S láskou, Rosie

• Velká Británie Love, Rosie (více)

Johnny.ARN

Prvá tretina je veľmi v pohode. Nápadité, vtipné, tak pekne plynúce. Potom sa začína variť z vody, hlavnej hrdinke sa dejú nevysvetliteľné veci, stále ked má niečo na dosah, tak sa to pokazí a toto zopakujú tri krát. Spočiatku s ňou súcitíte, ku koncu je to už otravné a všetkých okrem nej nenávidíte. Ju už len tolerujete. Lilly to ale pekne drží, obočie má tiež v pohode a za ten úvod teda 2 z 5 ()

Struhy odpad!

To si tak u tchýně sedím na odpolední kávě a v pozadí na TV začně tenhle film. V momentu, kdy padne hláška o kondomu uvízlém ve vagíně, si film získá mou pozornost. Jsou přeci jen 3 hodiny odpoledne v neděli. Pak se už jen nestačím divit svým očím a uším. To je tak debilní přeslazená nesmyslnost plná předvídatelných klišé toho nějvětšího kalibru, že jsem měl chuť zvracet podobně jako hlavní protagonistka, když slyšela svůj životní crush trtkat s její kámoškou. Když jsem si v zápětí prolustroval zdejší čsfd a zjistil, že film má skoro 80% (WTF!?!?!), musel jsem koukat až do konce s tím, že tam snad bude nějakej překvapivej twist, nebo se to zvrtne nějakým brutálním způsobem. Ale ono ne. Fůj! Snad i horší než Láska nebeská. ()

elanius

(28/2015) / Ani nie tak presladený film, ako totálne vykonštruovaný a naivný. Počas celého filmu sa aspoň nesie taký ten "good-feel" pocit, čo je fajn, pre zmenu. (5/10) ()

MikyAff

U tohoto filmu se budete tak strašně moc chytat za hlavu, až vám z toho vypadají vlasy. Chvíle, kdy si pomyslíte ,,Ale néé.." by se nedaly téměř spočítat na prstech jedné ruky. A hlavně vám to chvílemi bude lámat srdce. Asi takhle by se dal vystihnout tento snímek. Se sympatickými herci, kteří vám už sami o sobě v prvních minutách vykouzlí úsměv na rtech. Opravdu jsou tak neuvěřitelně spolu roztomilí a sami o sobě sympatičtí. Jen škoda, že se na nich ve filmu to stárnutí nijak výrazně neprojevilo. Když seděla Rosie vedle své dcery, řekli byste spíš, jestli to není sestra, či dokonce až spolužačka. Ale když se tohle přehlédne, je z toho celkem dost slušná romanťárna se skvělým lehkým humorem. ()

Minimie

Film, co z vás vyžmídá tolik slz jako tahle slaďárna, bych rozhodně neoznačila za "komedii". Toť vše, co jsem k tomu po zhlédnutí schopná říct... ()

venison

Nenápadný snímek, který vypráví o vtahu dvou blízkých lidí, kteří se celý život milují, ale díky spoustě nevyřčených slov a nevydařených situací spolu zkrátka být nemohou. Spíše hořké než sladké, ač nevýrazné, tak pobaví ;-) ()

Pavlínka9

"Uvnitř mé pochvy se zatoulal kondom a já ho nemůžu lokalizovat :D :D " "Je to v pipince nebo někde jinde?" :D :D To jsou dvě hlavní hlášky, které mám vyryté do paměti :D :D Ten film je úžasný :) Je tak vtipný (nepřehnaně), lehce britský, plný ano, sice krásných lidí, ale řekla bych, že s mírou, má to ohromné kouzlo hlavně díky Lily Collins a je to tak krásně realistické :) A celé se to pořád motá a motá dokola a vlastně, i když víme, že to má být od začátku TAK, všichni si musí projít neskutečnými peripetiemi, aby to TAK opravdu dopadlo :) Je to tak "nenásilné", něžné a co mě hlavně dostalo a je mi moc blízké, že tam jsou určité větičky - nebo klidně i jen slova, která jsou nevýrazná, ale skvěle pobaví (To se nedá poslouchat. Taky na hovno. Doufám, že myslíš ty Kateiny.).. Je to paráda. Ano, je to romantické, sentimentální, ale v této míře to ještě akceptuji, ale je to tak skvěle natočené a ke všemu to má vynikající hudbu a mnoho silných momentů :) Rozhodně to chci vidět ještě jednou...či víckrát...či taky zjistit, že ON je pro mě vlastně již určen... ()

terunka003

Hezké, barevné, příjemné, dobře končící, lehké, oddychové. Taková pěkná vztahovka, občas se zasmějete, občas si popláčete - pokud jste žena. Všechno je barevné a uhlazené, pěkní lidé, je jasné, že to bude končit dobře. Herecky neurážející. Pohodový milý snímek. ..že si musí ty lidi pořád tak ubližovat.. ()

hroubek

S láskou, Rosie je neurážející, zábavná a povedená romantická komedie. Tam, kde je slabší scénář, tak tam máme zajímavé a sympatické postavy. Film má velmi dobré tempo, a jelikož má sympatické postavy, tak ani nenudí a zvláště v druhé půli dokáže mnohem více dojímat, než jsem očekával. Lily Collins je tady hodně dobrá a skoro táhne film na svých bedrech. Sam Claflin není nejhorší, jen jsem mu to chvílemi moc nevěřil. Má to hodně zajímavých a zábavných scén a dobře se na to kouká. Jediné co mě opravdu výrazně vadilo je to, že to mu chybí něco navíc, díky čemu by film vybočoval z konkurence. S láskou, Rosie je příjemná romantická komedie, která dobře pobaví a neurazí. ()

VasaX

Love, Rosie je pěkný film. Romantický. Sladký asi jako když skočíte šipku do bazénu s medem. Příběh je průhledný jak deset let nošené trenky a zápletka ochozená jako staré Conversky. Krásné a kouzelné mučení diváka tím, jak se Alex a Rosie tak nešikovně míjí, znova a znova dokola, vztahy které za sebou zanechají mizí rychle jak mrtvola v sudu pod hladinou Orlíku a hladina příběhu je klidná, jako by se nic nestalo, připravena na to, aby se kolem sebe zase těsně minuli. Koncentrovaná nerealistická idylka over 9000. Nechci být škarohlíd, mám rád romantické filmy, o to více když jsou to komedie či dobrá dramata. Moje největší srdcovka je romantická komedie. Ale tohle je jak žít ve světě Care bears, být krmen tureckým medem, zapíjet to včelím medem a k tomu mít kapačku melasy. Z počátku je to jistě fantazie, ale velmi rychle vás to začne ničit. Vezmeme to z obou stran - škarohlídy to bude pekelně iritovat, a sluníčkovým optimistům hnát vodu na mlýn, pod jehož obří lopatky se neúprosně blíží (v v bohužel reálném světe, ve kterém musí žít). Tohle je prostě taková pohádka z přítomnosti, idylická a idealizovaná, jako by na sobě měla razítko od Disney. A tak nějak se k tomu musí přistupovat... ()

fefee

Toto je presný príklad toho typu filmu kde je predvídateľné všetko a máte pocit že už ste všetko niekde videli a nič Vás už nezaujme. Bohužiaľ to ale nie je len pocit ale fakt. Strašne slabé a plytké. 1,8* ()

bizz_mjc

Míjení a následné nahrazení hlavních hrdinů novými partnery bylo někdy až zbytečné, ale jinak příjemné pokoukání na večer se protějškem. ()

LEGACY

Celý život jsem si přál mít v životě kamarádku jako je Rosie, pro mě celý film představuje ztělesnění krásného pouta se všemi sváry a oklikami života, kde se nakonec ukáže, že zde jeden pro druhého vždy byli a i přes svou jednoduchost mě film udivuje a já jej nikdy nedám a vždy jej budu bránit ať už se jedná o sebe větší romantický slaďák. ()

