Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (Cinemart)

ywo666

Výhodou tohoto filmu je, že čakáte absolútny odpad. Preto aj priemerná a ľahko akčná komédia je príjemné prekvapenie. Príbeh je jasný. Ryan vymýšla a Justin chce zo všetkého vycúvať. A to sa stále točí dokola až zapadávajú hlbšie a hlbšie do sračiek. Až nás čaká akčný koniec. Videl som už mnoho lepších kúskov. Ale našiel som tu kopec solídnych vtípkov a prekvapivo som sa nenudil. Robb Riggle sa narodil pre vedlajšie úlohy v komédiach a na konci hodil aj vážnejšiu polohu. D'Arcy bol správny psychopat a Garcia dodal filmu aj nejakého kvalitného herca. Zato Nina Dobrev je vo filme iba na okrasu. Pre tých ktorí sa tešia kozy ukáže iba Wayansovi. 3* za to že to nebolo také zlé ako som sa bál. ()

elanius

(119/2014) / Náhodou, pár krát som sa zasmial :). Je to síce vtákovina na n-tú, so správnymi očakávaniami sa zabaviť dá. (5/10) ()

Phietros

Příjemná krimi-komedie, která u mě jen o kousek unikla čtvrté hvězdě! Potenciál tu byl velkej, vtipné hlášky v různých situací, skvělá hudba, ale prostě něco tomu chybělo. A pány s 21jump street bych asi nesrovnával, ty byli holt o stupínek jinde. Justin s Ryanem také super dvojka, ale scénář z nich udělal jen lepší průměr-bohužel! Ono je pravdou, že kdyby je policie hned odhalila že jsou falešní, tak by film asi ani nepokračoval a neměl by spád. Na druhou stranu, když se potkají v oblecích policie se strážníky a ti je nepoznají, mohl jít příběh taky jiným směrem...aniž by člověk musel kroutit hlavou nad tupostí policie:D Každopádně zábava tu byla, a co by člověk chtěl vymyslet víc o dvou 30ti letých kámoších, kteří v životě nic nedosáhli a najednou si vezmu na maškarní převleky policistů a náhle jim svět padá ke kolenům?! 60% ()

venison

Čekala jsem takovou tu trapnou uřvanou slátaninu bez špetky humoru, ale opak byl pravdou.. Náhodou jsem na film přepnula, když běžel u našich na HBO a s chutí ho dokoukala.. Žádný sofistikovaný humor tu samozřejmě nebyl, ale velká porce srandy se mi dostala.. Velká nadsázka o tom, co by se stalo, kdyby se dva týpci začali vydávat za poldy a užívat si svojí "moc" :-D Film do nepohody ;-) Jaku Johnsonovi ty komedie vážně jdou :-D ()

hroubek

Na tento film jsem se těšil jen co jsem viděl trailer. Nešlo o to, že režíruje Luke Greenfield, který natočil Sexbombu od vedle, ale o to, že tam hraje půlka mužského obsazení ze seriálu New Girl, který já mohu. Zápletka není moc složitá a po shlédnutí traileru každému dojde o čem film bude a asi jak bude vypadat. Mě to celé přišlo jako 21 Jump Street akorát otočeny naruby, kdy místo aby někdo předstíral, že není polda, tak předstírá, že jím je. Greenfield není špatný režisér a mám několik fajn nápadů a slovní výměny a hlášky jsou taky fajn, ale něco to mu výrazně chybí a něco tam výrazně přebývá. Pokaždé, když vám něco nesedne, tak si řeknete, jak bych tam dal něco jiného nebo bych zkusil lépe vytěžit R rating. Prostě mě to připadalo, že Greenfiled občas jede na půl plynu a nechá hlavní herecké duo blbnout. Sice z toho asi vznikly ty nejlepší fóry, ale někdy je to silně přes čáru. Jake Johnson je pořád boží a jeho lehce natvrdlí hrdina je obrovský sympaťák, kterému musíte fandit. Damon Wayans Jr. je na tom mnohem hůře, jelikož je to slaboch a pořád kvůli každé blbostí skuhrá a není s ním taková sranda. Naopak Rob Riggle si užívá každou scénu a je s ním opravdu sranda. James D'Arcy a Andy Garcia nepředvedou skoro nic a prakticky jsou do počtu. Film má spoustu zábavný momentu jako jako scéna se supermarketem, sledovačka, scéna na stanici a celý úvod. I ta přestřelka v závěru není špatná, jen by se v ní tvůrci mohly trochu více odvázat. Co mě naopak dost nebavilo, bylo když hrdinové rozebírali morální hodnoty a o tom jaký můžou být důsledky toho, že si hrají na může zákonu. Falešní poldové nejsou špatný film, je to jen obyčejná komedie, která chce pobavit, což se jí celku daří, ale tenhle rok tu byly lepší komedie(22 Jump Strett). ()

Pump

Skvělá komedie. Jen kdyby tam nebylo tolik míst, kde bych si v duchu říkal, jak se těším až tomu paskvilu dám odpad! ()

VasaX

Komedie o tom jak jsou lůzři jako policajti. Ústřední dvojice nemá skoro žádnou parťáckou chemii a celkově ani není moc sympatická. Jediný, kdo je tam trochu zábavný je Keeganova ujetá dredařská postava gangstera. Komediální prvky se spíše odvíjí od situačního humoru a ústřední dvojice, vše ostatní postavy (vyjma zmíněného gangstera) jsou spíše vážné. Rád bych řekl, že jsem se bavil, ale to byly jen vzácné okamžiky, které absolutně zastínily okamžiky, kdy jsem se buď nudil, nebo se cítil trapně. Let's be cops se drží zaběhnutého vzoru určitého typu komedií, ale nejsou ani "řemeslně dobří", ani nepřináší nějaké nové prvky či "svěží vítr", prostě jakoukoli přidanou hodnotu. Což je škoda (mého času...). ()

VanTom

Občas překvapivě vtipná a ne zas tolik vulgární buddy komedie o dvou sympatických (tedy, většinou) loserech, kteří si začnou hrát na policajty, protože tím jednoduše získají sebevědomí, respekt a náklonnost žen (WTF? :-)). Jenže jak postupně jde do tuhého ve velmi děravé krimi zápletce, fórků ubývá a tempo zadrhává. ()

Mishqo

50-55% Miestami som ich chcel prefackať (či skôr scenáristov), no miestami som sa aj dobre zabavil. Taká priemerná pičovinka čo až tak veľmi neurazí. Cítim tam snahu o 21/22 Jump Street, no do tej ligy sa im nepodarilo dostať. Každopádne, čakal som oveľa väčšiu pičovinu než som dostal, takže pozitívne prekvapenie. ()

zdenny

Úsměvná komedie o dvou nepříliš výrazných typech, kteří chtějí najít sebevědomí a hrdost v policejních uniformách. Ano, v Americe má policejní uniforma nemalý status. ()

Ichabod

Komedie, na kterou jsem se těšil (což se nestává často). Bohužel jak bývá zvykem, to nejlepší z traileru je plusmínus to nejlepší z filmu. Ačkoliv první půlka je opravdu velice vtipná, tak ta druhá už tak našlápnuto nemá. Přesto se jedná o solidní průměr se sympatickou dvojkou v hlavní roli. ()

Guzo

Přidávám i čtvrtou hvězdu, protože já se fakt bavil. Dobrý nápad i provedení, film nemá nějaká hluchá místa, pořád se něco děje a padají fóry (samozřejmě na různé úrovni, ale nejsou to žádné trapnosti). Navíc v hlavních rolích zatím ne moc okoukaní herci, a i když je to lehce klišovité, u komedie s tím problém nemám. ()

Hollohlaway

Esence debility a zhovadilosti. Nesympatická ústřední dvojice a její neuvěřitelně debilní chování, plné nesmyslů. Tomu se už vážně nedá věřit, fakt ne. Přitom námět samotný ujde, a téma nabízí plno gagů. Několik dobrých se i najde, ale jinak je scénář neuvěřitelně slátaná pitomost. Dvě hvězdy za těch pár světlých okamžiků a za Ninu Dobrev a za Kaye, víc nelze. ()

Fisek

Scény, ve kterých si dva falešní poldové dělají z okolního světa prdel a užívají si to na maximum, jsou zatraceně legrační, ale co dál? Operují na vlastní pěst, naučí se chovat profesionálně díky YouTube videím, a podaří se jim zabásnout toho největšího gangstera ve městě… kéž by to tak jednoduše fungovalo v reálu. Jeden z nich se zamiluje do holky, které lže, že je polda, což těsně ke konci filmu praskne, ale pak se stejně dají dohromady. No… blá, blá, blá. Stokrát dokola ohraná písnička. Všechno jsme viděli jinde. Na prdel si z toho nesednete, ale je to snesitelná blbost, která přibližně každou čtvrt hodinu pobaví. ()

herr_carter

Překvapivě odsejpající a třeskutá prdel, ti dva v hlavních rolích mě teda neskutečně pobavili....................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

KoRner

Nemá to parametre 4 hviezd, ale rád prihodnotím, keďže som sa nasmial. Prakticky sú to iba dobrodružstvá dvoch magorov v policajných uniformách, ale stále lepšie, než nejaká suchá psychologická "apatowovka". ()

preclajsz

Výborná komedie, která si spíš najde mladší diváky. Duo Jake M. Johnson a Damon Wayans Jr. známé také ze seriálu Nová holka, si zahrají role dvou kamarádů, které už nebaví žít nudný život plný stereotypů. Díky maškarní párty, která nebyla vůbec maškarní, se převlékli do uniforem policistů, k jejich údivu je však i ostatní brali jako opravdové policisty. Rozhodli se nosit uniformy i běžně. Díky nim zažívají odlišný život, než na který byli zvyklí, čeká je spousta zábavy, ale i dobrodružství. Myslím si že se jedná o komedii, která si zaslouží 4* především díky celému fungovaní hlavních postav a nenáročnému ději. ()

666Carnage

Jo občas to sranda byla to se musí nechat. Jen mě trochu štve, že se už nedělaj komedie, které baví od začátku do konce. Příběh docela ušel. 50% ()