Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (CinemArt)

Johnny.ARN

Jasné, je to uvrešťané, strelené, čajky prehrávajú jedna radosť. Fekálna príhoda a prechod cez sklenenú stenu ma ale mocne rozsekali. Plus Uptonka a Diazka boli skvelé, aj vizuálne. Ja som sa uchechtával väčšinu filmu, je to ľahké, príjemné, správne vtipné a správne sexi. Nebojím sa dať dokonca až 2 z 5 ()

ywo666

No nič moc. Trailer sľuboval lepšiu zábavu. Leslie Mann má totálne iritujúci hlas a občas som ju mal chuť zaškrtiť. Cameron Diaz už je sexi iba pri záberoch z väčšej vzdialenosti. Čudujem sa, že Nikolaj pristúpil na túto rolu, lebo občas sa pekne zhovaďuje. Základná premisa je celkom zaujíavá, ale Nick réžiu úplne nezvládol. Film miestami tak hlúpy, že som rozmýšlal, či mi jeho sledovanie nezabíja viac mozgových buniek ako včerajšia piatková pitka. Jednu hviezdu dávam za Kate Upton, ktorá keď nahodí biele bikiny, slintám ako doga. Jednu hviezdu dávam za pár solídnych vtipov. A 1/2 hviezdy za reštauráciu "no hands", ktorú by som rád navštívil. 2 a pol*. ()

Pavlínka9

Cameron Diaz ve své klasické roli, Leslie Mann v pozici doslova "blbé manželky", která by opravdu potřebovala jet na "mozkový tábor", Nicki Minaj jako sličná sekretářka, která se nepředře a Kate Upton jako holka se čtyřkama, která může mít každého. Přesto tahle čtveřice táhne tento film, který je ale tak obyčejný, ale zároveň je zvláštní, jak je pojatá nevěra muže, který nedokáže žít pouze s jednou ženou. 3 hvězdičky pouze za to, jak pojaly plán útoku na manžela - jinak nic víc. ()

terunka003

Ženské, mstivé, vtipné, hezky prachaté, veselé a šťastné. Prostě v Americe jdou z lehka řešit i takoví problémy jako nevěra a rozvod. Každopádně ženské jsou mrchy, to víme, a umí se mstít, a jak. To nám ukazuje hlavní trio hrdinek. A nakonec jsou stejně všechny šťastné, hajzlíka potopí, sami jsou úspěšné, atd. Pohodová komedie, ve které závidíte figury, make-up i dům na pláži. ..dobrý film pro zlomená srdce..asi.. ()

Phietros

Pohodová komedie o tom, když muž podvádí svou ženu s milenkou, kterou podvede s další a nakonec se všechny dají dohromady s jeho ženou a vymyslí na něj zničující plán! 55% ()

ivan bohatyr

Škoda že to nebyl trochu "žhavější" film, co si budem říkat Cameron Diaz už má nějaké ty roky, no a Kate Upton byla k smíchu, jak se natřásala na pláži, do modelky jí chybí opravdu hodně, nechápu jak ji někdo může považovat za sexy idol. A bohužel taky některé scény byly docela pitomé a nevkusné, ale jinak se to dalo. ()

hroubek

Mám rád komedie, jelikož když si potřebuji odpočinout a odreagovat, tak mě vždy pomůžou. Přesto co se týče komediích jsem dosti vybíravý a musím se správně naladit, abych se bavil. Jedna za všechny mě bavila ve svých trailerech a dokonce jsem uvažoval, že bych na ní zašel do kina, jenže jsem to trochu nestihl, ale to už je jedno. Před pár minutami jsem to dokoukal a jsem spokojený, přesto několik výhrad bych našel. Nick Cassavetes natočil všemi milovaný Zápisník jedné lásky, takže ví jak správně budovat romantickou atmosféru a krásné záběry. A totéž dělá i tady, jen ty záběry mají trochu jiný význam. Jinak mu nedělají problémy romantické a komediální scény, což je vidět po celou dobu filmu. Cameron Diaz mě tady hodně moc bavila, a je fajn, že po dlouhé době hraje v nějaké kvalitnější komedii. Leslie Mann má rád už od Zbouchnuté a její herecký projev se mi tady líbil, jen by neustále nemusela brečet, protože brečí až moc a není pak vůbec roztomilé. Kate Upton svojí roli zvládla s přehledem a bez problémů. Taky vidět, že si herečky moc dobře sedly a bavily před i za kamerou, což jenom umocňovalo výsledek. Nakonec jsem si nechal Nikolaje Coster-Waldau, který je tady perfektní. Užívá si každou scénu a ty je falešné úsměvy a přetvařování jsou perfektně zahrané a v samotném konci, kdy shodí masku a ukáže se jaký opravdu je, je k nezaplacení. Film má spoustu vtipných scén a momentu a baví. Jedinou větší chybu, bych viděl v délce, jelikož to nejzajímavější se rozjede až moc pozdě a trvá to jen pár minut a celá linka na Bahamách mě moc nebavila. Nakonec to celé vylepšil hodně luxusní závěr. Jedna za všechny je moc dobrá komedie, která pobaví a hlavně rozesměje. ()

Mishqo

Pár vtipných scén tam určite bolo. Ženské trio super (quattro ak počítam aj Nicki Minaj), až na občasnú iritujúcu otravnosť postavy v podaní Leslie Mann. Z tohto sa dalo vyklepať oveľa viac. Miesto toho to bolo plné množstvom hluchých miest a scenáristických dier a miestami fakt nuda. 50-60% ()