Gallagher

Strašně zidealizovaná pohádka, ale on to vlastně asi byl účel. Místy skvělé a vtipné, místy nudné a nezáživné. Hodně kolísavé tři hvězdy. ()

vyfuk

Je to jako menstruace a taky jako extáze. Teda ani jedno jsem nezažil ani nezkoušel... ehm ehm. Nicméně film sám o sobě ukazuje herecký... říkejme tomu talent... Collins a Claflina. A ano, myslím to vážně. Neříkám, že film se hodí pro každýho chuje, který nemá ve středeční podvečer co dělat a tak jde na romantickou komedii, ale pokud vám přítelkyně nenutila na to jít s vyhrožováním, že vás seznámí s vaší matkou, tak nevidím problém. Hodí se to asi jak pro dívky, tak i pro ty opancéřovanější jinochy, kteří mají chuť zajít na komedii, která má vtip trochu podobný teenage komediím až s tím, že tam nikdo nikoho neojede... o počkat... OPRAVA: ...podobný teenage komediím až s tím, že to není taková buněčná destrukce. ()

L_A_D_A_S

Dost pravděpodobně nejlepší (lepší mi opravdu nenapadá) romantická komedie od "Forgetting Sarah Marshall". Hodně připomíná "What If" s Radcliffem ale kam se hrabe Harry Potter na Rosie. Dlouho jsem se takhle přiblble neusmíval a navíc, Lily Collins je krásná, jako fakt krásná. Neodtrhnul jsem od toho oči. 5* [***Patří do mých TOP10***] ()

Kurikmoon

Áno sedelo im to spolu, dalo sa pri tom emocionálne vyblázniť. To pomyselné niečo medzi hlavnými postavami krásne vytváralo jednu dúhu za druhou. Tomu zdarne od začiatku pomáhal Osud i sudičky. Netreba zabudnúť na super rodičov a kamarátku, potomka.... Ale milí diváci, ak plánujete prežiť podobnú vzťahovú motanicu, radšej na to zabudnite. Pretože, šanca, že sa dostanete cez prvé dva vzťahy je asi taká ako, že nájdete magicky zmiznutý kondóm. A rozhodne z prvej osoby by to nebola taká pohodička ako teraz s popokorníkom, či čajíčkom v ruke. ...Júj, ale ako jej iskrili tie očká =) ()

Killda

První půlhodinka vypadá příjemně, nápaditě a originálně, ale dále už jde jen o přehlídku klišé a nelogičnosti. Btw. přemýšlel někdy někdo nad tím, kolik takový dokonalý pár musí zklamat lidí, jen aby oni dva byli nakonec hrozně šťastní? Láska je nejspíš sobecká sviňě. ()

Autogram

Krásni mladí ľudia v krásnom farebnom svete a s krásnymi vzťahmi, ktoré nie sú vždy celkom podľa ich predstáv, to je romantika ako sa patrí. Čo spravím, keď práve takto gýčovo sa mi to páči. A veľkým plusom je, že nič sa nevyvíja tak, ako by sa zdalo a čakalo, dejové obraty sú šikovné, nenudia. Lásky prichádzajú, odchádzajú a menia sa, len krásni mladí ľudia sa nemenia. Dokonca ani za 15 rokov nezostarnú a situáciu zachráni len koniec filmu, inak by dcéra vekom dobehla svoju krásnu matku. –––– Vybrat si člověka, se kterým chcete žít, je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, které můžete udělat. Když se zmýlíte, tak váš život zešedne a stane se, že si toho ani nevšimnete. ()

Danikaa

Ak je to váš osud, není co riešiť. Krásny príbeh, dobrí herci, hudba aj spracovanie. Som rada, že láska nakoniec zvíťazila, hoci to trvalo dlhšie ako by sme si priali. Smiech sa miešal so slzami. Koniec bol vynikajúci. Ak ste to ešte nevideli, odporúčam pozrieť. ()