Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

Tempter

Filmařsky za tři, ale bavil jsem se na čtyři. Krátké hodnocení v intencích filmu: Dost dobrá, místy až výborná PRDEL ! :-D ()

nolitimere

V tej Severnej Kórei dýchajú asi iný vzduch keď s toho urobili medzinárodný konflikt ! Pre mňa to bolo celkom príjemný a úsmevný oddych , ale tak po zemi som zas sa neválal. ()

Necrophobic

Solidně udělaná újetost s pár vtipnýmy momenty a spouuustou sprostých slov.Takže pokud vám po domě běhají nějací malí svišti vřele doporučuji pustit Interview až se odeberou do svých pelechů.Ale dalo se to. ()

hujerita

Zopár dobrých vtípkov, ale inak čistá kokotina. Čakal som viac, ale nedostal som nič. Vyslovene po pár minútach mi títo dvaja herci (ani meno nemám pre nich) liezli na nervy, sám neviem ako som to dopozeral, ale bolo to ťažké. ()

avatarak393

Upřímně jsem si myslel, že tento film ani nikdy neuvidím, že nějakým zákonem bude zakázan, leč nebyl a já jsem tak mohl vidět úžasnou komedii v hlavní roli se Sethem Rogenem a Jamesem Francem. Film obsahuje dobré vtipy, někdy narážky na korejce a sprostá slova, která tomuto filmu ale vůbec neškodí. Film je kvalitní i po stránce soundtracku, kde jsem se zamiloval do tankové scény s Kim Čong Unem a Davem Skylarkem, za zpěvu Katy Perry. Rovněž se tvůrcům podařil výběr hudby i u závěrečné scény, kdy naši hrdinové utíkají do bezpečí do Ameriky. ()

lineker

Ne, ne a ještě jednou ne. Z filmu stříká totální vyčpělost, kterou nedokáže pozvednout i rádoby neotřelý odér lokality KLDR. Ty veškeré " fórky " jsou již tak nebo tak stokrát profláklé a jiskru jim nemůže dodat pouze ten fakt, že ty persóny, které je páchají či jsou na nich páchány jsou žlutí a šikmooký. A tak kupodivu nejvíc baví úvod a Eminemovo doznání. Pak již to je cesta do stokrát vykálených výkalů. ()

kajicek27

Film celkem dobrý. Ale zase Američani a jejich sprostý humor. Myslím si, že děj nebyl špatný, ale nemuselo to být tak sprosté. James Franco potvrdil, že je dobrý herec a zvládne zahrát skoro cokoli. ()

Lukas.Luky odpad!

Cista americka stupidita, zachodovy humor najvacsieho hovna. Tento film by som zakazal pretoze to s kinematografiou nema absolutne nic spolocne ()

PsenickaR

Tak na to, jaké veliké haló se kvůli tomu udělalo, že ani do kin to raději nešlo, tak to taková pecka, která by měla vzbudit nenávist není. Je pravda, že Severní Koreu jsem ještě nenavštívil a tedy ani nehodlám. Celé to ale bylo prostě postavené na totálně ulítlém humoru, cíleně přehnané gagy a scénky, které měly za cíl jen pobavit. Rogen se s tím svým humorem pohybuje ve vlnách, jednou se mu zadaří, pak zase méně. Tady je to prostě trochu méně, ale i tak tu jsou momenty, kdy se směju a momenty, které i překvapí svým absurdním humorem, který nečekáte, jako třeba odhalení Eminema, nebo ukousnutí prstu. Solidní tandem Franco a Rogen vytvořili solidní komedii tak na 60%. ()

padawan88

Pres veskery komentare tady musim konstatovat, ze se jedna o velmi vtipny exemplar. A exoti co to tak nevidi, at vysetri Maldr a Skalijova tankovou raketou do rotniho otvoru ()

cartouche

Těžko se dá věřit, že na takovou infantilní ptákovinu na mentální úrovni žáčků ZŠ dal někdo peníze (44 miliónů USD!). Aneb jak to dopadne, když chce být někdo zatraceně vtipný - a vtipný není. Nebo když chce stvořit hlubokomyslnou politickou satiru - a stvoří trapnou dětinskou slátaninu. První polovina filmu se dá ještě hodnotit jako rozpačitý průměr, ale ta závěrečná půlhodinka byla vskutku jen pro slabomyslné. ()

isterion

Podarená uletená komédia s netradičným cieľom spojiť dve nepriateľské krajiny dohromady. Mohli z ponúkaného námetu vyťažiť oveľa viac. ()

PRASÁK

Snímek „The Interview“, jehož natáčení probíhalo od 10. října 2013 do 20. prosince 2013, společně režírovali kanadskej režisér, scénárista, producent a herec Seth Rogen (nar. 15. 4. 1982) a kanadskej režisér, scénárista, producent a herec Evan Goldberg (nar. 15. 9. 1982). Hlavními postavami týhle komedie jsou moderátor televizních show o celebritách Dave Skylark (herec James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (herec Seth Rogen). Oba se dozvědí, že jejich velkým fanouškem je vůdce Korejské lidově demokratické republiky Kim Čong-un. ROZHODNOU SE ODLETĚT DO SEVERNÍ KOREJE, kde mají v plánu tohoto diktátora vyzpovídat a dokázat celýmu světu, že jsou velice schopní a seriózní novináři a reportéři. Ale o jejich plánu se dozví sionistická mafie CIA, která jim vydá pokyny k zabití Kima. Jak tohle může asi dopadnout? Koukněte se na to. V závěru tohoto filmu zazní i legendární balada „Wind Of Change“, se kterou od března do října 1991 bodovala ve světovejch hitparádách německá skupina Scorpions. Celosvětová premiéra snímku „The Interview“ se stopáží 112 minut proběhla 11. prosince 2014 v Divadle v hotelu Ace v centru Los Angeles. Do českejch kin tenhle úlet nedorazil, ale na DVD jej pod názvem „Interview“ dne 1. dubna 2015 vydala společnost Bontonfilm. Na tomhle DVD je i bonus „Naked And Afraid: Franco & Rogen“ (Nazí a vystrašení - Prohlédněte si hvězdy filmu „Interview“ napospas divočině), což je 14-minutovej video film, natočenej pro kanál Discovery, v němž oba musej přežít nazí a bez ničeho v divočně po dobu 21 dní. Ještě lze dodat, že společnost Sony Pictures měla od října 2014 obavy o tvůrce a herce týhle „politický“ taškařice, protože někomu neznámýmu se nelíbil film, kde má bejt Kim Čong-un ztrapňován. Proto se jeho premiéra posunula až na prosinec 2014. ()

walsidal

Na „Interview“ mi vadí řada věcí. Kromě toho, že to není nijak duchaplná komedie, je mi prosti srsti i její námět. Severokorejský režim je jeden z nejkrutějších totalitních režimů na světě, ve kterém obyvatelé umírají hlady a který vězní a vraždí lidi, kteří se ničím neprovinili. Nejsem si jistý, jestli je vhodné tuhle krutost bagatelizovat a předkládat ji divákovi jako bláznivou komedii. Lze jistě oponovat, že existuje řada filmů, které parodují třeba Hitlera. Jenže je podstatný rozdíl parodovat uzavřenou historickou kapitolu a události před třičtvrtě stoletím a parodovat žijícího, vraždícího diktátora Kima. Jakkoliv je ve filmu zesměšňována primárně postava vůdce, je jako komická nadsázka zobrazován celý režim, který ale ve skutečnosti komický vůbec není. Tedy aby bylo jasno: Každý samozřejmě může natočit film o čem chce a dělat si legraci z čeho chce. Ale já jako divák mám zase právo takový filmový počin akceptovat nebo odmítnout, což tímto činím. Mnohem víc bych přivítal, kdyby se někdo pokusit natočit reálný filmový příběh odehrávající se v severokorejských poměrech. Bezduchá komedie líčící severokorejský režim jako crazy prostředí mi přijde tak trochu jako neúcta k lidem žijícím v naprosté izolaci, kteří tam dnes a denně bojují o holé přežití a filmem trivializovaný způsob převratu by jim možná až tak moc vtipný nepřipadal… ()

mistr97

Koukat se na to dalo, ale celkově mě film příliš nenadchl. Plusy jsou částečně neokoukaný námět, děj měl spád a našlo by se i pár vtipných momentů. Bohužel, co se týče vtipů (tedy toho jediného, co film nabízí), tak se až příliš tlačilo na pilu a řada z nich spadá do kategorie nechutného humoru a ten já opravdu nemusím. Za jedno zhlédnutí Interview stálo, ale znovu se na něj nepodívám. ()

Vesprem

Dala jsem tomu šanci, protože ze začátku to působilo, jako hodně povedená komedie nabitá černým humorem, ale brzy se to zvrhlo pouze k fekálnímu humoru a už se to ze dna nezvedlo. Aspoň, než jsem to vypnula. Nápad byl dobrý, některé vtipy byly také dobré, ale pro mě to není film, kterému bych chtěla věnovat svůj čas ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)