• slovenský

Romantický / Komedie

USA, 2014, 94 min

• Johny_fork

Trapas roku. Takhle zoufalý scénář zkrátka nespasí ani Segel s Cameron.(23.12.2014)

Po delší době opravdu skvělá komedie. Smála jsem se téměř celou dobu. Podle mě je to sice takový mišmaš všech možných snímků, ale stojí za to. Cameron i Jason jsou skvělí herci a tady se do svých rolí vžili opravdu výborně. Nemohu jinak, než doporučit.(25.12.2014)

• eLeR

Však nechcela som toho veľa, len trošku vypnúť a pobaviť sa ... ale to som si mala vybrať úplne iný film. Otras.(20.11.2014)

• ConanVJ

Tahle rádoby komedie má jen pár vtipných scén a jinak je to jen trapná reklama na vohryzek. Co se týče obsazení, tak Cameron ještě tak nějak ujde, ale pan Jason Segel byl hodně trapnej a když se objevil i nahej, tak dosti nechutnej. Tohle už nikdy víc. 10% :((3.12.2014)

Ariel Hakuna Matata. Vtipy sú hviezdne! Segel a Stoller vedia vypotiť naozaj hviezdne situácie a poriadne ich vypointovať. Celá scéna v dome Roba Loweho, je najlepšia časť celého filmu. Poteší úloha u mňa výborných vedlajšákov Corddryho a Kemper. A čo sa týka Segela, ten bol vždy sympoš a Diazová vyzerá na svoj vek naozaj úžasne. Jej zadok a nohy a bradavky.... ako minimálne za toto filmu dáte nejakú tú hviezdu navyše. Problém je v dramatizácií a v príbehovej línií. Všetko to pôsobí ako skeče pozliepané na seba, stojace na veľmi prostoduchej zápletke. Tá ku koncu ( ako obvykle) prestáva byť funkčná a začína byť skôr otravnou. Rovnaké je to aj s tempom filmu. To je dakedy rýchle, inokedy neuveriteľne ťažkopádne. A tento kontrast vytváral hluché miesta, aj keď sa im snažili tvorcovia vyhnúť. Charaktery majú len hlavný hrdinovia. Ostatný sú tam len do počtu. V konečnom dôsledku je akákoľvek komédia s Jasonom Batemanon vtipnejšia, trefnejšia a príbehovo a žánrovo zmysluplnejšia. Ale oproti iným brakom som sa na tomto naozaj niekoľko krát fantasticky zasmial. Možno trocha nadhodnotené, ale bavil som sa.(11.8.2014)