Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (Cinemart)

AndrewNewman

Zase neskutočne slabý odvar. K tomu Kate Upton síce je poriadna pichna, ale o herectve sa nedá hovoriť. Mám rád Leslie Mann a ešte viac Cameron Diaz ale toto bolo veľmi ale veľmi zlé. Ten ohraný koncept filmu sa skrátka nedal zniesť. ()

MaxQ69

Už jen samotný scénář napovídá, že se jedná o film určený především ženskému publiku. To ovšem neznamená, že nemohou pobavit i pánové. Pasivně agresivní tupý nenucený humor Leslie Mann docela zabírá, výrazně zestárlá Cameron Diaz to občas dohání a doplňuje svým introvertním postojem a Kate Upton? Na Kate je radost pohledět. I téma je atraktivní, tak proč ne? Jenomže. To je sice pravda, bohužel samotné zpracování už tak veselé není. Nicki Minaj?! WTF?!?!?! Proč by proboha měl někdo chtít dobrovolně obsadit tuhle kreaturu do svého filmu? Ne! Byla nemožná, nesympatická a naprosto zbytečná. Druhá nevhodně zvolená herečka, a to mě dost mrzí, je Kate "DD" Upton. Jo, je to kočka, pánové, to ano, ale do této role absolutně nepatří. Jednak opravdu neumí hrát a jednak je to úplně jiný typ než Leslie a Cameron, takže se k nim do party vůbec nehodí. I když se to má tvářit jako nerozlučná trojka, vždycky z toho Kate vyjde jako ta třetí. A o to víc je to vidět, když se o těch dvou tolik liší. Některé momenty jsou opravdu k popukání, bohužel jich je však pramálo. Člověk si říká a doufá, že se bude bavit celou dobu. Je mu jasné, že tam bude i nemalý prostor pro slaďárny, ale u romantické komedie to snad ani nikoho nepřekvapí. Mě překvapily momenty, kdy se nedělo zhola nic! Leslie a Cameron popíjejí, pak se pustí hudba a zpomalené záběry toho, jak se obě v zavalených šatech smějí, až je z toho bolí břicho. No, to je hezké, že ony se smějí, ale diváka pohled na smějící se lidi moc nepobaví. Stejně tak ani dramatický moment prozření, kdy hloupoučké manželce konečně dojde, že by to asi chtělo se rozvést. A peudoromantická zápletka s fešáckým bratrem kamarádky nechytne ani dámy, protože se prakticky žádná zápletka nekoná. A už vůbec tomu nepřidá motiv ženské síly, odhodlanosti, sebevědomí a vyrovnanosti, který je hodný pro psychologické drama. Když se to vše zamíchá a nalije do obří sklenice, kde u míry stojí hodnota 109 minut, nevzejde z toho ve finále nic extra. Po některých super hláškách jsem váhal nad 7/10, ale na konci jsem si nebyl jistý, jestli to není spíš na 5/10. Inu, s přivřenýma očima volím, zlatou střední cestu. ()

black8

Žiaľ, ani Cameron Diaz nemohla tento film zachrániť. Rozvláčný dej, vtipy, ktoré nefungovali, resp. ktoré už boli 100x použité v iných amerických komédiách (vrátane odporných fekálnych vtipov) a kopa iného komediálneho klišé. Škoda, ten námet nebol zlý, ale všetko ostatné bolo. ()

peta.golias

Jedna hvezda za to, ze Jaime Lannister ojizdi nekoho jinyho nez svoji segru. Druha za zadek Nicky Minaj. A ta zrzka je fakt mizerna!!! ()

kverula

Pár scén si užijete, ale je jich jako šafránu a ještě musíte bejt úplně v pohodě. Jinak hodně primitivní film o třech pipkách, co se spojí proti svému milenci/ manželovi. ()

trigan

Jednoduchá oddechová komedie, s několika nečekanými hláškami vycházející ze čtyřuhelníků 3 ženy + jeden chlap. Kdo od oddechového snímku jako je tento očekává hlubokomyslný humor ala Obecná škola (jako např. xxmartinxx), neměl by se vyjadřovat o IQ těch, co si při tomto snímku odpočinou po práci a nechají se pouze bavit. ()

