Případy 1. oddělení - Série 2

(série)
Česko, 2016, 8 h 26 min (Minutáž: 62–65 min)

Ondřej Vetchý, Bolek Polívka, Petr Stach, Filip Blažek, Miroslav Vladyka, Miroslav Hanuš, Igor Chmela, Ondřej Malý, Sabina Remundová, Jan Meduna, Igor Bareš, Zuzana Zlatohlávková, Roman Luknár (více)

Epizody(8)

brumbrum

Neholdujem kriminalkam - ale totok je fakt namakane zrezirovane aj zahrane. Kukali sme to po veceroch, takze cele noci som prepotil :-D. Toho sefa sa da iba neznasat, vrazdy hodne desive; clovek by na to nemal cumiet po veceroch.. Skoda, ze Polivka, Vetchy atd. nehraju vo viacerych takychto skvostoch - fakt som necakal, ze cehuni dokazu natocit takuto napinacku! Fakt bravo, uz som to odporucil aj kolegom, co nerozumeju cesky, takze teraz vehementne zhanaju zahranicne titule :---)). Bravo! - a pridavok, prosim prosim, viacero takto skvele zahranych a zrezirovanych fimov, nech sa zasa clovek moze tesit na domacu tvorbu! 5* jak bic ()

Psycho.R

Stejně jako u první série platí to samé - nejlepší český krimi seriál, navíc podle skutečností. Jediné, co mi chybí je vedlejší lineární linie, jako u první série, která by připomínala vztah novinářka - policajt. ()

joelly01

Tak i my s Klenotem se pripojujeme k nadsenym vykriku, neb nas Serial velmi bavil. Samozrejme nebyl tak dynamicky a napinavy a dramaticky jako Tatorty nebo Die Cleveren, ale bylo to mnohem autentictejsi a tim padem i zajimavejsi. Take samozrejme do nebe vychvaluji herecke obsazeni, tam se opravdu kazdy herec nasel! Muj nejlepcejsi oblibenec byl Petr Strach, nejvetsejsi dojem pak na me udelal KOREJS! Na Serial jsme se vzdy divali s jednodennim zpozdenim, procez nejcastejsi hlaska uterniho vecera pak poslednich 8 tydnu byvala "Ten Korejs, to ale svine, co?". ()

Romeroo

Více náročné pro divácké poblikum. Výtečný Chmela a ještě lepší vývoj jeho postavy. I druhá série zfoukne veškeré krimi seriály a hlavním vysílacím čísle jako svíčku... ()

Gig

Přípaady jsou zpět. Je tu i nová postava Vrány vynikajícího Igora Chmely. Pro mě je to takový prototyp novodobého českého inspektora Javerta, Vždy se řídí zákony a je neúprosný. Jsem zvědav, kde se jeho postava posune. ()

jfaba

Mám české kriminálky celkem rád. Některé jsou lepší a jiné horší, jak už to bývá. Tak jsem si zafilozofoval... Tato vybočuje k lepšímu průměru, i když druhá série trochu zaostávala za první. Možná vnitřními problémy a vztahy na oddělení. Jen některé herecké výkony nezklamaly ani v druhé sérii. Pán Polívka je opravdu dobrý herec. Smůla, pro autory a diváky, bylo omezení na případy, které se odehrávaly v Praze. Určitě jsou i v Dolní Lhotě zajímavé zločiny. Snad někdy příště v Kriminálce Opočno. :-) ()

swinevenca

Trochu jsem po prvních dílech bál, aby to nesklouzlo k intrikám všech proti všem, ale nakonec to zůstalo jen mezi Koreisem a Kozákem, z Chmelova Vrány se totiž po počátečních nesympatiích vyklubal jen nestranný, ale pravidla úzkostlivě dodržující článek mordparty. Výborně vybrané případy, Děti na odpis byly odstrašující, Tělo zase umně prostupovalo více dílů, jen ten vágus Polívka je na mě až moc dobrej. ()

silak_xup

2. série plynule navazuje na tu první, v téhle se už očividně tvůrci více zaměřují na hlavní postavy jako takové, na jejich vývoj, rivalitu mezi nimi, dále se nám tu přes více dílů táhne jeden případ, takže celkově seriál graduje a jen utvrzuji svoje hodnocení první série, prostě nejlepší český krimi seriál co jsem zatím shlédl. ()

pds

Jeden z TOP českých seriálov novej doby. Vetchý, Polívka, Blažek, Stach a Vladyka super. Otrasná Remundová. II. séria drží vysoko nastavenú laťku stále hore. Len tak ďalej... 80% ()

zekon

Druhá řada zpočátku vázla ale pak se to opět dostalo nad standard a dobré podívání. No a pak to utnou 8mým dílem? Kdejaká hnojárna má 400 dílů a toto? Hmmmm. Škoda. ()