halberdier

Po Sinisteru další povedený Derrickosnův horror a asi nejlepší horror v kinech od Conjuringu (Insidious 2 jsem ještě neviděl). Spojení akčního krimi a exorcistického horroru se celkem povedlo, pomáhají tomu slušní herci, pár lekaček a celkem dobré tempo. Silný nadprůměr i když Sinister byl o třídu lepší. ()

Steeler91

3/4 celkom kvalitný horor sa na finále zmenil na absolútne obohratú, trápnu a nudnú vymetačku....a úplný záver? "čerešnička" v podobe toho, ako presne nemá horor skončiť ()

maluti

Příběh pořád stejný, ale líbilo se mi to. Při sledování tohoto snímku v kině jsem měl v některých scénách pocit strachu. Lekačky byly celkem dobré, jen co mě velmi zklamalo bylo vymítání. Jedno z nejhorších, proto taky ubírám jednu hvězdu. ()

metztlimoon

Dialógy, postavy, kamera, vyšetrovačka... palec hore, vážení. Ramírez úžasný a prešťal aj Baňu. Čo sa mi rátalo bol dokonca aj ten jeho parťák, s ktorým si riadne nakladali navzájom na výjazdoch (this is how friendship looks like!) a s kamošom sme len tak slintali, keď sa objavil na scéne:P Aj napriek týmto superlatívom to ale neni na plný počet, ani neviem prečo... 85% ()

Deus3x

Film mě tak nudil, že jsem ho ani nedokoukal. Typickej (skoro) horor o posedlosti démonem, u kterýho by člověk nejradši usnul. Eric Bana se snaží, ale nudnou režii nezachrání. ()

kamals

Uplna vykradacka s uplnym hepyendem. Vydiraci sceny s detmi uz mi lezou nekam. Vymitaci scena me spise rozesmala. Rikam si, proc nekdo nenatoci film, kde standardni techniky "vymitani" proste nefungujou, kde by proste na posedlost nebyl lek, tak jak na AIDS. Boze chran me od AIDS. * za aranzma tela skocivsi borky. Koukam, ze uz jsem od Derricksona videl 2 jeho starsi filmy, hm a pri vzpomince na ne musim konstatovat, ze nezraje jak vino. ()

stihac10

Kromě nudného začátku by se atmosféra atmosféra dala jen krájet. Chtěl jsem dát 3, ale za konečné vymítání ďábla, které je prostě dokonale napínavé, musím dát 4 hvězdy. Eric Bana i Édgar Ramírez jsou skvělí herci. ()

WoodoX

Horor v spojitosti s akčným nadupaným krimi funguje veľmi kvalitne. Dovolím si tvrdiť, že ide o objavenie akejsi novej filmovej fúzie, ktorá by mohla fungovať aj v budúcnosti. ()

raxxx

Slušny rozjezd se proměni v klasickou "lekačku" ,s nenestitelnou délkou 2h ! (tak 30min. bych vystřihal). ale co je nejhorši je uplna apsence logiky a ke konci upně nesnesitelně dementní (vymítani haha ). Doporučuji si pustit jako pozadí např. k vyřizováni meilu:-). ()

wick

Ponurý thriller...který má výbornou atmosféru a dobrý děj. Bůh (ďábel) ví, jak moc to odpovídalo skutečnosti, ale v současné produkci tupých horrorů a detektivek dosti velký nadprůměr. ()

Maraboy

Od srajdy jménem Sinister sem byl trošku skeptickej ,ale tohle je z dílny Scotta Derricksona dobrej temnej hororovej thriller, krimi zápletka taky není špatná a celkem napínavá. Ale měl jsem problém si vybrat jestli je to víc horor nebo thriller jako krimi-thriller 4/5 jako horor 3/5 .Celkově - 65% 3/5 ()

Fajung

V moci diabla, či Sinister boli dostatočným dôvodom, aby som si pustil niečo ďalšie od Scotta Derricksona. Človeku trocha trvá, kým si zvykne na samotný štýl filmu, ale keď na to nabehne, nebude chcieť z toho vystúpiť. Atmosféra bola solídna, zimomriavková, aj keď skôr na mňa pôsobila mysteriózne ako hororovo. Plusom filmu sú kvalitné herecké výkony a doslova pekelná hudba. Mínusom zase príbeh, ktorý neprináša nič nové a nesie sa v rovine "už raz videného" 75% ()

marekspanel

Opravdu velmi povedená první hodina cca. Atmosféra, ve svém žánru bubu hororů originální nápady, třeba ZOO a vůbec příběh pohledem policistů, vztah mezi parťáky (sem tam dobrý vtip, který neskřípe v celkové melodii). E. Bana se zhostil role, tak jak mu síly stačily, dobrý, žádný zázrak (např. zpověď své manželce jaký měl týden..ehhm to bylo dost slabé), ale fajn, žádná tupost ani prkenost. Vypadalo to opravdu na hodně povedený horor, který to má díky Wanovi dnes těžké, jelikož ať chcete nebo ne, V zajetí démonů nastavilo laťku hodně vysoko. Co mi zkazilo celkový dojem byla ta nejednoznačnost žánru. Částečně detektivní, částečně klasický bubák (s dcerou v pokoji to nebylo nijak pro diváka dořešené!). Co mě teda uplně iritovalo byl souboj parťáka a hlavního posedlého..souboj s noži??! Co to mělo být..a posedlý má najednou černý pásek..hm to bylo trochu mimo téma řekl bych. Dále samotné vymítání částečně efektní a částečně dost o ničem. Postava kněze v civilu taky lehce prázdná a zároveň i dost vykonstruovaná. I scéna kdy vyjdou manželé z obchodu a zrovna je tam mrtvá holka a pak mu rozmlátí ksicht po zemi..ne ne, to bylo dost špatný. Celkově tedy čistý béčko s 50/50 originálními prvky a zároveň dost ohranými a místy i hloupými momenty. Každopádně to patří mezi tu lepší sortu dnešních hororů. 3 a půl * ()

wesker

Čekal jsem něco ve stylu Se7ev ale dostalo se mi podprůměrného rádoby démonického horroru u kterého jsem se ani jednou neleknul a ani trochu nebál. A ty skladby Doors tím to zabili totálně :-D ()

Neo007

Tak zase po delší době jsem byl něčím velmi příjemně překvapen. Eric Bana mi v tomhle sedí jak poklica na hrnec. Jinak pěknej nástup a ještě lépe to v průběhu gradovalo. Jen jsem doufal, že to zase neskončí jako snad polovina dnešních filmů něčím neurčitým, co se za konec ani nedá považovat. Naštěstí tohle není ten případ, jednoduše a srozumitelně uzavřený. Takže naprostá spokojenost a za sebe pět hvězd... ()

frankiiee

vyborny film, bol som nadseny, je to nieco medzi filmom Sedem a minulorocnym Conjuring......musim povedat, ze oproti Conjuringu sa mne osobne tento film pacil este viac, hlavne vdaka prvkom NYPD.. ()

spawnxp

Na flanďáckýho rejžu dobře akční duchařina Příběh pominu, ale ze zpracovaní jsem měl opravdu pocit perfekce a profesionality (až na casting flanďáka a na ty "skutečný události"). Koukatelný. ()

Krajní meze budou znovu děsit

Krajní meze budou znovu děsit

23.06.2014

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

Kdo natočí marveláckého Dr. Strange?

04.06.2014