ČučoRiedka

Neškodná komédia ako stvorená na dámsku jazdu a reset po práci :) miestami nuda, ale každá postava má svoje čaro - až na nafukovaciu pannu v podobe Nicki Minaj. Len škoda, že hlavnej mužskej postave konkuruje Katin sexi brat. Čakala som, že chlap, o ktorého sa bijú 3 ženy bude o niečo neodolateľnejší. ()

hufnagel

Ale čo viac môžme čakať od hollywoodskej komédie,ktorej námetom sú obľúbené zvratky a fekálie plus otravné dialógy.Nič. ()

tomino28

Doufám, že tenhle pokus o komedii je na dlouhou dobu nejhorším filmem, který jsem viděl, protože si dokážu představit milion způsobů, jak lépe strávit téměř 2 hodiny času. Jestli je tohle nový prototyp americké komediální tvorby, tak tedy děkuji - nechci. ()

LencaN

Občas mi to přišlo trapné, ale v nadpoloviční většině to bylo vtipné, až jsem se párkrát i řehtala smíchy :) dobře byla vybraná jak dámská trojka, především manželka Kate byla hrozně roztomilá a s Cameron Diaz jim to jako filmovým kámoškám dohromady klapalo. A do třetice jedna prsatice, typická blondýna. Tak i hlavní hrdina, podvodník profesionál, byl taky zvolen přiměřeně, lehce slizký frajírek. Ale dohromady to byla bohužel průměrná komedie, která je navíc taaaak děsně holčičí, že pánské publikum by to snad nevydrželo po boku své drahé polovičky z donucení v kině ani čtvrt hodiny. Ale pro divačky to bylo fajn a dokonce se mi líbilo i jak hrála Nicki Minaj, která svými extra ženskými tvary dodávala filmu ještě více estrogenu. ()

mandella

Otravné až hrůza. Film o třech pipinách, které podvádí jeden chlap. Kate Upton je hezká, ale totálně prázdná. Cameron Diaz stará (sorry, holka, já taky nemládnu) a Leslie Mann je na ránu. A co tam dělala prdel Nicki Minaj, to nechápu. Po traileru těšing, po filmu teda ne. Slabé dvě hvězdy. ()

rigby odpad!

Romantická komedie? Asi jsem to nějak nepochopil. Nic ke smíchu mi v téhle slátanině nepřišlo a o romantice tam nebyla ani vteřina. Snad jen módní přehlídka několika stárnoucích hereček. Hlavním důvodem natočení tohoto filmu mi přišlo to, aby se svět dozvěděl, že Cameron Diaz ještě stále žije. Bohužel... ()

kubca008 odpad!

Po 30 minutách jsem to musel vypnout , protože se to nedalo vydržet . Cameron Diaz z ošklivěla a vůbec poslední dobou neumí hrát . Během 30 minut jsem se ani jednou nezasmál . A to stačilo na hodnocení . Kecám viděl jsem 20 minut , 10 minut nešlo nic vidět zrovna byla zabraná Nicki Minaj zezadu . ()

Jennifer1

Čekela jsem od tohoto filmu víc. Je to ten typ filmu, který vás při sledování celkem baví, ale po jeho shlédnutí na něj hned zapomenete. ()

KaterinaN

Nečekala jsem moc, ale dostala jsem ještě míň, než byl můj prvnotní odhad. Odpad nedávám jen z toho důvodu, že jsem se jednou za film zasmála. Film jsem shlédla kvůli mužskému hereckému obsazení, ale mohlo mě trknout, že film ve kterém je hlavní hvězda Cameron Diaz (řekněmě si na rovinu, na role sexbomby už opravdu nemá), nebude nic k zapamatování. Očekávala jsem klasickou průměrnou oddechovku alias nenadchne - neurazí, ale bohužel ani téhle mety tenhle film nedosáhl . Je skoro až k pláči, když se musíte koukat na svého oblíbeného herce (Nikolaj Coster-Waldau), jak je součástí něčeho tak podúrovňového, jako je tenhle film. Při scéně z restaurace, kdy je naprosto dehonestován v průjmové scéně, mi ho bylo až líto a říkala jsem si: panebože, má tohle zapotřebí? Člověk by skoro řekl, že ho ve Hře o trůny platí špatně. ()

Paserak

Pokud jste chlap a máte doma ženu, přítelkyni tak se na to nekoukejte. Bylo to hrozný trápení. Aneb jak se z domácí blbky stane ředitelka. Na tenhle blbej film budete chtít zapomenout. proč dávám hvězdu? Sám nevím. Mark King rocks! ()

fafejt001

OPRAVDU TRAPNÉ , UBOHÉÉÉ , STUPIDNÍ , KRAVINA NA ENTOU . UŽ NIKDY VÍCE ,, RÁDOBY ROMANTICKOU KOMEDII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce