• slovenský

Romantický / Komedie

USA, 2014, 94 min

• ConanVJ

Tahle rádoby komedie má jen pár vtipných scén a jinak je to jen trapná reklama na vohryzek. Co se týče obsazení, tak Cameron ještě tak nějak ujde, ale pan Jason Segel byl hodně trapnej a když se objevil i nahej, tak dosti nechutnej. Tohle už nikdy víc. 10% :((3.12.2014)

Když mají děti mimo barák, chtějí si zasouložit a nevědí, co s jazykem, a vlastně obecně netuší, jak TO udělat, tak nejen tehdy si uvědomíme, že je něco špatně. Zatoulané choulostivé video už tu párkrát bylo, jenže hlavní hrdina ho pro tentokrát omylem dá přátelům, tchýni, budoucímu šéfovi své ženy a zřejmě i pošťákovi. Reklama na iPad bije do očí, tahle mašina je, jak se zdá, nezničitelná, stejně jako vymydlený charakter hlavní hrdinky (a vlastně i jejího šášulovitého manžela), kteří si to dali před kamerou a teď mají celou stopáž na to, aby nahrávku zničili. Proč ne, když by u toho byly cyničtí, vtipní, vynalézaví. Nejsou. Já bych to teda udělal tak, že bych to dotyčným normálně bez okolků řekl – hele, stalo se tohle, potřebuju svůj/tvůj iPad. Film o sexu, který sexy není, figurky, které se do paměti nijak nevryjí, vtip, kterého je tak málo, potenciál, který zůstal kdesi na podlaze s nápady.. Ještě, že jsou oba hlavní hrdinové přirození a docela ovládají komediální timing i fyzické herectví. Jinak by to byl docela velký průšvih. Takhle se to na ty tři hvězdy horko těžko vyškrábe.(23.10.2014)

Po delší době opravdu skvělá komedie. Smála jsem se téměř celou dobu. Podle mě je to sice takový mišmaš všech možných snímků, ale stojí za to. Cameron i Jason jsou skvělí herci a tady se do svých rolí vžili opravdu výborně. Nemohu jinak, než doporučit.(25.12.2014)

Desítky americkej a patetickejch sraček tady maj mnohem větší hodnocení a vy opět takovou pohodovku vodmrdáte na 47%, to už si vážně děláte snad prdel.Začátek mě nijak zvlášť neoslovil, ale příjemně to ubíhalo a to dokonce i přes fakt, že nemám rád ani Segela, ani Diazovou.Film schazuje pár dialogů a to hlavně to blití o lásce na konci a ten malej mrož co je vydírá, ale ta pasáž v baráku Roba Lowa...to je masakr.Strašně dlouho jsem se tak nezasmál a to i přesto, že se mi příčí ubližování zvířatům, tak ten fajt s vlčákem byl prostě náhul a Rob Lowe byl úžasnej magor.Patetického kýče minimum a i když je to celý předvídatelný a klišovitý jako hrom, byla to sranda, která si 47% nezaslouží ani náhodou, to tady by spíš pár lidí zase potřebovalo pořádně nakopat do prdele.60%.(19.2.2015)

Pár světlých momentů, ale nějak moc "sexu a přešoustáno", že ten humor byl jaksi odstrčen na vedlejší kolej. Slabé tři hvězdy. Škoda, trochu zklamání.(19.7.2015)