Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

Alvin a Chipmunkovia: Čiperná jazda

Komedie / Rodinný / Hudební / Animovaný

USA, 2015, 92 min

Zpětný rychlý koment po 4 měsících. Nejlepší díl ze všech, totální dávka humoru. Nejvíc tomu dával na frak letecký dozor, ten byl naprosto famózní.(19.9.2016)

Tak jsme si s klukem udělali "chlapský večer u televize". Z otcovské lásky jsem si říkal, že to nějak přetrpím, ať má radost. Naštěstí a k mému překvapení to ale nakonec byla docela i sranda. Rozhodně zábavnější než předchozí trojka. Jednak proto, že Jason Lee a Chipetky byly eliminováni na minimum (i tak to ale Leemu nijak nepomohlo, pořád je to tupé poleno), druhak proto, že to nebylo tak stupidní a dokonce i já jsem se několikrát zasmál nahlas (kluk řval smíchy skoro celý film a pořád chtěl něco vracet). Těšil jsem se na Bellu Thorne, ta holka má kule, ale je tu jen jako nevýrazný doplněk. Škoda. 2.5*(11.6.2016)

• kaylin

Alvin a Chipmunkové počtvrté? To, těšil jsem se akorát na Jasona Leeho, který zde byl ovšem minimálně. Celé je to o to... no vlastně pořád o tom samé. Trojice něco provede, zametá to, aby to nakonec skončilo tak, že je všechno vlastně v pohodě a všichni se milují. Tohle už mě nebaví. Ani ta hudební stránka už nefunguje.(8.3.2016)

Vypnul jsem mozek nebo ho spíš někde nechal, objednal si pizzu a jo šlo to. Neříkám že je to nějáký zázrak nebo šlágr, ale rozhodně to není tak špatné jako minulý díl. A i přes nezáživný příběh to dokázalo svými vtipy oživit. ( 12.3.16/PC )(13.3.2016)

• Wiikii

Už je to osm let od doby co vyšel první díl Chipmanků a oni se stále chovají jak puberťáci a nejen to, celý koncept filmu zakládá na pubertální ztřeštěnosti bez jakéhokoliv rozvoje/vývinu. Takže už to začíná být opravdu nuda. .... HODNOCENÍ: 20% (1*)(28.7.2016)