Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (CinemArt)

ArsenalEagle

Fantastická odlehčená jízda dvou dementů, kterou si rád pustím znovu. Vtipné, akční a dokonce s příběhem. Takhle blbá, ale povedená komedie mi vážně sedla. ()

erased

Ani mé oblíbené tváře z New Girl nijak nepomohly k pozitivním dojmům z veskrze průměrné komedie. Na každý povedený gag připadá pět slabších, takže i když jsem se několikrát od srdce zasmál, nudná vata mezi těmito světlými momenty ubila jakékoli nadšení, které společný projekt právě té skvělé dvojice Nicka a Coache zpočátku vyvolal. Hrají totiž úplně to samé, jako ve zmíněném seriálu, a to je tak nakonec spolu s nadrženou milovnicí mužů v uniformách to nejlepší, co můžou Falešní poldové nabídnout. ()

kaylin

Nakonec na mě ta komedie zapůsobila docela dobře, a to jsem se dál, že to bude hodně špatné, že tu bude spousta přehrávání a nebude to mít moc smysl. Smysl to má, i když příběh není nijak úchvatný. Je to ale dobře zvládnuté a na ten průměr to dosáhne v pohodě. Členové Wayansovic rodiny, pokud nepřehrávají, mě docela baví. ()

Tony.cs

Párkrát jsem se dobře zasmál, herci si role užívali, to bylo znát. Znovu už asi ne, ale na jedno zkouknutí to fakt ujde. ()

ABLABLABLA

Taková seriálová sbírka herců. Jake Johnson a Damon Wayans už perfektně fungují v New girl spolku s dalšími třemi postavami. Tady dokázali, že jim to jde, i když jsou jen dva. Co se týče charakterů, tak kupodivu a nečekaně hrají téměř podobné postavy jako v již zmiňovaném seriálu. Ještě k tomu šoupli Ninu Dobrev z TVD a máte tu komedii, která zabaví na jeden večer, ale pokud byste si ji chtěli pustit znovu, tak v8s akorát otráví. Řada slušných gagů a hlášek, ale rozhodně to nefunguje na víc jak 3*. Dobrá scéna byla při prezentaci jeho hry podruhé. ()

Mikita

Ústřední dvojku mám ráda i bez "nové holky" Jess. Skvěle jim to spolu šlape, nápad filmu je supr a má potenciál rozptýllit vás během osamoceného pátečního večera. Škoda jen, že fórky asi nepřežijí druhé sledování filmu. Tohle asi spíš bude kategorie, jednou a dost. Ale bylo to zábavné. Většinou. :) ()

Rakosnicek77

Ale tak rozhodně jo :-) Zabavil jsem se myslím dostatečně o vtipných scenách se dá říct, že na rozdíl od jiných komedií, byli opravdu vtipné. Scénář už není zase tak světový, ale tady jde především o zábavu a to se povedlo. Já to chvílema téhle dvojici celkem věřil, že ti policajti fakt jsou :-) Slušnej průměr. ()

MATADOR

Děsně příjemná dvojka, která mi vrátila vzpomínky na dětství, kdy jsem sledoval Lethal Weapon. Uteklo 20 let a nikomu se ke zdárné sérii nepodařilo ani zdaleka přiblížit. Přesto jsem mile rád přijal a poměrně se i těšil na tuhle komedii. Nečekal jsem žádnou bombu, nápad dobrý, pak se to trošku zvrtne a je z toho zase něco jiného, což se mi úplně nelíbilo. I tak se ale tvůrcům ve finále podařilo udržet nohy na zemi a nestala se z toho sračka, jakou to být jednoduše mohlo. Udrželi se a já se bavil. Navíc dospělé finále u takového filmu ... zázrak! Navíc Nina Dobrev <3 ()

JohnMiller

Tupá "akčná" komédia o dvoch nepodarených filmových tvorcoch (ruku na srdce, lúzroch) ktorým sa zapáči kostým policajtov, keďže v nich každí polišov vidí.Námet na Odpad! Avšak tam bolo toľko neuveriteľných vtipných scénok, že som sa nestíhal čudovať. So scenárom sa na moje prekvapenie tvorcovia celkom pohrali takže to bolo nakoniec pozerateľné. ()

