Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

Kothy

To byla ale blbost. Nechápu, jak může taková blbost, jako je uniklá nahrávka se sexem vystačit jako zápletka pro celý film. I ten způsob získávání těch Ipadů byl pěkně stupidní. Popravdě jsem se u filmu ani nezasmál. I když pár překvapivých momentů tam bylo. A jaké z toho plyne ponaučení? Cloud je zrádná věc... Jack Black tam měl dobrý štěk. A Cameron Diaz je pořád kus. :) "Odkud jste, z Hustleru?" :D Taky to funguje jako pěkná reklama na Youporn. ()

luka4615 odpad!

Jak v jedné větě popsat tento film? Olbřímí reklama na produkty značky Apple s vyhořelou "herečkou" Cameron Diaz která už očividně ztratila i poslední špetku soudnosti, totálně trapné gagy a vtipy o ničem a v neposlední řadě naprosté nepochopení nad účastí herce Jasona Segela, který jen křečovitě omílá své grimasy a pózy tak dobře známé z HIMYM. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy litoval tak moc toho času který jsem vynaložil na sledování nějakého filmu. Naprosto zbytečná, nudná a trapná záležitost, která snad potěší jen ty, kteří nemají ani páru o tom co je to kvalitní komedie, a těch posledních pár fanoušků "herečky" Cameron Diaz. PS: Ne vážně, měla by s tím "herectvím" už seknout. ()

playboxguest

Plusové body prostě za to, že mám ráda porno a vítám kdejakou bejkárnu, která se k žánru vztahuje (z komedií Sexbomba od vedle, Don Jon, Ženy v nesnázích, Elektra Luxx - všecky lepší než Sex tape, ale co...). Překvapivě jsem přežila i ústřední duo a to na mě Segel odjakživa působí jako nesympatický slizoun (nejvíc snad v Bad teacher). Nenáročná, nepřekvapivá záležitost, která mi ale nepřišla zdaleka tak trapná jak tu z některých komentů vyznívá, nebo jako jiné komedie podobného standardu. Prostě pohoda na odreagování. I přesto, že mezi webovými porno giganty nebyl zmíněn můj oblíbený PornHub, zaokrohluji nahoru. 50% ()

Shakers

Nečakal som vela už len podla toho aké komédie majú režisér, scenaristi a Jason Segel za sebou a dobre som urobil. Casting je fajn a námet z traileru dokázal zaujať, ale dalo sa s toho vyťažiť oveľa viac. Takto nám ostal len tupý humor, na ktorý sa vsádza celý film a v samotnom výsledku nakoniec dosť suchý film. 60% - 3* ()

hous.enka

Oh, zlato, náš sex je tak nudný. Pojď, natočíme se na kameru. Ehm, tak jo. Takhle to začlo a skončilo to rádobyveselou americkou pátračkou o tom, kdo všechno ty dva rozpustilý naháče viděl. Já jsem ráda, že jsem z pásky samotné viděla jen kousek, přestože celý film Sex Tape směřuje k tomu, jak rozputile veselá ta páska je. K nejlepším scénám pak patří rozhodně ty, ve kterých vystupuje ten roztomilý chlupáč (a tím nemyslím Jasona Segela). Film jsem dokoukala snad napotřetí, takže víc jak dvě tomu nedám a Cameron Diaz by měla vzít roli v nějakém artu, protože na tyhle blbiny je už stará. ()

• Cameron Diaz (Annie) si svým výkonem vysloužila nominaci na filmovou anticenu Zlatá malina. (DJMaroko)
  • Telefónne číslo volajúceho je zobrazené ako 310-760-7511 namiesto zvyčajnej predvoľby 555. (Crybaby)