• slovenský

Romantický / Komedie

USA, 2014, 94 min

Plusové body prostě za to, že mám ráda porno a vítám kdejakou bejkárnu, která se k žánru vztahuje (z komedií Sexbomba od vedle, Don Jon, Ženy v nesnázích, Elektra Luxx - všecky lepší než Sex tape, ale co...). Překvapivě jsem přežila i ústřední duo a to na mě Segel odjakživa působí jako nesympatický slizoun (nejvíc snad v Bad teacher). Nenáročná, nepřekvapivá záležitost, která mi ale nepřišla zdaleka tak trapná jak tu z některých komentů vyznívá, nebo jako jiné komedie podobného standardu. Prostě pohoda na odreagování. I přesto, že mezi webovými porno giganty nebyl zmíněn můj oblíbený PornHub, zaokrohluji nahoru. 50%(8.11.2014)

Dementní, ale aspoň sranda. Teda jak kdy. Příběh je tedy opravdu naprostá patlanina, ale tak nějak to má něco do sebe. Nenudil jsem se, dostal jsem správně trhlou eRkovou komedii se sympatickými lidmi, které byste jednou za čas asi měli chuť profackovat, své však splní...70%(6.10.2014)

U filmu Sex Tape jsem se bavil a občas se i nahlas zasmál. Od tohoto filmu jsem ani nic nečekal a mile mě to překvapilo. Jediné co mi na filmu vadilo byla až zbytečně dlouhá část s hercem Robem Lowem, který mi v tomto snímku nebyl vůbec sympatický. Sex Tape je jen další z mnoha nedotažených komedií.(10.9.2014)

• ConanVJ

Tahle rádoby komedie má jen pár vtipných scén a jinak je to jen trapná reklama na vohryzek. Co se týče obsazení, tak Cameron ještě tak nějak ujde, ale pan Jason Segel byl hodně trapnej a když se objevil i nahej, tak dosti nechutnej. Tohle už nikdy víc. 10% :((3.12.2014)

Ariel Hakuna Matata. Vtipy sú hviezdne! Segel a Stoller vedia vypotiť naozaj hviezdne situácie a poriadne ich vypointovať. Celá scéna v dome Roba Loweho, je najlepšia časť celého filmu. Poteší úloha u mňa výborných vedlajšákov Corddryho a Kemper. A čo sa týka Segela, ten bol vždy sympoš a Diazová vyzerá na svoj vek naozaj úžasne. Jej zadok a nohy a bradavky.... ako minimálne za toto filmu dáte nejakú tú hviezdu navyše. Problém je v dramatizácií a v príbehovej línií. Všetko to pôsobí ako skeče pozliepané na seba, stojace na veľmi prostoduchej zápletke. Tá ku koncu ( ako obvykle) prestáva byť funkčná a začína byť skôr otravnou. Rovnaké je to aj s tempom filmu. To je dakedy rýchle, inokedy neuveriteľne ťažkopádne. A tento kontrast vytváral hluché miesta, aj keď sa im snažili tvorcovia vyhnúť. Charaktery majú len hlavný hrdinovia. Ostatný sú tam len do počtu. V konečnom dôsledku je akákoľvek komédia s Jasonom Batemanon vtipnejšia, trefnejšia a príbehovo a žánrovo zmysluplnejšia. Ale oproti iným brakom som sa na tomto naozaj niekoľko krát fantasticky zasmial. Možno trocha nadhodnotené, ale bavil som sa.(11.8.2014)