Milenci těch druhých

• USA Sleeping with Other People (více)

Jake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. Zatímco Jake je profesionální sukničkář a záletník, Lainey je zase neustále zraňovanou a zrazovanou kráskou. Proto se domluví a uzavřou mezi sebou přísně platonickou, naprosto upřímnou, přátelskou dohodu o vzájemné vztahové výpomoci. Cílem je oboustranná podpora při hledání zdravého a šťastného partnerství. Takového partnerství, které žádná nevěra nebo něco podobného nemůže narušit. Nebo snad ano? (Cinemart)

blazma

Tato komedie funguje. Je sice pravda, že všude kde se mluví o sexu snad automaticky přiláká spoustu lidí to zkouknout. Tak i tak musím uznat že tato romantická komedie funguje. Navíc hlavní postavy, zkrátka vědí, že po sobě jedou, že se do sebe dokonce zamilovali a neskrývají to, tak jak to u většiny romantických filmů bývá. Takže jo, tohle bylo skvělý a sympatická Alison Brie s Jasonem Sudeikisem to jenom podtrhla. rozhodně můžu doporučit. ()

rigby

Film skončil a já mám hodně smíšené pocity. Působilo to na mě trochu jako nepřehledný zmatek, nemohl jsem se pořádně zorientovat. Představitelé hlavních rolí mi byli nesympatiční, rozhodně bych nikoho z nich nechtěl poznat v reálu. A na můj vkus až moc ukecané. Na druhou stranu mě film stále něčím přitahoval, možná to bylo kouzlo nevyřčeného, co po celou dobu poletovalo někde mezi těmi dvěmi. Podruhé to vidět nemusím, abych se dopátral příčiny, takže dávám dvě hvězdičky a možná malé bezvýznamné plus k tomu. 2+ ()

Nemooo

Nějak jsem tento film málem opomenul, ale napravil jsem a vůbec nelituji. Příběh o páru, který o to přijde společně a po dlouhých letech se znovu setkají, jenže jen jako kamarádi, které to k sobě opravdu hodně táhne a přitom si užívají s někým jiným, jak toto asi dopadne... Konec předvídatelný, ale zápletky jsou super, stejně jako celkový vývoj filmu ()

zvolsi

Strašně mě to kazil Jason Sudeikis. takže i když byl film většinou fajn a zúčastněné dámy byly celkem kočicky, tak prostě za tři. Nejzajímavější a nejzábavnější byl ten manželský pár a jejich závěrečné titulky :) ()

PTuranyi

Príjemná romantická komédia s drsnejším prevedením pretože hlavnou témou je sex a ani iné drogy tu nie sú tabu. Teda aspoň verbálne. Herci aj príbeh sú v pohode. Rozohráva sa tu pár vedľajších nitiek aby sa situácia viac zamotala ale všetko nakoniec speje ku šťastnému koncu. A o sex ide samozrejme až v prvom rade. 70% ()

rakosabasta

Skvělý začátek a pak velmi špatná, prakticky bezhumorná verze Sexu ve městě v kombinaci 1 kluk+ 1 holka na místo holek čtyř. Dala bych "odpad" ale technicky to koukatelné je, takže až tak daleko nepůjdu. Nejvíc mě bavila představa, že se na tenhle "masturbační návod pro ženy" (ne)nuceně dívali VIP ve velkém sále po slavnostním zakončení KVIFF 2015 - programové oddělení letos očividně mělo hodně velký smysl pro humor. ()

gunko

Oddychová TOPka poslednej doby. Žiadna mega bláznivá komédia, žiadne mega srdcové romantikuš. Všetkého akurát. Super ' ()

bigmatko

nie je to ani komedia ani romantika. je to taka nie príliš podarená kombinácia žánrov a pre mna rozhodne v tomto filme vtipné momenty nefungovali. ak si niekto mysli ze je vtipne ked sa dospeli ludia túzia len zhulit alebo nadrogovat a potom z toho akoze majú nesmiernu zábavu tak je nieco zle. a v new jorku asi mozete pretiahnut kazdu babu ktoru stretnete na ulici alebo v bare alebo v praci. Sexulane scény kde za minutu vidite dva orgazmy tak to ma tiez dostalo. Film vsak nie je uplna tragedia. je to ale len tak na oddych. humor je sileny co je skoda lebo Sudeikis ma potencial do komedie. Hlavna zenska postava vsak je nesympaticka a nechapem preco ju stavali do pozicie obdivovanej krasky. nuz ale ak potrebujete zabit cas v kine tak si to mozete pozriet nebudete ani prilis sklamaní ale ani sa nepobavite. ()

Martinko991

V podstate všetko bolo už predo mnou napísané tak len v skratke, príjemná a zábavná komédiá s nádychom romantiky bez extrémneho klišé zo sympatickými hlavnými hrdinami.70 % ()

ScoRPy

Taková ta nudná lovestory, kterých existuje nehezky mnoho (a lepších). Tato je ještě k tomu otravně zdlouhavá. ()

revere

Snímkům z kategorie "Podobné" to nesahá ani po kotníky. A vagíny a ptáci, kterými se to v dialozích jen hemží, to rozhodně nezachrání. ()

Jardatekk

Takové příběhy se ve skutečnosti prostě nemůžou stát, ale je tu jedno velké ALE. A to ale je, že se na to hezky dívá. Dost pochybuji, že by někdo měl takovouto kamarádku ,které by do puntíku vyličoval svůj sexuální život a kdyby jo tak vyhrál a právem může považovat za pána tvorstva :) Simpatičtí herci - pro mě zábavné. ()

Mar17cek

OMYL! Dekuji za prijemnou ztratu hodky a pul... Neni to moc vtipny a nijak prinosny snimek (a to jsem chtel, aby tomu tak bylo. Lekce komedialni, ale kdyz rikam lehce tak myslim vubec a kdyz rikam komedialni, tak lzu. Nektere recenze vzbudi dojem, ze to muze byt prijemne prekvapeni. U mne to tak nebylo :/ Dost rozpacita jednotka ()

chlemtilka

(spoiler!) - Miluju tě. - Taky tě miluju. - A co s tím uděláme? - Nic. - Nic? - Nic. Nemůžu s tebou přece spát, když mi na tobě záleží. Budu dál randit se svojí šéfovou a neustále se ztrapňovat tím, že si pletu Vaše jména. Ty se v tom plácej jak chceš, odstěhuj se o 1000 kiláků dál a až se mi začne stýskat a dojde mi, že mi chybíš, tak to zkusíme nějak vyřešit. - A nešlo by to nějak logičtěji? - Šlo, ale to by pak tenhle film skončil po tři čtvrtě hodině... ()

Pythonator

Rozkokošná romantika okořeněná netradičně hustým množstvým erotiky. Scéna se zácvikem masturbace na flašce je nezapomenutelná. Brie je přitažlivá jako nikdy a Sudeikis vynikající. ()

eworm

Naprostý souhlas s Annousannou, s každým slovem!! Dejte mi to písemně a já to podepíšu. Nevídaná ostuda na závěr celkově nezvládnutého KVIFFu č. 50 ()