• slovenský

Romantický / Komedie

USA, 2014, 94 min

Dementní, ale aspoň sranda. Teda jak kdy. Příběh je tedy opravdu naprostá patlanina, ale tak nějak to má něco do sebe. Nenudil jsem se, dostal jsem správně trhlou eRkovou komedii se sympatickými lidmi, které byste jednou za čas asi měli chuť profackovat, své však splní...70%(6.10.2014)

• Rosana

No, zajímavá blbinka. Nejlepší je scéna, kdy SPOILER jdou rozmlátit do Ulož.to disky, aby se zbavili porno-videa :D(1.10.2016)

• Johny_fork

Trapas roku. Takhle zoufalý scénář zkrátka nespasí ani Segel s Cameron.(23.12.2014)

Pozerateľná, aj keď miestami totálny kŕčovitá a predvídateľná sprostosť, ktorá sa viac ako komédia javí ako zaplatená príučka pre neukojené a hi-techovsky analfabetické manželské alebo milenecké páry, ktoré netušia aké dôsledky môže mať nerozvážne natáčanie sprostých nahotiniek. A zdá sa, že najviac problémov s tým majú jabĺčkari, ktorým by som tento film dával ako present ku každému produktu. 55%.(5.10.2014)

U filmu Sex Tape jsem se bavil a občas se i nahlas zasmál. Od tohoto filmu jsem ani nic nečekal a mile mě to překvapilo. Jediné co mi na filmu vadilo byla až zbytečně dlouhá část s hercem Robem Lowem, který mi v tomto snímku nebyl vůbec sympatický. Sex Tape je jen další z mnoha nedotažených komedií.(10.9.2014)

• - Jelikož bylo pro film s názvem Sex Tape složité zajistit lokaci pro natáčení, byl používán pracovní název  Basic Math. (Nathanielmon)

• - Nicholas Stoller měl obsadit křeslo režiséra, ale později musel odstoupit kvůli nabitému kalendáři. (Cheeker)

• - Jason Segal a Cameron Diaz si spoločne zahrali aj v predošlom Kasdanovom filme Mrcha učiteľka (2011). Naopak s Jackom Blackom spolupracoval režisér na komédii Orange County (2002). (ywo666)