Milenci těch druhých

• USA Sleeping with Other People (více)

Jake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. Zatímco Jake je profesionální sukničkář a záletník, Lainey je zase neustále zraňovanou a zrazovanou kráskou. Proto se domluví a uzavřou mezi sebou přísně platonickou, naprosto upřímnou, přátelskou dohodu o vzájemné vztahové výpomoci. Cílem je oboustranná podpora při hledání zdravého a šťastného partnerství. Takového partnerství, které žádná nevěra nebo něco podobného nemůže narušit. Nebo snad ano? (CinemArt)

Loki_Six

Lainey: If you want someone to fall for you, you gotta be you. Jake: Yeah I don't think I like me enough to introduce him to other people. ()

Hanys_

A pak, že přátelství mezi mužem a ženou nemůže fungovat. Může, ale základem je mít pevné "vysvobozovací heslo". Scéna s petkou excelentní, zbytek jen fain. Každopádně Brie konečně v roli, ve které jsem ji chtěl vidět od první série Community. ()

filipvrbik

Jako kdyby to nebylo čistě o sexu a a jen a jen o šukání, nebylo by to úplně hrozné, protože nosný příběh je celkem fajn a hlavní dvojici to ladí... Bohužel to ale je pouze o sexu...30% ()

Mimomisu

Krom poslednich par zbytecnych klilse minut, ktere dost neladi se zbytkem filmu (nebudu spoilerovat) je to nadprumerne prijemna romkom z realnejsiho zivota. Tricatnici a pozdejsi rocniky se v tom najdou trosku vic, nez ty mladsi pravdepodobne ()

Jaro_slav

Jason Sudeikis to táhne, táhne, ale neutáhne. Hlavně díky jeho charisma, několika povedenejm dialogovejm scénám (ve kterejch on figuruje) a celkem povedenýmu obsazení si to dvě rudý nezaslouží, takže dávám slabší tři – především protože tohle. ()

Zombi

Sympatická ústřední dvojice to hodně táhne nahoru, dialogy většinou o sexu, pár povedených vtípků a vcelku standardní příběh s očekávaným závěrem. Nejlepší scéna je s láhví od džusu a proto je zřejmě i na plakátu k filmu :-) Silnější 3 hvězdy. ()

Milky.

A mně se to líbilo, na romantiky se nedívám běžně, ale tohle bylo trochu originální, trochu realistické, trochu zábavné, byla tam Alison a překvapivě mi ani nelezl na nervy Sudeikis, spíš tam tak nějak i zapadal. A taky jsem se v těch dvou trochu našel, takže za mě spokojenost, na romantiku velmi použitelné. ()

Ollie235

Výborná ukázka toho, jak moc úspěch podobných filmů závisí na hlavní dvojici. Sleeping ith Other People nenabízí nijak originální scénář a vlastně nepřináší vůbec nic nového, ale díky Alison Brie, Jasonu Sudeikisovi a prostředí New Yorku se na to stejně moc příjemně kouká. Pochvalu zaslouží i dialogy, místy nějaká vtipnější scéna a celkově pohodová atmosféra. ()

Pevek2

Puvodni umysl byl asi vytvorit komedie a la Woody Allen z New Yorku. Nakonec je z toho takovej sitcom, kde se mluvi hrozne rychle a neda se to moc usledovat a k smichu tam toho taky moc neni. Ale par dobrych momentu tam je. ()

rotel

Podľa upútavky som čakal klasickú americkú hovadinu, no bol som celkom milo prekvapený. Také veselé, uvoľnené a občas aj vtipné - pohoda na podvečer. ()

jasanka

Příjemné překvapení. Zase trochu pořádná romantická komedie, kterých není nikdy dost. Pro někoho možná sprostší, pro mě tak akorát. Super oddychovka plná sympatických herců. ()

barteca

Dlouhé zamotané námluvy, méně by bylo více.... Souhlas Torgal : Veľmi vulgárna variácia na Keď Harry stretol Sally...Nemám nič proti tomu keď romantická komédia trochu pritvrdí, ale tu sa už tak prelamujú mantinely, .... ()

BOURQUE

Vtipné a dobre načasované dialógy, dobrá oddychovka na téma „vzťah/sex/sex/vzťah“. Hlavná dvojica hrá jednoducho a prirodzene. Po prvom videní jasné silné tri hviezdičky a po ďalšom videní by z toho môžu byť aj „štyri“. PS: Náučná prednáška s pomocou PET fľašky je jedným z top momentov! Osobné hodnotenie: 78% (***) ()

hEROic

zklamání, tento druh humoru mi vážně nesedí... je to na mě strašně jalové, průhledné a málo vtipné... 55% ()