Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

• USA Alvin and the Chipmunks: The Road Chip (více)

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě. I když se Chipmunkové vždy snaží udělat správnou věc, nakonec ji udělají tím nejhorším představitelným způsobem. Ostatně hned od začátku jejich výpravy mají v patách hodně naštvaného palubního detektiva z letadla, protože chtěli udělat dobrý skutek. Což znamená, že osvobodili všechny přepravované domácí mazlíčky a pustili je ze zavazadlového prostoru mezi cestující. Za letu. Jak jinak. A tak se i teď můžete těšit na naprosto šílenou jízdu nacpanou přehršlí vtipů a hromadou té pravé chlupaté „chipmunčí" muziky. (CinemArt)

meda2016

Povinně přehráno kvůli vnoučatům. Plusem je, že zabaví. Minusem, že nic objevného v příběhu a navíc zas ti animáci společně s neanimáky. Technicky je tato metoda dokonalá ale vůbec nic navíc. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

xfizif

Řekl bych; Povedená náprava od posledního dílu...a taky tak kvalita a lepší obrazové zpracování Chipmunků. Jen některé dialogy bych dal pryč, jinak nic, doporučuji. ()

bigmatko

pri hodnoteni filmu netreba zabúdať na to, že je predovšetkým určený deckému divákovi a keby ho mohli hodnotiť deti tak verím, že žiadne by ho neoznačilo ako odpad. aj pre dospeláka je to pozerateľné a hlavne sú to chipmunkovia 4. čiže dopredu viete na aký film idete a viete čo čakať. jednoduchý príbeh ktorý zdôrazňuje priateľstvo a lásku tiež jednoduchým spôsobom. nepochopil som ale tie slovensky hovoriace chipmuncice a sceny z amerikan idol. to bolo naozaj uplne zbytocne. ale inak je to v pohode a aj hudba je dobra. Pre deti je to vhodny a pekny film. ()

Forgotten.

Tento film ma pozitívne prekvapil, čakal som od neho pokračovanie v rovnakých šlapajach ako predošlá 2 či 3... Ale prekvapil ma. Išiel som do kina kvôli malej s úmyslom pospať si a miesto toho som sa bavil. ()

Orion25

Prostě chipmunkové. Nic víc k tomu říct nejde. Od předchozích dílů se toho moc nezměnilo, ale pořád dokáže bavit. ()

Juklitz odpad!

Že od Alvina a jeho bratrů nemůže jeden čekat nějaký zázrak, to je realita a s tím do toho i divák jde. Ale tohle je fakt kanál, vždyť je to tak slaboduché, že je proti tomu libovolná epizoda Gumídků hotové filosofické dílo. Není tam nic, špatné, dobré, prostě něco se najednou děje a nedává to smysl, ok. A to je asi největší tragédie Alvina - ono to prostě nefunguje jako pohádka, není to komedie (těch pár předpokládaných gagů to nevytrhne), není to ani rodinný film, není to prostě nic. Mizerné herecké výkony(Dejv vypadá jak po těžké opici celou dobu), scénář psaný po lobotomii, pofiderní hudební výběr, jediné co na filmu zaujme je - na údajně rodinný film s cílovkou kolem deseti let - opravdu velké množství záběrů noh, zadků a výstřihu ladných děv. ()

Scoobys

Jak už jeden z uživatelů napsal tento díl je skoro stejný jako ostatní což chápu protože být režisér tak asi nic jiného z křečky nevymyslím zápletka nudná a záporák taky nic moc ale kdyby místo něho byl nějaký padouch který chce zničit svět tak bych s toho sálu odešel protože na tom už by sem neměl nervy. Jinak jsem tam šel jen proto že jsem byl hodně zvědavý jak bude pokračovat moje dětská oblíbená série a řeknu vám že teď je to pro mě nic moc ale pár scén ušlo hudební doprovod taky dobrý kdyby jsem byl malý jako když jsem tento seriál poprvé viděl by mě to určitě bavilo a k tomu ten humor byl na úrovni věkové kategorie která v sále byla silně poznat. Takže dávám 4 hvězdy ale pro děti starší 11ti let to určitě není. ()

io.

Nechtěl jsem na to jít, ale moje dcera ano a tak jsem musel :-). Tvůrci se s tím naštěstí zbytečně nemazali. Je to ve 2D, a je to technicky dostatečné. Námět celkem ujde, čas je rozmazán do takových holčičích scén se super hvězdnými zpívajícími veverkami (nebo co je to za zvířátka). Jeden týpek ze seba dělá hrozného debila (ten agent z letadla) a herecké výkony se mi zdály všechny takové nějaké průměrné. Pokud jsi holka a není ti víc než 15, tak na to jdi, asi tě to bude bavit. A pokud jsi kdokoliv jiný, raději si pusť Oggyho a škodíky. ()

Filooos

Nakonec mi to nepřišlo až tak hrozné,jak jsem se obával, ale s malou jsme si to užili. Teda pokud se jako dospělý nebudete soustředit na naprosto příšerné výkony živých herců. ...a ty jsou pekelné. ()

Martin29

Na to, že je to už 4 díl to má pořád slušnou tendenci. je jasné, že kdo chce kritizovat udělá si dobře jako vždy, ale pokud chce někdo nenáročný film proč ne. Škoda jen, že nedostali čipetky více prostoru a chybí zde i Ian Holm. ()

lazyman

Myslím si, že čtvrté pokračování této rodinné komedie se opět povedlo. Vedle jedničky je to opět zábava jak má být. Film jsem skoukl s dcerami a dost jsem se pobavil, vtipné scénky, hlášky a další, a trohu malý "doják" na konec :-) Skvěle se u toho dá odreagovat a strávit příjemné opoledne s dětmi, když je špatné počasí. ()

Maza2222

Vzhledem k tomu, že mám tuto TV sérii rád, musel jsem jít na to do kina. A co?! Bylo to lepší než jednička, ale na dvojku nemá. Chipmunkové mě opět bavili. Ten retard Miles mě moc nevzal, ale byla s nim prča. Scéna, jak se seznámí s Milesem nic moc. Scéna v letadle super. Od této chvíle se to zvrtlo v mega vtipnou komedii. Takže trojko, běž se vy**PÍP**ať 9 0% ()

robo_sykora

Ako zábavná oddychovka OK. ale aby som to musel vidieť znova, tak to by ma museli zatvoriť do cely, natrepať do mňa prášky proti spaniu, pripútať ma na stoličku a pustiť to rovno predomňa... ()

trotlicek odpad!

Sledováno s bratříkem! Dávám like za songy přezpívané chipmunkStylem. Jinak je to stejnej poděs jako díly předchozí. Občas se divím, co malým dětem stačí ke štěstí. Kéž by i mi dospělí bychom stejní byli. :) ()

SNCIS

Film je spíš pro děti, ale i dospělý se na něj můžou kouknout. Večer si tím rozhodně nezkazíte. - 60%. ()