Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda

Komedie / Rodinný / Hudební / Animovaný

USA, 2015, 92 min

• honajz

Naštěstí, když si děti mohly do sálu brát brambůrky, popcorn a pití, mně bylo dovoleno vzít si pivo. A po druhém pivu, asi po hodině filmu, jsem se dokonce i dvakrát zasmál (auto-kanárek). Ale jinak se moc nebavily ani ty děti v kině. Můj syn trsal na písničky, ale že by se nějak smál, to taky ne. Rozjezd je hodně pomalý, první větší akce a pokus o legraci začne až v letadle se zvířaty, letecký agent je figurka sama o sobě vlastně k ničemu a zažije toho poměrně málo, než by se dalo čekat. Přišlo mi to celé takové unavené, bez nápadů, často i otravné. Asi nejlepší scénou je ta v New Orleans, zbytek je taková vata bez invence. Říkám, ani ty děti v sále se moc nebavily, a asi po padesáti minutách začaly pobíhat sem a tam, jak se nudily, ven a zpátky, pro další pití a brambůrky, na záchod, film je na sedadlech nijak neudržel. No a já měl aspoň ty dvě piva.(14.3.2016)

Vypnul jsem mozek nebo ho spíš někde nechal, objednal si pizzu a jo šlo to. Neříkám že je to nějáký zázrak nebo šlágr, ale rozhodně to není tak špatné jako minulý díl. A i přes nezáživný příběh to dokázalo svými vtipy oživit. ( 12.3.16/PC )(13.3.2016)

Väčšina ľudí na tento diel Chipmunkov frfle, no mne sa to zdalo minimálne porovnateľné s jednotkou a dvojkou a určite lepšie ako trojka. Je tu veľa gagov, šialených nápadov a humoru. Hlavne zo začiatku, keď si ešte všetci aj s ich novým bratom robili zle. Ale zábava nepoľaví ani neskôr, najviac od bodu čo sa do deja pripletie šialený letový kontrolór. Navyše je tu aj obstojná hudba a dej, ktorý nenudí. Je pravda, že je to najmä pre deti, čoho dôkazom sú aj tie moje, ktoré sa pritom doslova vyžívali a za dva dni si to pustili aj 5x. Ale dospelí si navrch môžu užiť ďalšiu zábavu pri pohľade na svoje spokojné decká. 80/100(27.3.2016)

Tak jsme si s klukem udělali "chlapský večer u televize". Z otcovské lásky jsem si říkal, že to nějak přetrpím, ať má radost. Naštěstí a k mému překvapení to ale nakonec byla docela i sranda. Rozhodně zábavnější než předchozí trojka. Jednak proto, že Jason Lee a Chipetky byly eliminováni na minimum (i tak to ale Leemu nijak nepomohlo, pořád je to tupé poleno), druhak proto, že to nebylo tak stupidní a dokonce i já jsem se několikrát zasmál nahlas (kluk řval smíchy skoro celý film a pořád chtěl něco vracet). Těšil jsem se na Bellu Thorne, ta holka má kule, ale je tu jen jako nevýrazný doplněk. Škoda. 2.5*(11.6.2016)

I když mě už malý roztomilý chipmunkové lezou docela na mozek a upřímně doufám, že tohle je jejich poslední film, tak tohle nebylo zas tak špatné pokračování, jak jsem si myslela. Druhý a třetí díl byl rozhodně daleko horší než tenhle, tohle má alespoň nějaký ten příběh a emoce, ty minulé díly byli až trapné.(11.6.2016)