AffectedFace

Příjemný scénář, kterej "překvapivě" funguje, jako každá druhá "americká" komedie. Jestli tady někdo podal excelentní výkon totálního magora, tak jedině Jake Johnson. 6/10 - 60% ()

Trevor

Napriek tomu, že komédie nepatria k mojim obľúbeným žánrom túto som si užil. Dobrý príbeh, nevtieravý humor, skvelé výkony hlavných protagonistov doplnené výbornou hudbou priniesli nečakane príjemný filmový zážitok.80%. ()

Eržik

Nevím jestli kdybych neměl tuhle dvojku tolik rád ze seriálu New Girl, jestli bych se až tak moc bavil, ale pravděpodobně ano. Velice svěží a k potrhání smíchem udělaná letní komedie. Jedna z těch málo vzácných, které mohu vidět znovu, protože legrace v nich je napůl situační a napůl slovní a je tam toho tolik, že to nejde ani pojmout úplně vše a jistě se budu bavit i na poněkolikáté :-) Freez! Everybody freez! ()

M.i.k.e

když vezmu místní hodnocení,tak sem buď viděl jinej film a nebo se mi natolik snížila laťka pro dobrou komedii...tak jako tak,já se u Falešnejch poldů bavil a párkrát jsem se dost nasmál,aniž bych to dopředu čekal.Jasně,je to přestřelené a oba hlavní "hrdinové" by za normálních okolností nepřežili prvních 20 minut,ale vzhledem k tomu jak málo jsem od téhle komedie čekal a kolik jsem nakonec dostal jdu na 4 hvězdy...70% ()

Aljak

Síce nič čo by nejako výrazne vynikalo, ale svojim spôsobom milé prekvapenie. Už len preto, že to nepôsobilo až tak stupídne ako mnohé dnešné komédie s núteným humorom nasilu, ktorý potom stráca akýkoľvek zmysel. Tu aspoň tá komediálna zložka pôsobila o čosi prirodzenejšie a väčšinou sa podarilo vyhýbať tým prehnaným absurditám. Takže ako oddychovka celkom fajn. Postava akčného Ryana bola fakt vynikajúca, zato bojazlivý Justin ten celý efekt väčšinou kazil, a ani Damon Wayans mi v tejto policajnej roli neprišiel ako nejaký super nápad. Ale tak, určite minimálne na tie 3* to bolo! ()

kaposlav

Tak po nejakom čase opäť dobrá komédia. Pár minút z úvodu sa to rozohráva a potom to táto dvojica roztočí. Príjemná oddychovka na večer. Ja som sa bavil! ()

bourec

Skvělej situační humor,sympatická dvojka,prostě zábavná jednohubka u který se nemůžete vůbec nudit,pokud nejste upjatej šťoura, a inteligencí překypující suchar.Sice k LW nebo Mizerům to má daleko,protože by Greenfield musel přitlačit v akci a tvrdosti,ale jinak fakt dobrý.80%. ()

Rodriguez

Po dlouhé době zase komedie, kdy jsem vřískal smíchy a nemusel jsem se křečovitě smát a předstírat, že mě ten film vážně baví. Možná otřepaný nápad, ale s touhle dvojkou to neskutečně klape a ani na mžik se nenudíte. Tohle byl můj šálek kávy u kterého jsem načerpal potřebnou energii a rozhodně se nestydím ji doporučit na nudné nedělní odpoledne. 80% ()

carlos 2010

Taká klasická akčná komédia, kde sa nič nové nevyskytuje, ale hlavní hrdinovia boli OK. Prekvapením bolo, že mladý Wayans nebol taký bláznivý ako jeho parťák, čo by človek od herca s týmto priezviskom očakával. Presne 3*. ()

Crawler-D

V komedii se dokážou skvěle vyblbnout ve variaci na situaci, kdybych mohl předstírat, že jsem polda, co by se stalo? Naneštěstí do tématu vnáší dramatickou a pěkně závažnou akční rovinu, která dobrou zábavu jaksi kazí, přesto si to alespoň trochu dovede film omluvit vnitřním uspořádáním o hledání sebe sama skrze práci na vývoji počítačové hry. ()