Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda

Komedie / Rodinný / Hudební / Animovaný

USA, 2015, 92 min

• Jamal

Rovnou říkám že nejsem příznivcem této série a normálně bych si toto nepustil doma ani na TV. Bohužel můj syn byl jiného názoru a tak jsme vyrazili do kina. Alvin a Chipmunkové neurazí, mají pár dobrých scén, ale i pár, které by se mohli vynechat. Jesse McCartney zde hrajícího Theodora mě někdy připomínal Kotka a Chipmunčice mluvící slovenky byli strašné. Škoda, že ve filmu nebyl daný taneček na sporťácích co bylo v traileru, ale byl tam záběr na auta jen několik málo vteřin. Pokud hodnotím jak se k tomu měl syn, tak bych řekl, že ho to asi bavilo nejméně co v kině zatím byl ( cca 10x ). Takže tak asi. Díky tomu, že jsem počítal, že to nebude pecka mi film ani tak nevadil.(28.1.2016)

Co bysme pro ty naše ratolesti nevytrpěli, že?Viděl sem jenom první díl a ten šel přežít a jinak tomu není ani u posledního dílu.Díky bohu sem člověk, co si dokáže v duchu mlít něco vo prdeli, popíjet třetinkového Heinekena za kterého chtějí v Cinema City pade a držet hubu.Aspoň mi to občas připomělo Chipa a Dalea a některé vtipy se i povedly.Občas sem se zasmál a v nepochopitelně narvaném kině sem mezi ostatními naštěstí příliš nevyčníval a můj smích se ukryl v kině plném rozeřvaných harantů.Prcek byl štastný a my se ženou si pak udělali radost kyblíkem sraček z KFC.Prostě parádní rodinná neděle.50%.(8.4.2016)

• RAFT

To bylo utrpení ,přístě jestli bude další díl ,tak jenom s flaškou ruma .1%(13.3.2016)

• kaylin

Alvin a Chipmunkové počtvrté? To, těšil jsem se akorát na Jasona Leeho, který zde byl ovšem minimálně. Celé je to o to... no vlastně pořád o tom samé. Trojice něco provede, zametá to, aby to nakonec skončilo tak, že je všechno vlastně v pohodě a všichni se milují. Tohle už mě nebaví. Ani ta hudební stránka už nefunguje.(8.3.2016)

Malé veveričky jsou rozkošné ! :3(14.2.2016)