• WANDRWALL
  **

  Takových Maigretů potřebuje každá země mnoho, a pak bude společnost krásnější.(6.8.2010)

 • Snorlax
  ***

  Označte mě za rouhače, pro mě je Maigretem Bruno Cremer. Hovořit o tom, že v tomto filmu hrál Ventura, je obdobné jako obdivovat jeho titulky. Co si ovšem obdivu zaslouží, je samotné rozuzlení. Gabinův Maigret s chladnýma očima nechá s nonšalancí sobě vlastní sklapnout past.(23.11.2013)

 • Flego
  ****

  Prvý z príbehov komisára Maigreta s Gabinom sa vyznačuje rýchlym tempom, čo ma nadmieru prekvapilo. Dáva si záležať na atmosfére parížskych uličiek a prepracovaných dialógoch. Simenonove knižky som nečítal, ale ako sa sám autor priznal, vychádzal z fyziognómie práve tohto herca. 4+(16.11.2011)

 • borsalino
  *****

  Tak to je první liga s mnoha hereckými legendami francouzské kinematografie - Jeanem Gabinem, Lino Venturou či Annie Girardot. Logické rozplétání příběhu, nadhled nad případem, humorně laděné poznámky a především výborný herecký výkon. To je nepřekonatelný a nezapomenutelný Maigret, trpělivě čekající na sklapnutí dobře nakladené pasti tajemnému vrahovi pařížských žen.(16.2.2010)

 • cheyene
  ****

  Atmosférou prosycený začátek mě navnadil do pozorného sledování tohoto snímku, kde výborně hraje jak Jean Gabin, tak Lino Ventura v menší roli nebo Annie Girardot. Postupem času sice již film postrádá onu potemnělou, vražednou atmosféru, avšak zase dává více prostoru právě pro herce. Zasloužené 4*.(1.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace