• slovenský

Romantický / Komedie

USA, 2014, 94 min

• Marsik

První třetina super. Manželské trable, nové starosti s přírůstkem a vše okolo klasického modelu rodiny bylo fajn. Pak se to ale zvrhlo. Všichni samozřejmě víme kde. Honba za kazetou s domácím pornem mě krajně nebavila, humor extra hloupý a když už tvůrci nevěděli co, tak se dost sklouzávalo ke zbytečným vulgaritám. Škoda, potenciál to mělo, hlavně díky Cameron, která pořád umí ve svém věku zaujmout a sex appeal stále má. Sabina Laurinová v českém znění byla skvělá. 46% (with J.)(10.3.2015)

• 3DD!3

Mizerná je i ta snaha šokovat. Křeč nefungující ani jako reklama na cloud od jabka. S pár průměrnými fóry (pes na běžeckém pásu) se umělohmotná Diazka a pohublý Segel zmůžou jen na podivné a sebeparodické poučení o smyslu rodiny a manželského vztahu. P.S: To tlusté děcko bylo na pěst.(7.12.2014)

Lepší a vtipnější než Sousedi, ale žádná sláva. Začátek zábavný, pak už je to směsice trochu povedených, téměře nepovedených a nepovedených scén, z nichž některé jsou nadbytečně dlouhé. Dalo se na to dívat, když ještě srovnám se Sousedy, tak pár Segel-Diaz je mnohem přirozenější a uvěřitelnější než Rogen-Byrne. Sečteno a podtrženo, letos mi chybí kvalitní komedie typu Millerovi na tripu. Američani, běžte se poučit do Francie a Německa, jak se točí vtipné komedie.(26.10.2014)

Ariel Hakuna Matata. Vtipy sú hviezdne! Segel a Stoller vedia vypotiť naozaj hviezdne situácie a poriadne ich vypointovať. Celá scéna v dome Roba Loweho, je najlepšia časť celého filmu. Poteší úloha u mňa výborných vedlajšákov Corddryho a Kemper. A čo sa týka Segela, ten bol vždy sympoš a Diazová vyzerá na svoj vek naozaj úžasne. Jej zadok a nohy a bradavky.... ako minimálne za toto filmu dáte nejakú tú hviezdu navyše. Problém je v dramatizácií a v príbehovej línií. Všetko to pôsobí ako skeče pozliepané na seba, stojace na veľmi prostoduchej zápletke. Tá ku koncu ( ako obvykle) prestáva byť funkčná a začína byť skôr otravnou. Rovnaké je to aj s tempom filmu. To je dakedy rýchle, inokedy neuveriteľne ťažkopádne. A tento kontrast vytváral hluché miesta, aj keď sa im snažili tvorcovia vyhnúť. Charaktery majú len hlavný hrdinovia. Ostatný sú tam len do počtu. V konečnom dôsledku je akákoľvek komédia s Jasonom Batemanon vtipnejšia, trefnejšia a príbehovo a žánrovo zmysluplnejšia. Ale oproti iným brakom som sa na tomto naozaj niekoľko krát fantasticky zasmial. Možno trocha nadhodnotené, ale bavil som sa.(11.8.2014)

Dementní, ale aspoň sranda. Teda jak kdy. Příběh je tedy opravdu naprostá patlanina, ale tak nějak to má něco do sebe. Nenudil jsem se, dostal jsem správně trhlou eRkovou komedii se sympatickými lidmi, které byste jednou za čas asi měli chuť profackovat, své však splní...70%(6.10.2014)