• slovenský

Romantický / Komedie

USA, 2014, 94 min

• Johny_fork

Trapas roku. Takhle zoufalý scénář zkrátka nespasí ani Segel s Cameron.(23.12.2014)

• javak810i

Jako nemravná reklama na Apple produkty a YouPorn funguje Sex Tape celkem dobře, ale jako filmová komedie už moc ne. Stupidní scénář by se dal přežít, kdyby se alespoň bylo čemu smát. Bohužel většina vtipů je trapnějších než sáňky v létě a ty ostatní jsou sušší než povislá kůže Cameron Diaz. Jako asi chápu, oč autorům toho snímku šlo, ale překvapuje mě, že si řekli "tohle je dobrý nápad, takhle to uděláme". Body ode mě ale mají za nápad s iCloudem, který v kontextu nedávných Fappeningů nabírá nový rozměr :D. 2*(15.10.2014)

• JJ.Gibson

Ať to vezmu z jakékoliv strany, tak mě to zklamalo! Nápad super, ale provedení, opravdu špatné. Měla to být crazy bláznivá komedie, jak se ústřední dvojice snaží za každou cenu dostat zpět svoji Sex Tape a díky tomu zažijí neuvěřitelně ztřeštěné situace, ale to se stalo pouze v haciendě šéfa Cameron Diaz, když si dala lajnu koksu, zatímco Segel bojoval na život a na smrt se psem. Ale to bylo tak celé. Jinak je to dosti nudné a nezáživné. Musím zatleskat těm, co dělají trailery, protože ten mě na tento film velmi navnadil, ale skutek utek a Sex Tape je podprůměrnou záležitostí. A Jason Segel mi zrovna nebyl moc sympatický...(1.9.2014)

Ariel Hakuna Matata. Vtipy sú hviezdne! Segel a Stoller vedia vypotiť naozaj hviezdne situácie a poriadne ich vypointovať. Celá scéna v dome Roba Loweho, je najlepšia časť celého filmu. Poteší úloha u mňa výborných vedlajšákov Corddryho a Kemper. A čo sa týka Segela, ten bol vždy sympoš a Diazová vyzerá na svoj vek naozaj úžasne. Jej zadok a nohy a bradavky.... ako minimálne za toto filmu dáte nejakú tú hviezdu navyše. Problém je v dramatizácií a v príbehovej línií. Všetko to pôsobí ako skeče pozliepané na seba, stojace na veľmi prostoduchej zápletke. Tá ku koncu ( ako obvykle) prestáva byť funkčná a začína byť skôr otravnou. Rovnaké je to aj s tempom filmu. To je dakedy rýchle, inokedy neuveriteľne ťažkopádne. A tento kontrast vytváral hluché miesta, aj keď sa im snažili tvorcovia vyhnúť. Charaktery majú len hlavný hrdinovia. Ostatný sú tam len do počtu. V konečnom dôsledku je akákoľvek komédia s Jasonom Batemanon vtipnejšia, trefnejšia a príbehovo a žánrovo zmysluplnejšia. Ale oproti iným brakom som sa na tomto naozaj niekoľko krát fantasticky zasmial. Možno trocha nadhodnotené, ale bavil som sa.(11.8.2014)

Fakt je ten, že to není úplně nejlepší komedie, kde se objevila Cameron Diaz a Jason Segel. Na druhou stranu nemůžu říct, že bych tomu mohl dát méně nebo více, než tři hvězdy. Prostě totální, ale totální průměr. A to mám přitom oba dva moc rád.(1.12.2014)