Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

carlos 2010

Konečne niečo originálne a nedivím sa severokórejcom, že to chceli sabotovať. Už len to dostať do severokórejskej distribúcie (teda, ak majú kina), prípadne do TV. Poznámka: skoro každý severokórejčan vie anglicky. ()

Streeper

Seth Rogen mi nevadí. Jako člověka ho mám ráda, i jako herce, ale nechápu proč píše takové blbosti, jako je tohle. Jeho filmy se mi nikdy moc nelíbily, přišli mi až moc trapné a vůbec ne vtipné. Chápu, že si sem tam nějaký skvělý herec odskočí do takového filmu, aby si užil při natáčení srandy a odpočinul si od vážnějších rolí, ale tohle bylo už vážně moc, hlavně konečné scény, kde si ukousávali prsty a Kim Čong-un si nadělal do kalhot. Pro mě trochu nepovedená komedie. ()

bourec

Směju se u komentářů,že prej sem čekal něco jinýho,ale tohle.Každej,kdo (sleduje!!!!!!)filmovej svět,tak ví,co je Seth Rogen zač.A že asi nenatočí nic pro posraný Oskary,ani festivalovej biják.Prostě si vybral téma,a natočil až za hranicí chutnosti film celkem vtipnej,a hlavně šílenej.Zákazem dostal parádní reklamu(tomu humbuku kolem toho nerozumim),a já sem zvědavej na tržby z dvd.Těch odpadů je dost,hlavně se při jejich psaní nedrbejte mezi nohama.80%. ()

Rodriguez

Příjemně zku*veně vtipná komedie roku! Pobavil jsem se a to se mi v poslední době u žánru komedie málokdy stane! Sice ten konec už byl hodně přitaženej za vlasy, ale i tak to stálo za to. "...šoustali jsme. Cože jste dělali? Byli jsme tak blízko. Péro na péro..." 80% ()

joker.george

Neotřelý nápad sice postrádá skutečnou hloubku a reflexi, ale co má být, když se o to film očividně ani nesnaží a místo toho se zaměřuje jen na barvitý povrchový lesk, který ovšem baví na výbornou. A já jsem mu to spolkl i s navijákem a smál jsem se, i když se záměrně přehrává, scény jsou krásně přestřelené, nějaké hlášky se omílají třeba i desetkrát a fóry se ždímají do jejich únosnosti. (Netflix) ()

C0r0ner

No teda, čekal jsem kdeco, ale takovou sračku ne. Je to šílená demence, jak už se od týmu kolem Rogena dalo čekat, která má ale jednu nespornou výhodu. Byla to dost slušná prdel. A buďme upřímní, kvůli čemu jinému se na to kdo díval? Kreténská zábava mi nikdy nevadila, takže za mě spokojenost. 75% ()

zette odpad!

Hloupy film pro hlupaky. Tvurci ale uplni hlupaci nebudou a pekelne na tom vydelaji, asi neni nahoda, ze oba na reziserske zidli jsou zide... Podobny humor jde mimo me a nevyhledavam ho, medialni zajem o tento film vsak probudil i muj zajem. Nic jsem si od toho nesliboval, nesmal jsem se a nemohl jsem se dockat konce. Normalne bych dal hvezdicku jednu, jak ale vidim ta vysoka hodnoceni, s radosti dam odpad. ()

Andre3000

Docela zajímavé, ale chvílema mě film prostě nebavil tak moc a vůbec mě nevtáhnul do děje. Ale kdybych to neviděl, tak bych litoval. ()

Gabbo

Problém těchto komedií z dílny Evana Goldberga a Setha Rogena je ten, ze nejvíc srandy si užijí při psaní scénáře a následně při natáčení. Ani nechápu jak to můžou s kamennou tváří zahrát. Bohužel se všechna ta sranda do výsledného filmu nikdy nepřenese - zůstane pár skvělých gagů a absurdních scén, par trapných fekálních vtipu a čas mezi tím je proložen zdlouhavými nudnými pasážemi. ()

