Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (Cinemart)

Tejkina

Boží!!! Tuhle komedie jsem si zamilovala od začátku do konce!  Cameron Diaz byla jako vždy skvělá, stejně jako další dvě hlavní představitelky. Doporučuji, tedy hlavně ženám. Skvělá oddechovka u které se zasmějete. ()

LexBarker

Vůbec se nedivím Markovi, že zahýbal nesympatické, uvřeštěné a zoufale žvanící Kate... Carly, zpočátku docela sympatická ženská, bohužel nenajde sílu vyrazit s kravkou Kate dveře a v momentě kdy se stávají kamarádkami jde celý film do háje. Dál už jen sledujeme afekt, nesympatické kvičení a tři hysterky co se chtějí pomstít... Jsem sice normální hetero, ale v tomhle filmu se mně nejvíc líbili kluci - Mark a brácha šílené Kate...Nějak nechápu, proč jsem tomu dal jednu hvězdu,když se jedná o čistokrevný shit. ()

adam9

Puštěno kvůli Kate Upton a dobrému námětu. Zpracování je ovšem strašné (vážnější i vtipnější scény na stejno brdo) stejně jako ústřední trio hereček. Jaime Lannister sice klátí o sto šest, ale už to není taková sranda, když se nejedná o jeho vlastní sestru. A samotný konec? Lépe se ztrapnit nemohl...ještě, že hraje v tak úžasném seriálu jako je Game of Thrones, a tak má na mě páku, jinak bych ho nenávratně poslal do pekel za to, že tu roli vzal :D ()

iXtr3m3

Nič extra, popravde, na film som sa pozrel preto, lebo takých filmov už moc nie je a navyše ma tam ťahala Kate Upton (škoda, že jej nebolo "viac") a Lannister :) ()

Lukoboss

Komedie o ženských pro ženský, kde hlavní protagonistky ječí jedna přes druhou a vlastně se chvílema neposlouchají. Je naprosto jasný, že to je postavený na C. Diaz, protože ta aspoň něco umí zahrát, zatímco K. Upton je tam díky svým nemalým přednostem pochopitelně. Jako jo, něčemu jsem se tam zasmál, ale jinak to asi stačilo.. ()

Ledkodlaq

Jako vynikající hodnotím herecký výkon Leslie Mann, jejíž postavu podváděné manželky jsem bytostně nesnášel od začátku do konce a nemohl jsem ji vystát v každé scéně, kde se objevila. Svěží, byť jednodušší odpočinková komedie, kterou podruhé netřeba, ale za shlédnutí stojí. ()

macuzuz

Asi jsem podle některých komentářů člověk s IQ nižším než 5, ale já osobně jsem se bavila opravdu skvěle. Je to povedená, šílená komedie u které se má člověk uvolnit a prostě se pobavit. Ano, některé scény je nutné brát s rezervou, ale to lze u takovéhoto typu komedie předpokládat... Podle traileru jsem čekala hodně a podle recenzí zase málo...nakonec tato praštěná komedie předčila naprosto všechna očekávání. Naopak si myslím, že u tohoto filmu se nedokáže pobavit jen člověk, který naprosto postrádá smysl pro humor. ()

Tessie

Slepičí komedie s obrovskou dardou vtipných situací a povedených hlášek. Plné kino (!!!) se řechtalo od začátku do konce. Nerozumím moc těm kecům v komentářích od xxmartinxx apod, .. no možná jsme koukali na jiný film nebo jsem prostě letadlo. ()

ZdenoLo

Je dobré že som sa dopredu nezaoberal trailermi, popismi, recenziami a pod.. Prekvapilo a hlavne pobavilo. Trio žien kde je Cameron Diaz opäť nesklamalo. No a ten koniec bol fakt "epický". ()

dopita

Oddechovka která docela ujde. Cameron Diazová nám nějak stárne, ale jinak film v pohodě utáhne; Leslie Mannová je příjemně sympatická, Kate Uptonová tragická (myslím herecky, kozy má výstavní) a Nikolaj Coster - Waldau je krásně slizkej. Zkrátka herecké obsazení je velice slušný, horší je to se scénářem, ten je fakt blbej, ale režisér ho odvyprávěl docela se ctí, což bych ocenil, takže tři hvězdičky jsou myslím na místě. ()

Witta

Ze začátku jakžtakž, následně přišlo trápení a mrazivý pocit, při scénách se zdánlivě krásnou Cameron Diaz, závěr filmu byl téměř k nevydržení.. ()

Hanys_

Manželka se spojí s milenkami svého muže a společně naplánují dokonalou pomstu. Pár vtipných momentů se tu najde, ale jsou to spíš utržkovité scénky, jako celek to moc smysl nedává. Cassaveta je na takovéhle kraviny trošku škoda. 4.5/10 ()

Kamiiik

Taková blbost, ale dost jsem si to užila. Do role jelítka Kate byla Leslie velmi dobře zvolená a bavila mě od začátku až do konce. Dlouho jsem váhala nad tou čtvrtou hvězdičkou, ale vzledem k tomu, že to tu všichni berou jako "průměrnou americkou komedii" až podprůměrnou, si myslím, že tou čtvrtou nic nepokazím. Obzvlášť, když jsem se tak dobře bavila. ()

tom.nosek

Uznávám, nejsem asi totální cílovka tohoto "romkomu", ale i tak... tohle prostě nebylo moc vtipné. Počet zasmání se jen těsně odlepil od nuly a celé to stálo na uřvanosti Leslie Mann, kterou zrovna moc v oblibě nemám. Kate Upton tam pak byla trošku do počtu, protože příběhu přispěla celým nic. Za pár povedených vtípků, které bych taktéž napočítal na prstech jedné ruky, dávám dvě hvězdy. ()

kolemjdouc odpad!

"komedie" fakt k "popukání".Scénář vyloženě na míru herečkám ,od kterých se očekávalo ,že z toho dílka udělají kasovní trhák? ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce