houkne na patologa:"...a zacházejte s ním šetrně, zaslouží si to". A takové perly jdou jedna za druhou... ()