Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (Cinemart)

peetriss

Tento film měl rozhodně na víc. Námět je obrovskou studnicí na vtipné, ulítlé či absurdní situace, o úsměvných dialozích nemluvě. Jedné za všechny však chybí vyšší údernost, timing a vypointovanost. Tato absence je nahrazována lacinými vložkami typu laxativum v pití, náležitě ozvučená průjmová scéna, uječenost hrdinek, prsatá Kate Upton aj., což je typická kreč (nejen) amerických komedií současnosti. Z dámského tria mě nejvíc zaujala Leslie Mann, která si viditelně užívá, leč vzhledem k tomu, že hraje nejuječenější hysterku, její postava leze na nervy asi nejvíc. Také Mark King mohl být lépe obsazen. ()

lucijelucije

Něco jiného jsou praštěné komedie a něco jiného jsou praštěné komedie bez špetky nápadu. Tady režie řeže strašně na pilu. Místy upjaté, přehrávané, nevkusné a fádní. The other Woman má opravdu štěstí, že jsou filmy, které mě pohoršily mnohem víc. 4/10 ()

petrskoc

Tato skoro dvouhodinová reklama jak na nějaký salón krásy má sice několik slabých záblesků, kdy si dovede dělat legraci sama ze sebe (alespoň v náznaku), následně ale opět vše pohřbí naprostý nevkus, přehnanost, nulová pokora a naivita, která je do nebe volající. Opravdu nedovedu pochopit, že na něco podobného je někdo schopný dát peníze. Strčte do ruky ruční kamerku za pár tisíc jakémukoliv studentovi střední školy fotografie, zavřete ho na měsíc do místnosti, dejte stejný rozpočet jako měl tento film a natočí oscarový snímek. Žijeme opravdu ve zvláštní době. Celé je to o to víc smutné, že režie se ujal člověk, u kterého bych podobný "přešlap" nečekal ani náhodou. ()

seko0408

Cudujem sa sam sebe, ako som to zvladol dopozerat do konca. Upistana sibnuta histerka so starou slobodnou pravnickou sa hraju na pubertiacky. A aby muzske pokolenie neodchadzalo z kina predcasne bez svojich poloviciek, tak tam na druhu polovicu filmu nasli miesto aj pre Kate Upton aby sa bolo aspon na co pozerat... predsa Cameron ma uz svoje najlepsie roky za sebou. ()

NaughtyKoopa

Čtvrt hvězdy za Cameron Diaz, která pořád vypadá dobře, čtvrt hvězdy za krásnou Kate Upton, další čtvrt hvězdy za Nicki Minaj a do celý to dělá Jaime Lannister a.k.a. Nikolaj Coster-Waldau. Kdyby to na mě nehučelo ve vlaku, asi bych to ani nikdy neviděl. Naprostá ztráta času... 2/10 ()

suzanne1997

Komedie, kdy se tři naprosto neznámé ženy spojí proti jednomu muži. Výborný nápad a to ztvárnění, tenhle film se podle mě rozhodně povedl, nejvíce se mi líbilo, jak se ty tři dokázaly spojit, a to i přesto, že jedna byla manželka, kterou podváděl, druhá milenka, která se dozvěděla že je ženatý a třetí další milenka, kterou vypátraly ty dvě společnými silami. Když bych měla najít něco, co se mi nelíbilo, hledala bych asi dlouho, proto si myslím, že se na tenhle film rozhodně stojí zato podívat. ()

aLPaC

Bože, tohle to veledílo bylo teda opravdu strašný. Všechny tři pipky jsou příšerný, ale Leslie Mann je jednoznačně královna. Tak upištěnou, hysterickou, plačtivou a šerednou krávu už jsem dlouho neviděl. Sice je fakt, že jsem se na film nekoukal v originálu, ale myslím, že to nebude o moc jiné než naprosto nesnesitelný dabing Petry Hobzové. Jsem rád, že mi z ní nepraskly ušní bubínky. Nejsem žádný šovinista ani sexista, ale vůbec se nedivím tomu týpkovi, že jí podváděl kde mohl, s takovouhle krávou přece normální člověk nemůže vydržet. On byl borec a já mu fandil, i když bylo jasné, jak to dopadne. Jo a samozřejmě se takováto komedie nemůže obejít bez úspěšných, zazobaných lidí, což jsou tady vlastně všichni. PS. Tyhle módy tlustých, nafouknutých zadků, co předvádí Nicki Minaj nebo ta kráva Kardašianka nebo jak se kurva píše by měli okamžitě zmizet, jelikož je to něco odporného. ()

Yardie

Normálně bych tomu dal asi jednu hvězdičku, protože to byl v podstatě děs - o vtip tam člověk nezavadí, místy trapné a ujeté. Ale nevím proč, dokoukal jsem to a nevypnul to. Tak za to ta druhá hvězda. Ale jinak, fakt o ničem. Celkem mě bavila cáklá Leslie Mann, ale i to mi přišlo občas moc. Každopádně mě zajímalo, jak to dopadne, takže jsem to dokoukal. A přežil to. Ale nedoporučuji tím mařit čas. Je to zbytečnost. Howgh! ()

dale_100

Dávám 5* abych trosku rozmelnil ty velmi negativni komentare, protoze si to tenhle film nezaslouzi. Pokud se chcete dobre pobavit a nehledat hlubsi smysly, pak s chuti do toho. Ja sem se bavil kralovsky, tedy az na posledni scenu s rozbitým nosem. ()

Greg25

Hloupé, tupé, nevtipné, nudné, nezajímavé. Více snad netřeba popisovat. Tohle není průměrná romantická komedie, tohle je tak podprůměrné až to bolí. Diaz s Mann si museli při hraní většiny svých scén připadat neskutečně trapně. Pokud máte šanci se tomuhle filmu vyhnout tak to s klidem udělejte. Také nechápu proč "komedie", která nemá děj, jen výchozí situaci, v podstatě nikam moc nevygraduje a tvoří ji slepenec scén, které by za sebe místy mohly být dány v náhodném pořadí, má téměř hodinu a pětačtyřicet minut, to snad tvůrci nemysleli vážně. Vezme-li se v úvahu, že většina scén nikam "děj" neposunuje a nemá ani ambice být vtipná. 20% ()

Illy

50% Musím přiznat že jsem se párkrát rozesmál, některé scény ale až zbytečné (ftip s projímadlem...really?) a kozatá rajda byla jen do počtu. To samé, ale daleko inteligentnější a herecky dokonalé - Klub odložených žen. ()

Eterninox

...aneb kterak Jamie Lannister dlouhodobě podváděl tři hloupé a/nebo nesympatické kravky, kterým pak strašlivě dlouho trvá přijít na to, že to jde vlastně docela jednoduše vyřešit. Bolestně stupidní "chick-com" té nejnižší sorty, ve kterém mají mužskému obecenstvo patrně stačit voyeurské záběry na křivky Kate Upton...a zmalovaná Nicky Minaj *barf* 25% ()

Maslord

Nemyslím, že sa tu jedná o romantickú komédiu ale skôr o romantickú drámu. Asi ani raz som sa nezasmial, zato som sa tak na polhoďku prespal - od nudy. Pravdepodobne tu bol nejaký potenciál, ale bol zabitý bezúčelnými, nudnými a prehnane dlhými dialógmi o ničom. Chyba pozerať. ()

nessbeal

Tešil som sa Kate Upton <3 Asi každý chlap vie o čom hovorím. Mimochodom dobrá komédia, a ešte lepšia spoločnosť v kine mi spravili super zážitok. Videné v Village Cinema Wien Mitte Viedeň [30.04.2014] ()

jasanka

Po dloooouhé době jsem se skutečně u komedie zasmála. Nic jsem od filmu nečekala, ale konalo se velké překvapení. Vtipné, hezky praštěné, oddechové. ()

Matli

Typický absurdní a nelogický americký scénář. První půlka filmu je nuda na eNtou, potom se občas člověk trošku pousměje pár scénkám. Hvězdičku navíc za Cameron, která na svůj věk vypadá furt dobře, i když na ty její širokoúsměvný xichty taky začínám být alergickej. 29% ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce