Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

Danny F.

Další film s hodně krát okoukaným dějem. Novodobý Highlander? Akorát v jiné podobě. Jednoduchý, vizuálně příjemný a s Vinem se dostaví i pocit jako by se stavil hned z Rychle a zběsile. Film upoutal a po celou dobu trvání zabavil. 70% ()

VanTom

Díky živým postavám v relativně přitažlivě načrtnutém "urban fantasy" se mi zpočátku Poslední lovec čarodějnic i líbil, ale bohužel to s ním šlo od desíti k pěti, až k vyloženě odzívanému akčnímu finále. V pozdějších fázích chybělo více odlehčení, které by přímočaře primitivní story trošku shodilo, protože jestli něco, tak se opravdu nesměla pojímat vážně. 5/10 ()

Kosmik 1

Nízké hodnocení zde chápu a nic proti němu nemám, páč film ničím zvláště nevyniká a spousta lidí čekalo trochu něco jiného. Mě však film bavil a dostal jsem z 75% to, co jsem chtěl a čekal. Zbylých 25% jsem chtěl, aby se děj více odehrával v minulosti a taky jsem více čekal od královny čarodějnic. Dialogy byly suché a těžkopádné, ale jinak jsem se příjemně bavil. Škoda, že film alespoň nepřinesl nějakou novou kultovní hlášku. "Železem a ohněm" je trošku jednoduché a obyčejné. 75% ()

kklepkaa

Dostala jsem přesně to, co jsem si od filmu s Vinem Dieselem slibovala. Spoustu Vina Diesela, pár slušných triků a Ygrid... jako třešnička na dortu byl Frodo a Alfred. Škoda toho podprůměrného scénáře, ale což. Docela i s chutí bych se podívala na druhý díl, jen kdyby na tom maličko zamakali (v některých oblastech více). A jak už někde bylo psáno... film neurazí, ale ani neoslní... škoda, potenciál to mělo větší. Slabší tři hvězdy si ale zaslouží. ()

blackJag

Žádné velké filmové neštěstí se nekoná. Čekal to asi kde kdo, čekal jsem to taky, a nakonec ti jediní, kdo asi bulí jako želvy, budou účetní studia, protože se ukázalo, že Vin je mimo svou domovskou Fast & Furious sérii velmi nejistou investicí. Je to škoda, film sice není žádný top, má ale poutavou a srozumitelnou legendu a na rozpočet se mu slušelo přispět. 65% ()

R1CH1E

Možná trochu přísné hodnocení, ale ten film byl tak šíleně nezajímavý a béčkový, že si ani pár minut po jeho projekci už půlku nepamatuju. ()

Dagoussek

Čarodějnice byla fakt krutá, aji bych se ji bála. Vin Diesel byl k sežrání, co si budem povídat :-) ALE mohl být více akčnější a drsnější. . .mohlo tu být méně současnosti, více minulosti, více fantasy, atd. A proto jen dvě *, škoda. ()

Georgex

Na filmu je vidět, že se tvůrci a samotný Vin Diesel snažili založit novou čarodějnickou ságu. Celé se to proto snaží tvářit hrozně cool a díky velkému rozpočtu to po vizuální stránce nepůsobí vůbec špatně, ale ne, takhle to opravdu nepůjde. Celé to staví na něčem, co samo o sobě už dávno nefunguje, na digitálním marastu s pár známými herci, kteří kolem sebe neustále mávají rukama, nohama a to je vše. Chybí tomu lepší zápletka, trochu stravitelný příběh nebo alespoň méně tupější dialogy, jelikož oproti tomuto je i Blade sofistikovaná záležitost. Poslední lovec čarodějnic je hrozně předvídatelná nastrojená nuda, která nemá hlavu ani patu a nezachrání to ani charisma Vina Diesla, kterému role bohužel příliš nesedla a asi by se měl držet jenom auťáků. Moje hodnocení 25%. ()

Fox85

Průměrný akční filmek, u kterého jsem se občas docela nudil. Takže podle toho vypadá hodnocení + body dolů za "ten hrozně nečekaný zvrat ke konci". ()

jenik71

Bylo to o dost horší než jsem si myslel. Mohla to být slušná podívaná a výsledek je nakonec nevalný. Úvod vypadal nadějně, ale jak se děj přesunul do současnosti, nebylo nad čím žasnout. Diesel byl celkem fajn a samotná čarodějnice vypadala hodně dobře, jenže to je zatraceně málo. Pro mě nuda. ()

Trapper33

Táhlo se to.. stopáž delší o takových 10-15 minut než by měla být. Jinak je to úplná klasika s Vin Dieselem. Všichni okolo, včetně jeho, jsou drsní jako šmirgl a sám Kaulder je nesmrtelnej i jako smrtelník. Líbila se mi Rose Leslie a Elijah Wood a také všechny ty digikouzlíčka, protože na ně byl většinou pěkný pohled. ()

