Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

Komedie / Rodinný / Hudební / Animovaný

USA, 2015, 92 min

• Jamal

Rovnou říkám že nejsem příznivcem této série a normálně bych si toto nepustil doma ani na TV. Bohužel můj syn byl jiného názoru a tak jsme vyrazili do kina. Alvin a Chipmunkové neurazí, mají pár dobrých scén, ale i pár, které by se mohli vynechat. Jesse McCartney zde hrajícího Theodora mě někdy připomínal Kotka a Chipmunčice mluvící slovenky byli strašné. Škoda, že ve filmu nebyl daný taneček na sporťácích co bylo v traileru, ale byl tam záběr na auta jen několik málo vteřin. Pokud hodnotím jak se k tomu měl syn, tak bych řekl, že ho to asi bavilo nejméně co v kině zatím byl ( cca 10x ). Takže tak asi. Díky tomu, že jsem počítal, že to nebude pecka mi film ani tak nevadil.(28.1.2016)

Zpětný rychlý koment po 4 měsících. Nejlepší díl ze všech, totální dávka humoru. Nejvíc tomu dával na frak letecký dozor, ten byl naprosto famózní.(19.9.2016)

Vypnul jsem mozek nebo ho spíš někde nechal, objednal si pizzu a jo šlo to. Neříkám že je to nějáký zázrak nebo šlágr, ale rozhodně to není tak špatné jako minulý díl. A i přes nezáživný příběh to dokázalo svými vtipy oživit. ( 12.3.16/PC )(13.3.2016)

• LiborGondek

Tak série Alvin a Chipmunkové si stále i po čtvrtém pokračování drží svou úroveň. To by za normálních okolností byla určitě pochvala, ale... Už první film z roku 2007 mě zaujal, ale zanechal až dramaticky smíšené pocity. Nemohl jsem pochopit proč něco tak dokonalého kazí "hlavní padouch", který dělá z celého filmu tuctovou debilitu. A přesně to samé se dá napsat o každém dalším pokračování - včetně toho nejnovějšího. Přestože vím co mě čeká, rád a s chutí se podívám i na dalšího Alvina, až bude.(11.6.2016)

Ale jo zasmála jsem se..Sama bych si film nikdy nepustila ale v kolektivu to nebylo tak zlé, jak jsem očekávala dle předchozích dílů.. Perfektní hudba a Chipmunci jsou prostě roztomilí(13.4.2016)