Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (Cinemart)

Londi

Komedie na jedno podívání, víckrát bych se do toho nepouštěla. Leslie Mann hraje totálně vyzobanou slunečnici a opravdu by potřebovala mozkový tábor, aby její postava byla trochu sympatičtější. Závěr filmu mi taky přišel trochu odbytý, během pár minut děje připravily záletníka o všechno a navíc se zmasakroval o skleněnou zeď.... Celkově slabší průměr. ()

anonima

Film se mi líbil, ale upřímně? Nemyslím si, že by v téhle situaci ženy tak spolupracovaly a nakonec byly skvělé kamarádky. Ale jinak jsem se velmi pobavila! ()

Nominant

Asi väčšina chlapov sa pozrela na tento film z jediného dôvodu, netreba spomínať akého, že? Po vzhliadnutí ma napáda jediné : Feministky spojte sa :D (nič v zlom) ()

papadropolis

Film jsem dokoukala jen z toho důvodu, že jsem zvyklá dávat další šance a stále jsem čekala, že se zničehonic stane třeba i koukatelným. No, nestalo se :D Po celou dobu jsem měla sto chutí přetáhnout Leslie Mann něčím fakt hodně těžkym po hlavě. Někoho tak příšerně nesnesitelnýho jsem neviděla ani naživo, ani ve filmu. Asi nemá cenu tady vytvářet nějaký sáhodlouhý elaborát na téma jaká to byla s prominutím sračka. Prostě byla. ()

listo

Odporný šampon podvádí uječenou hysterickou fuchtli s obstarožní Cameron a prsaticí, která má v hlavě sečku. Všechny tři se proti němu spojí silou pubertální pomsty ala Prci prci prcičky. Film není ani milý ani vtipný, z castingu tvůrci kvůli chabému scénáři nevydojili ani kapku sympatií, tudíž snímek může uspokojit pouze fanynky amerických módních kreací. ()

ViolaK

Moc nechápu to nízké hodnocení. Je to vtipné, místy trochu smutné i stupidní, ale pořád jsou tisíce daleko horších komedií nez je tahle. Ráda se na to podívám znovu, hlavně kvůli stále dobré a sexy Cameron Diaz. ()

polegirl

Film speciálně pro ženy, ve speciální případy - když jsou naštvané na muže. Klasická komedie, která v jistých chvílích člověku uleví. Já sama jsem se na ní podívala 2x v jednom týdnu, jen tak (i když jsem naštvaná nebyla :D)... Film dal dohromady ženy, které by si normálně neměly co říct. Začíná to jako nějaký špatný vtip: Jde takhle blondýnka, právnička a žena v domácnosti... Sice role prsatky mi přijde dost zbytečná, ale dejme tomu. Zato ztvárnění oné právničky v podání Cameron Diaz je prostě boží. Je tak krásně jedovatá, kousavá a zároveň citlivá. Je to zkrátka takový pěkný páteční film pro ženu ()

Fantasy

Bavila jsem se od začátku do konce a proto takovéhle hodnocení. Jasně, některý scény byly spíš trapný než vtipný a jo, nápad není nejoriginálnější, ale je pěkně zpracovaný a to je pro mě hlavní. Manželka se spojí s milenkou číslo jedna a milenkou číslo dvě, aby osladily život muži, který se všemi třemi spal a každé namluvil, že je pro něj tou jedinou. Pomstychtivý trojlístek ve složení manželka, právnička a sexbomba bylo super. Dokonce přehlédnu i fakt, že Kate Upton skoro nemluvila a vypadala jako kdyby se na place ocitla náhodou. A že Cameron je na roli milenky už lehce za zenitem. Jasně, pořád je to fešanda, ale přeci jen... Nikolaj byl v obleku k nakousnutí, ale to jak dostal ke konci přes držku jsem mu přeci jen přála =) Nicky Minaj v roli sekretářky byla velkým překvapením, neměla moc textu, ale i tak byla nezapomenutelná! Hudba pro mě byla trochu zklamáním... opravu nesnáším Lorde... ()

Fajung odpad!

Tuctový americký shit s blbkou Cameron Diaz. Dávam symbolické 1% za odvahu natočiť takýto drist a dať ho do kín. Inak totálny výplach. ()

TonoM

Protivný ženský v nechutný komedii o ničem, nechápu jak se takový herci mohou podepsat pod něco takového, jejich výkony byli i přesto hodně špatné, nesympatický Waldau a ještě více nesympatická pinda je jeho manželka. Hodně špatná milostná komedie. 35% ()

BarkaS

Ani romantická, ani komedie. Spíš takovej slimáčí canc, namakeupovaná Cameron a pěkný prsa. Vydržet se to dá. Když fakt není co. ()

ZetDaElO

To je tak, keď vám žena povie, že chce vidieť niečo nenáročné, veselé, babské a ešte aj s dabingom. Keďže viete, že s vami bola ochotná ísť na Star Wars aj keď k tomu nemá žiaden vzťah, tak bez reptania budete pozerať na komédiu s prestárnutou Diazkou. S prižmúrením oboch očí sa dá tento film vo svojej kategórii babských komédii hodnotiť ako estrogénový priemer a musím cez zuby povedať: "Nebolo to až také zlé." Ak máte tipy na podobne nenáročné filmy, kľudne pošlite do pošty, nech sa nemusím brodiť filmovými výkalmi. 5/10 ()

PatrikP4

Překvapivě to nebylo tak hrozné jak by si člověk myslel... Mann-Diaz-Upton-Minaj, zajímavá čtyřka... Nenudil jsem se a občas se i pobavil... ()

hrackabanan

Já jsem se bavila. Film jak dělaný na nedělní večer. Cameron s Leslie byly super, ale Kate Upton by měla radši zůstat u svýho modelingu. Princ Krasoň aka Nikolaj dostal co proto. ()

Astonko

Veľmi jednoduchá skoro komédia, ktorá ani vlastne nie je taká vtipná aká by chcela a mala byť, no aspoň má fantastické herečky (za mňa aj vrátane Nicki Minaj) a chémiu medzi nimi, kvôli ktorým sa k filmu možno vrátim aj v budúcnosti 5/10 ()

allegria

Opravdu hodně by se tomuto snímku dalo vytknout a trapnosti, přehnaná nadsázka nebo fekální humor nemám zrovna v oblibě, ale musím uznat, že podívaná to je pěkná, herečky a herci sympatičtí, leckdy scénky dokonce i vtipné, navíc krásné přírodní záběry... Zkrátka, dnes mám asi lepší den, dávám tři * ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Lilith03

Vidím zde komentář "až nečekaně bombastická komedie" a já nemohu nesouhlasit. Top herecké obsazení, super příběh, občas sice nějaké klišé a tu Nicky Minaj jsem tam moc nepochopila, ale to ani jako mínusy neberu. Originální komedie u které jsme se s přítelem nasmáli a jsem opravdu mile překvapena. ()

Jitomirka

Trailer mě fakt nadchnul, proto jsem od toho docela dost očekávala. Rozjezd byl strašně dlouhý, místy to bylo dóóóóóóst ukecaný a opravdu vtipných scén tam bylo poskromnu. Celkově to bylo dost neoriginální, budete mít pocit, že už jste to celé někdy viděli. Příběh Amber (Kate Upton) není ani pořádně rozvedený, ta je tam vážně jenom proto, aby vypadala hezky a nalákala na film mužskou část populace. ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce