poster

Sex Tape

 • USA

  Sex Tape

 • slovenský

  Sex Tape

Romantický / Komedie

USA, 2014, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eLeR
  *

  Však nechcela som toho veľa, len trošku vypnúť a pobaviť sa ... ale to som si mala vybrať úplne iný film. Otras.(20.11.2014)

 • xxmartinxx
  *

  Komedie, ve které jsou mnohaminutové pasáže bez pokusů o humor? Ne s Cameron Diaz v čele. I když na druhou stranu nepřestává být legrační představa producentů, že Diaz je přitažlivá pro lidi pod padesát let.(12.8.2014)

 • GeusX
  ***

  Pár světlých momentů, ale nějak moc "sexu a přešoustáno", že ten humor byl jaksi odstrčen na vedlejší kolej. Slabé tři hvězdy. Škoda, trochu zklamání.(19.7.2015)

 • Torision
  *

  Aktuálně mám smartphone od čínský firmy Huawei a jsem s ním děsně nespokojenej. Kromě toho, že se seká a baterie nevydrží, je celkově dost pomalej. Můj další rozhodně od Huawei nebude. A nebude to ani iPhone, jak by si tvůrci týhle hodinu a půl dlouhý reklamy na Apple přáli. Jako mně product placement v zásadě nevadí. Ať jsou ve filmech klidně záběry na to, jak akční hrdina pije na baru lahváč Heineken nebo si trosečník hraje na opuštěným ostrově s míčem Wilson, pokud to není nijak rušivé, tak prosím. Ale tady je slovo iPad použitý snad 6x za minutu, maximálně občas řízlý slovíčkem iCloud nebo dalším záběrem na notebook s ukousnutým jablkem. Ježiš, to mě tak sralo. A tenhle výplach je téměř jediný, co jsem si ze zhlídnutí tohodle "filmu" odnesl. Pak si pamatuju možná tak, jak šňupe Cameron Diaz kokain a scénu s Jackem Blackem, která byla snad nejtrapnější s ním kdy natočená. Unfunny romantic comedy/commercial(22.1.2015)

 • Rosana
  **

  No, zajímavá blbinka. Nejlepší je scéna, kdy SPOILER jdou rozmlátit do Ulož.to disky, aby se zbavili porno-videa :D(1.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace