Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (Cinemart)

Hanys_

O 20 minut zkrátit a byla by to fakt jízda. I tak ale převažuje spokojenost. Johnson po Drinking Buddies a Poldech adept na sympaťáka roku. ()

Ashar

Dva nevyrovnaní chlapci a Amerika. No jestli je to americký standart pro smysl pro humor, tak se asi do tohoto státu nikdy nepodívám. To bych se řechtal od rána až do noci a slzy by mi tekly po tváři nad jejich inteligentním a vytříbeným humorem a smyslem života. Snímek jsem nevydržel dokoukat do konce, bylo to nad mé síly. Odpad nedám z milosti. ()

kolemjdouc

Nic pro intelektuály.Parodie jak vyšitá už dlouho jsem se nenasmála tak až jsem slzela.V hercích v hlavních rolích poznáte že parodují hvězdy to nejde přehlédnout.. Rob Riggle co byl jakože za nabušeného Segala ten byl fakt dobrej.Hlavně ten pohled :a teď uvidíte akci.....Jeho chůze, pohyby.Film chci vidět ještě jednou.Tohle jen dokazuje že dávat neustále prostor těm samým tvářím je někdy na škodu ()

Strandmon

Mám rád filmy s nadsázkou a nemusí to být zrovna Hill s Tatumem, aby s toho byla skvělá komedie! Vím, že tohle není film pro ty, kteří nesnáší debilní americké píčoviny, ale pro ty , kterým to nevadí je toto skvělá volba. A zde mi po pravdě ani trochu nevadilo, že snímek má naprosto slaboduchý scénář, když jsem se každých deset minut válel smíchy. Pro mě je tento film příjemným překvapením s pro oko příjemnou akcí i skvělými herci. Závěr: Skvěle nakombinovaná akce s humorem. ()

rossi001

Sice dávám jen tři hvězdy, ale u jen kvůli trapnosti některých scén. Jinak sem se dobře bavil a taky se dost nasmál :-) 68% ()

mkali

Jako popkornovka dokonalé.. Hlavně super nápad hlavních hrdinů.. Po doluhé době jsem si super odpočinul.. ()

Phorbo

Béčko jak vyšité, které nedává do poslední vteřiny smysl. Ale když vám nezáleží na tom, jestli na film koukáte a nebo u toho třeba balíte dárky, tak vůbec nevadí, když vynecháte nějakou tu vteřinu... minutu... film stojí za něco tak maximálně díky soundtracku, který mě bavil víc jak film. ()

H4ku11

Nechápem vôbec prečo, ale bavilo ma to viac ako JUMP STREET. Možno je to tým, že hlavných predstaviteľov z JUMP až tak nemusím a tunajší dvaja nie sú pre mňa taký zlý výber. Každopádne Ryan využívajúci policajnú uniformu na všelijaké kúsky ma pobavil. ()

Marys

Pre fanúšikov seriálu New Girl a Jona Lajoie to určite spestruje a upratáva seriálové príbehy do kompaktnejšieho celku. Odhliadnuc od toho je to ale pomerne plochá béčková sranda, ktorá si strieborné plátno až tak nezaslúžila. Film snažiaci sa zviezť na popularite seriálov a filmových skečov. Neurazí, ale ani neohúri. ()

gurmanik

Kdyby z toho udělali víc komedii než akčňák, mohlo to být perfektní. Takhle vznikla průměrná bláznivá komedie a podprůměrný akční film.. ()

NJD

Nemůžu si pomoct, ale furt v tom vidím filmovou verzi seriálu New Girl - akorát teda bez Zooey. Na druhou stranu se ve filmu objevuje "Show me your genitals guy" Jon Lojoie, kterej tam sice nepředvádí nic extra, ale už jenom jeho přítomnost mě neuvěřitelně rozesmála. Celkově je pak Let's Be Cops pohodová policejní komedie za jasný 4* ()

filipvrbik

Super akční krimikomedie. Začíná to nevinně, dva looseři se převléknou na maškarní za poldy a pak se jim to zalíbí a hrají poldy i v reálu, dostanou se však do křížku s místní mafií...Pokud komedie, pak však na plac nastoupí Andy Garcia a celé se to tedy parádně zamotá. Chvíle to možná působí jako pitomost, ale je to vcelku promyšlený akční filmík (není to tak dobré jako Jump Street, ale vtipné je to taky dost)....70% ()

majec4

Davno som sa pri filme takto nenasmial. Bolo to miestami ako sa hovori, "kadejake", ale humor ma bavil na jednotku. Fakt sa cudujem hodnoteniu. Chlapci si to uzivali neskutocne. Ked som videl usmev Johnsona, napadlo ma, ze presne takto by som sa "zgeril" ja, kebyze sa odvazim na takuto vec. Fandil som im. Vadili mi tie homosske narazky, ale niekedy sa aj v tejto teme trafili neskutocnym vtipkom, takze za mna max co sa da. ()

Raimok

Komedie, od které jsem nic moc nečekal, nic moc jsem nedostal, párkrát se zasmál a moc nenudil. Když si odmyslíte spoustu logických chyb, budete se třeba i dobře bavit. 66 % ()

cskomando

Tak tohle mělo vskutku grády :D Lehce dějově pojatý, postavy něco mezi Mizerové, 21 jump street ou jééé, tohle opravdu můžu. Snad každých 5min jsem se řezal smíchy, neskutečná prostě americká sjetá a ujetá komedie s černochem a bělochem v akci plných hlášek a epických soubojů :D kéž by bylo pokračování. ()

theSaint

Jake M. Johnson. Tohle jméno mě irituje. Jeho "herectví" mě irituje. Jeho výraz mě irituje. I můj soused má víc charisma a to mě můj soused dost sere. ()