VanTom

Huh, tak tohle byl omyl. Tato "komedie" míří striktně na úzké publikum divaček ve středním věku, mně přišla tak zoufale nevtipná, že mi bylo stydno (zejména při vyvádění hysterky Leslie Mann a trapných fekalitách). Přestože byl námět povedený, sympatická Cameron vypadala k světu a v těch (třech) vážnějších romantických momentech to neotravovalo. ()

zdenny

Velice lehká komedie o tom, kterak jeden frajírek podvádí současně svou ženu i dvě milenky. Ty se spojí s cílem jej zostudit a znemožnit. Nic víc, nic méně. PS: Cameron vůbec nevypadá dobře. Je celá nějaká umělá a nafouklá. ()

Roseinka

Náhodou to byla prča. V celým kině na tom filmu seděl pouze jeden chlap, zbytek samý ženský. Proč asi. :D Tuhle dámskou jízdu jsem si užila, parádně jsem se zasmála. I když možná některý věci byly trošku přepísknuté, dalo se to v klidu přejít a užít si to. Nechápu, co chlapi vidí na Kate. Jo, má hezký prsa a obličej, ale zbytek postavy příšerný, to i "stará" Cameron byla tou víc sexy, co se postavy týče. Ale to je mimo téma trošku. Musím říct, že Leslie byla místy tak ukecaná a pištivá, že i já měla problém, abych na plátno nezařvala - drž už tu hubu. Ale na druhou stranu, to byla pro ní role jak dělaná a občas mě pobavila víc než Cameron. Jojo, dnešní holčičí den jsem si užila. ()

mandlova

Tak takovou slátaninu jsem dlouho neviděla....a v kině! Sic! Takhle to dopadne, když jdu na pas blint..... Postava Cameron by byla možná i sympatická nebýt toho, že se zaplete do podivného kamarádství s manželkou svého milence...ok, ale pak k nim do party přibyde ještě jedna! A tyhle tři slepice se rozhodnout pomstít tomu Jedinému Parchantovi společnými silami a to co nejdrtivěji. Pořád by to bylo takhle ještě nějak stravitelné, ale co ty hysterické scény? Co ten trapnýtrapnýtrapný fekální humor? Co ta velkoprdelnice Nicki Minaj a velkoprsatice Kate Upton??? To už fakt nelze diváka nalákat jinak, než že se snížíme k nabídce podobné pornokinu, včetně bezduchých, holých vět? A ano, až tohle uvidí někdo ze skvostných českých rejžů, tak tipuju, že se dozajista objeví něco jako česká variace na téma. ()

Henk123

Nejhorší na tom celém estrogenovém paskvilu je to, jak člen královské gardy Jaime Lannister se dokáže upsat na něco jako tohle. Dále. Kdokoliv, kdo disponuje penisem, udělá nejlépe, když se tomuto vyhne na vzdálenost světelného roku. Je to jako ocitnout se na necelé 2 hodiny v hlavě vaší nejblbější kamarádky. Myšlenka, že se pár žen semklo dohromady a ukázaly jednomu mizernému mužskému, je kontraprodukována tím, že tomu tak neni ( ano, ovšem až na konec ). Spíš se mi zdá, že to o to víc podtrhuje tu klasickou roli žen uplé na silně charakterově postavené muže, které mají v hlavě jen blahobyt. Ve výsledku jde o prostředí bohatých a blbých američanů dělajících debili a debilní věci, jaké cliché. Půl hvězdy za stále sexy milf Diaz ( což za chvíli již bude minulostí ) a za pár dalších pěkných bab. Toť jediné, čeho zřel jsem chválihodného. 10%... NEVYMĚKNEM ! ()

Guzo

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Nenáročná komedie, která většinu času cílí spíše na ženské publikum (ve zbytku běhá Kate Upton po pláži). Cameron Diaz už bohužel není sexbombou a tady mi spíše překážela. Naopak Leslie Mann hraje skvěle, sluší jí to a i přes občasné výlevy mi z téhle trojice přišla zdaleka nejsympatičtější. ()

Autogram

Hysterický ženský plač, hysterické vrieskanie, to fakt nemusím. A tie horšie pasáže ešte len nastúpia neskôr. Ťažko pochopiteľný film normálnym rozumom. Nicky Minaj ako vzťahová poradkyňa? ()

blackJag

"ZÁLETNÍCI SE NEMĚNÍ." Předvídatelný kousek s několika povedenějšími scénkami na jednorázové zasmání a Leslie Mannovou zralou na facku (ukrutně otravně napsaná postava). Zato Diazová v pohodě, sice odkvétající, ale už se to aspoň nesnažící zoufale maskovat (thumbs up). 50% ()

MiaMoonlight

Trochu nadprůměrná Americká komedie. Jako oddychovka je to dobré. No uznejte sami, kdo má do takových filmů nějaké zvláštní očekávání? Nikdo. Nezklamalo a potěšilo. Sice mám zas trochu mindrák, ale dobrý. ()

pavcas

Čekala jsem příjemnou vtipnou oddychovku s fajn herci,ale už dlouho jsem neviděla že by míra zábavy byla tak dokonale převážena mírou trapnosti! Nápad nebyl špatnej,ale scénář a herci fakt slabý, divím se, že tam nikdo neuklouz po šlupce od banánu! Cameron Diaz začíná vypadat jak kačer Donald, kterej právě vyšel ze solárka. Světlej okamžik byl můj miláček Nikolaj Coster-Waldau, kterej odved co se od něj čekalo, ale i on si musel při natáčení projít peklem, především při scéně na wc!Slaboulinký 3* a nejsem si jistá, že si to nerozmyslím! ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce