chewbac.Ca

Neměl jsem co dělat, tak jsem na ten film (jakožto fanda horrorů) zašel.. Varuju všechny co chtějí utratit přes 100,- za lístek aby raději zvolili jiný film, protože tohle bylo spíš k smíchu a nevěřícnému kroucení hlavou při pozorování takové slátaniny! Nemělo to tempo ani nápad. Lekací scény z 50% jenom že na vás odněkud bafla zvířátka a zbytek taky nestál za moc a nejhorší na tom celým filmu byl napodobení "spuštění muziky při příchodu zla alá jeepers creepers - prostě to okopírovali" a bohužel si zvolily jeden z největších kultů The Doors! Kdyby Jim Morrison nebyl přes 40 let pod drnem a dožil se toho jak jeho úžasnou muziku nějakej blbeček (co si říká pan režísér) totálně zplznil! vlastnoručne by ho zabil nebo na něm vysoudil poslední peny protože k tomuhle by mu sám od sebe nedal svolení.. 1x * pouze za to že jsem viděl už horší průsery, které měli také premiéru v kinech. ()

maxcold

Konečně trochu jiný horor, než nějaké hrůzné baráky, kde se někdy před pár lety něco stalo a teď to něco plaší nové obyvatele. Skvělý začátek, který mě hned chytil a nepustil až do konce. Ten byl na můj vkus trochu odfláknutý a zasloužil by si trochu víc práce. Hodně dobrý je u filmu zvuk (hudba, jestli se to tak dá nazvat). ()

Facerr

Jo jo, to jsem si pošmák. Atmosféra, že se z toho kroutěj palce u nohou, nějaká ta akce, nějakej ten mord a nějaký ty démoni. Všechno dohromady dost dobře zpracovaný a podtrhnutý Ericem Banem. Zvukový efekty udělaly taky svý a i když občas chyběl nějakej ten bubák ve skříni, napínák to byl slušnej. Trochu mi chybělo něco na závěr, ale tak to asi u dobrejch filmů má bejt. ()

tehAne5ta

...po nevydařeném Sinisteru příchází do kin další trhák od Scotta...do kina mne přinutili jít známí s tím, že trailer byl excelentní...někteří z nich jej skutečně viděli 10x, tak dobré to bylo...nic jsem od snímku neočekávala a proto jsem také domů neodcházela nas*aná...filmy, ke kterým by měli v kině zapůjčovat noční vidění, které jsou přeplněné klišovitými lekacími scénami s kraválem při kterém chce reproduktor vyskočit z konstrukce a jež nám ukazují hroutícího se hlavního hrdinu mne již nechávají chladnou...nic co bych neviděla dříve, nic co by stálo za zmínku...kolegové se mnou kino navštívivší spokojeně odcházeli, strachy promočené deky zanechali u popelnice a já bych raději zažila krimi-horror ve zmiňovaném EC vlaku s menšinou v jednom kupé... ()

DonBraso

Jsem si občas myslel,že koukám na film SEDM.Ono to začlo tím,jak film vypadá.Ostré tmavé pokoje,atmosféra občas pěkně hnusná,vynikající hudba a jedna velká záhada.Je to sice krapet jiná výzva než onen film,ale Derrickson prostě natočil kriminálku s příměsí slušného hororu,kdy díky hudebním motivům,zvukům a tmy dokáže fungovat.Horší je fakt,že je to jaksi stále stejná písnička.Občas se naprosto opakují scény,příběh se loudá a dostane nakonec kopanec takový,že se mu to vůbec nelíbí.Závěr je exorcismus jak víno,ale naprosto nepochopitelný.Sean Harris měl hrát více a neměl být naprosto v pozadí,protože on si jen tak mňouknul a bylo a měl závěrečný konec filmu.Vlastně se zase vrtáme v různých rituálech,ale nakonec proč,to je vždycky tak krásně utajeno divákovi.Má to svoje motivy,občas to mrazí,má to skvělou hudbu a vcelku příjemného Erica Banu,ale ostatní se do skladáčky moc nepovedlo,aby divák padal na hubu.70% ()

gefr

Konečně tu máme zase jeden dobrý horor. Prvních 15 minut bylo lehce zmatených, pak se ale vše usadí a atmosféra houstne. Eric Bana proniká do světa "pravého zla" a musí se naučit jak se s ním vyrovnat. Finále bylo podle mě utnuté moc rychle a nechal bych pro diváka pár minut na rozloučení. Celkově se ovšem jedná o velice kvalitní horor, kde jsem se místy bál i dýchat :) ()

Don Maty

Ničím prekvapivý film o exorcizme. Snáď len nabúchaná dvojka policajtov bola super. Ale exorcizmus bol po obsahovej a viuzálnej stránke snáď najlepší aký som kedy videl...3 ()

srolyma

Parta mariňáků si z války v Zálivu doveze kromě obligátních traumat i jedno slušné posednutíčko. Pak čmárají po zdech latinské vzkazy, mlátí manželky, oškrabávají si nehty do krve a provádějí další rozverné kejkle. Ale ke každému posednutí bývá vždy v akci i jeden vymítač, který se démonkovi pěkně podívá na zoubek, takže nemusíme mít strach, že by se to ďábelské laškování nějak zvrtlo. Slušný horůrek. Spíš tísnivý než lekavý, žádný přehnaný efekty, takže dobré. ()

rasto87

Na prvý pohľad a taktiež aj prvá časť filmu pôsobí ako akčný film do ktorého sú priam skvelo zakomponované prvky ducharizmu. Do deja dosadené vynikajúce priestory a hlavne tmavé zákutia, ktoré nám odkrýva iba svetlo policajných bateriek. Taktiež vynikajúco spracovaná dejová línia, ktorá Vás drží stále v napätí a toto napätie Vám okorení či už mŕtvola nájdená v pivničných priestoroch alebo záverečné vymietanie diabla, ktoré bolo dosť dobre spracované ( hlavne po maskovej stránke, fakt desivé). Filmu dodáva najväčší rozmer hlavne skvelo zakomponovaná hudba, ktorá pôsobí presne ako má, a to desivo. Na záver by som len podotkol, že je naozaj veľká škoda, že tu nebolo ešte viac desivých momentov, ale celkovo je to samozrejme spokojnosť. ()

j@hn

KONEČNĚ! zas něco hororového co mě nenudilo - ba právě naopak - a párkrát i solidně vylekalo. Už dlouho jsem si v předsíni po cestě na hajzl nemusel rozsvěcet :) Výborně natočenej originální mix mezi hororem a temnym policajtským thrillerem ve stylu Se7en. Derrickson je talent od sejtna a po Sinister přivedl na svět další vypečený bubu kousek .. 666krát tleskám :) ()

PamelaJJK odpad!

Cože???!!!! Děláte si legraci???!!! Těžko budu hledat slušná slova a pochopení pro neskutečně přemrštěné nadhodnocení téhle stupidity. Bože, to byl blábol! A totální zklamání! Těšil jsem se na krimi thriller s ústřední horrovou linkou a dostal v podstatě prošlé, zatuchlé a zkažené 2 v 1. První krimi část docela šla a dost slibovala. Druhá horrorová část všechno zahrabala šest stop pod zem. Takhle ubohé a směšné zpracování vymítání jsem snad ještě neviděl. Celé to bylo jen na oko a vůbec to nepůsobilo horrorově. Obsazení je extrémně nesympatické, snad jen Édgar Ramírez mě trochu upoutal. Trapná hudba i příběh. Zhruba 30 minut to šlo, pak už jsem se jen a jen nudil, nevěřícně kroutil hlavou, obracel oči v sloup, nadával a snažil se neusnout. A při té nekonečně dlouhé stopáži jsem se málem unudil a ukroutil si hlavu. Dal jsem původně jednu hvězdu, ale teď po napsání recenze a důkladném zvážení zjišťuji, že vlastně není za co jí dát a nehodlám nadhodnocovat takovouto sra..u!!! ()

blondboss

Toto je presne typ filmu, od ktorého očakávate poctivú "ducharinu" a tešíte sa naň a potom dostaneme nemastnú neslanú béčkovú sračku, pri ktorej sa ani raz nezľaknete a ktorá sa snaží hrať na Seven, Conjuring aj Paranormal activity v jednom. Pritom tu nevychádza ani jedno spomínané a celé vám to vyjde ako jeden nekompaktný a nevydarený celok, ktorý ničím nezaujme. Celkom slušná hudobná kulisa a slušná záverečná scéna celkový dojem nemali šancu napraviť. Veľké sklamanie. 40 % ()

Krajní meze budou znovu děsit

Krajní meze budou znovu děsit

23.06.2014

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

04.06.2014