Morzael

Nevím, proč pořád na ty filmy s debilem Rogenem čumím, když stejně vím, co mě čeká. Rádoby herec, co hraje furt ty stejné postavy, mele furt ty samé kecy a kopa fekálního humoru. Na druhou stranu pár vtípků tu bylo povedených, politická nekorektnost v takto citlivé době si také zaslouží pochválit a odkazy na Pána prstenů mi vyvážily některá negativa. Takže zůstaneme u lehčího podprůměru. ()

necisty

Já tyhle týpky prostě strašně žeru. Je to úplná blbovina a už vůbec nehraji na to, jak velké pozdvižení kolem toho vlastně vzniklo. Za kuráž rozhodně klobouk dolů, ale je to také neskutečně vtipné. Válel jsem se po zemi smíchy i přestože je to zase plné všemožných tělních tekutin a nechuťáren, nahých krásných ženských, ale mimo to jsou ty vtipy i originální. ... Sežeň ho a tu kozu taky. Tu kozu taky! Mám na ni pár otázek. ... Podle mě si Dave myslí, že je to ten chlap z Gangnam stylu. ... I mě to přijde urážlivé a taky jsem mu to tak řek. Ta děvka je slepá jako patrona. ()

campix

Dvojka Franco - Rogen se pouští opět do kontroverze. Tentokrát se strefují do severokorejského vůdce Kim Čong-Una a ačkoliv je to místě hodně přestřelené, tak hodnotím Interview veskrze kladně. Hodně věcí bylo trefených naprosto přesně, nevkusného humoru hodně ubylo a jistá komediální přestřelenost se dala rozhodně čekat. Na druhou stranu na to, že se jedná o trošku kontroverze, tak se Rogen a spol drželi hodně při zdi a hráli docela dost na jistotu. Za mě jedině dobře. Hloupé, ale stále vkusné a s několika velmi povedenými momenty. ()

Juto

Komédia je najúčinnejšia, ak riskuje. Tu režiséri vysoko riskovali a dokázali zo známej dynamiky Franco-Rogena vyťažiť niečo šokujúce a nové. Bavil som sa výborne. 7/10 ()

TomPrusik1

Asi žádný film, nezpůsobil loni takový rozruch jako Interview. Důvod zná asi každý, pokud v poslední době nežil v jeskyni. Když se na film podíváme, není se čemu divit. Film si dělá odvážnou srandu z Korejců, což se jim pochopitelně nelíbí. Dráždí hada (spíš užovku) bosou nohou. A to budí pochopitelně rozruch a ten film prostě KAŽDÝ MUSÍ VIDĚT. Ale když uvážíme ty jeho kvality filmové, zas až taková pecka to není. Má sice originální nápad, občas nějaká sranda. Ať už hraní dětí na kytaru s následným nesimulovaným pláčem Korejců, nebo samotný nápad Potěmkinovi vesnice (ten by byl a je bude v S. Korei pravý). Ale alespoň trochu vtipná je tak půlka filmu. Jsou tu scény, kdy se od vás očekává, že se smíchy pomočíte, ale u mě (a spousty dalších lidí) to nefungovalo. Kdyby se toho ujal třeba Sacha Baron Cohen, tak to dopadne určitě líp. Tahle dvojka co tak koukám začíná a asi nemá ještě tolik zkušeností, Třeba se zlepší. Film je docela ukecaný, ale kdyby nebylo v každé druhé větě ,,FUCK", tak tomu tak nebude. Takhle je to dobrá provokace, ale průměrný film 60% ()

Icefist

O tomhle snímku bylo řečeno a napsáno dost a dost, takže já to vezmu hopem. Když se ohlédnu za tím, co mi z Interview utkví v paměti, tak jsou to jen tři věci- rozhovor s Eminemem a jeho přiznání, jedna suprová záměna slov (kterou uvedu i jako oblíbený moment, ačkoliv byla prozrazená už v traileru) a jeden kulervoucí zpomalený záběr na helikoptéru. Toť vše. Zasmál jsem se sice víckrát, ale na vyšší hodnocení to nestačí. 50 % Oblíbená část- Stalin X Stallone ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)