Radim

Příjemná komedie se sympatickou dvojkou v hlavní roli. Bláznivé, ale celkem vtipné. Mimochodem - všimli jste si někdy ve francouzském filmu auta jiné výroby než francouzské? ()

Sekmen

Když jsem tento film shlédl, tak si mne úplně získal. Pohodová francouzská lehce akční komedie, kde děj je na vedlejší koleji. Na hlavní koleji jede zběsilou rychlostí taxikář bez řidičáku Daniel ve svém Peugeotu 406 s neschopným policistou Emilienem za burácení hip hopu. Sympatický počin u kterého se vždy bavim. 75% ()

Prochy38

Sympatická herecká dvojice a kouzelná M. Cotillard mě nutí přidat hvězdičku k plánované trojici. Nejsem totiž typ na honičky v autech, i když tady jsou zvládnuté výborně. Na filmu mi jediné vadí to, co se teď nějak rozmáhá ve všech nejen komediích, a to zesměšňování policie. Trapné. Doufám, že se teď nemotám mezi jednotlivými díly, ale myslím, že toto se děje snad u všech dílů Taxi. A jediné, co bych rád řekl a zeptal se! Není ta hudba náhodou z Pulp Fiction??? ()

Schuldiner

Kdyby měl tento film celkové hodoncení takových třeba 43%, chápal bych to, ale toto... Průměrná akční blbost s autíčkama.. Stačí vidět jednou a nikdy víc! ()

Hanes88

Víc než skvělý nápad. Spojení vyšetřovacích metod bláznivého detektiva a řidiče "nadupaného" taxíku a francouzského humoru, slaví určitě úspěch. Navíc i ostatní herci zahráli skvěle. Mi se to hodně líbilo, takže dávám 85%. ()

Paldiny

Nadupaná akčná komédia, ktorá serie na francúzsko-nemecké vzťahy a útočí brutálnou kadenciou hlášok korunovanou nekompromisným slovenským dabingom ("Tak čo buzeranti, stále jazdíte na traktoroch?"). Hlavne tu ešte nebolo veľa Giberta. Vysvetlí mi prosím ale niekto, čo to malo za zmysel s tými semaformi? Fakt som tomu nepochopil :) ()

orkadimenza

Obrovské překvapení! Nikdy bych nečekal, že to řeknu, ale Taxi je lepší než všechny díly Rychle a zběsile. Tahle francouzská akční jízda má vtip, má náboj, má skvělou hudbu, přímočarý scénář a svou stopáží nenudí ani na chviličku. Škoda jen, že závěr obsahuje prvek, ze kterého F&F čerpalo již mnohonásobně. Jinak si ale nemám vůbec na co stěžovat, sympatický a svérázný Naceri, policajtský Diefenthal a nádherná Marion Cotillard, to je podívaná jak má být. Snad mi po jízdě s Danielem v dalších dílech nepřejde chuť. Velmi silné 4*. ()

cityman

Návrat dynamiky z francouzských komedií 70-tých let do současné francouzské komedie. Luc Besson jako producent a scénarista exceluje a viditelně se baví, tak jako mi všichni. Čistá zábáva od začátku do konce! ()

Mikino00

Zábavná akční krimi komedie nesoucí se v duchu klasických francouzských komedií, tentokrát prodchnutá vůní benzínu a spálených gum. Film zdobí povedené postavy, drive i povedené vtípky. ()

mira007

Ve své době celkem originální svižná vtipná záležitost s hlavním hrdinou, který moc sympatií ale nebudil. ()

cesky_hrac

Taxi jsem už viděl mnohokrát .A rád si ho pustím ješte jednou. Nikdy se mi neomrzí. Už ho znám celkem nazpamět. Tento film mohu doporučit všem, který mají rádi komedie. ()

Chulimanga

Tenhle díl byl jednoznačně nejpovedenější. Dost vtipných a povedených scének, ale na 5* to pořád není....herecké výkony také dobré, ale nikterak přesvědčující ()