Ironfood

Čarodějnická variace na upírského Bladea, Ze začátku to nevypadalo tak špatně, jak jsem čekal, k čemuž možná přispěl fakt, že jsem krátce předtím viděl film Bloodrayne 3, kterýžto majstrštyk nastavil laťku proklatě nízko. Chvíli jsem měl dojem, že hlavní problém bude toporný Vin Diesel v hlavní roli, ale bohužel se postupem času ukázalo, že hlavním problémem je chabý scénář, který nedokáže v divákovi vzbudit napětí nebo alespoň udržet zájem o dění na plátně, respektive v mém případě na obrazovce. Ukázkou scénaristické nemohoucnosti je i dílčí zvrat, který vyšumí zcela do prázdna. Hodně slabá je také akční stránka - akčních scén je tu poskrovnu a navíc stojí za prd. ()

herr_carter

Že to bude až takto tupé, jsem nečekal, film je zralý na čistou jednu *, ale druhou dávám ještě ze soucitu a kvůli mým sympatiím k Dieselovi a Caineovi. Možná škoda, že se většina filmu neodehrává v té době, kdy Kaulder poprvé proklál čarodějku, určitě by to bylo zajímavější díky kostýmům a autentičnost lovu čarodějnic by měla zcela jiný odstín...............moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

sedm.1

S Vin Dieselem je to jednoduché. Pokud neřádí jako Dom v Rychle a zběsile, tak je totálně mimo. Nevím, jestli má tedy smůlu při výběru dalších projektů, anebo funguje skutečně jen jako řízek z úspěšné série, každopádně Poslední lovec čarodějnic jen dokazuje, že by se své nejslavnější role měl držet co nejdéle a do dalších filmů se vrhat jen opravdu zřídka kdy a především s daleko větším rozmyslem. To totiž zřejmě právě u tohoto snímku neudělal, neboť se tak podepsal pod skutečně nevýrazné béčko, kde vše dopadlo tak nějak stejně, tedy mdle, nudně a hlavně nezábavně. Ústřední myšlenka samotné zápletky tedy nebyla vůbec špatná, ikdyž měla rozhodně béčkové rysy, nicméně její zpracování dopadlo více než zle, což ovšem s ohledem na předchozí režisérovu tvorbu není zas až takové překvapení, ale tohle je zkrátka jen rutině odfláknutá práce, kterou tvůrce nedokázal oživit, zdynamičnit, navodit zde jakoukoliv atmosférou, jakkoliv film stylizovat, prostě natočil naprosto nepůsobivou podívanou, která by si zasloužila putovat spíš rovnou do TV. Snímku navíc nepomohl ani poměrně zvučné obsazení, všichni na mě působili stylem, „Rychle do toho a pryč od toho“, a i po trikové a akční stránce je to upachtěné a nenápadité až běda, mě to prostě celkově nesedlo a nebavilo, a já nemám jediný důvod to někdy vidět znovu či dokonce to snad někomu doporučit. ()

kenkaku

No debilní to bylo - ne že ne. Ne ale zase ultra debilní. Po trikové stránce snaha byla fest. Po scénaristické to bylo horší - o dost. Vin Diesel je tam tak trochu do počtu (postavě nedává nic navíc) a prakticky vzato, nebýt jeho ve filmu tak toto veledílo s přehledem vynechám. Nicméně že by mě něco vyloženě vytočilo,tak to ne. Spíš zklamalo. Film je tedy v první řadě o nenaplněných očekáváních. Když tedy dávám tři, jsou to mizerné tři. ()

Wally

Přiznám se, že moc nerozumím rozhořčeným hlasům, jak je ten film hroznej, všechny výkony podprůměrné a zbytečně strávené minuty při sledování tohoto snímku... Jenom totální hlupák jde na podobný film a čeká smysluplné dialogy a duchaplné myšlenky a jen úplný idiot to pak tady kritizuje... Pokud k tomuto snímku přistoupíte od začátku ´normálně´, pak zklamaní být nemůžete - je to vizuálně super udělané, akce a napětí tam je taky, rádoby dialogy k filmům Vin Diesela patří (jen si vemte jakýkoliv díl RaZ a kecy o rodině), hlášky super a Vin Diesel ve formě...a k tomu si připočtěte okouzlující R. Leslie. To, co jsem od snímku očekával jsem více méně dostal a jsem tak spokojený... ()

bari68

Aby som pravdu povedal (a asi nebudem sám) , čakal som horší prepadák. Čo sa týka hlavného námetu a scenára , tak samozrejme nečakajme žiadne hĺbkové analýzy a nekonvenčné riešenia deja.... Ak , ale chcete na hoďku a pol vypnúť, nestarať sa o logiku , je možno tento film pre Vás ideálnym . ()

KoRner

Dieselovi ako chlapovi s najväčším egom v Hollywoode nemusíte vpísať v scenári nesmrteľnosť, aby ste sa oňho ani sekundu nebáli. A to je problém, pretože filmu chýba napätie a najmä dobrý záporák, pretože Kráľovná neurobila vôbec nič a jej postava je absolútne nezaujímavá. A Rose asi viac pristane kožušina z medveďa než normálne veci. Proste sklamanie na všetkých frontoch, ale nie že by som to nečakal. ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)