Kdo z nás by nechtěl přestat stárnout? Ani ne třicetiletá Adaline havaruje se svým autem a stane se zázrak – nejen, že nehodu přežije, ale navíc už nikdy nezestárne ani o jediný den a žije dalších 80 let. Věčné mládí se však záhy projeví jako překážka v běžném životě. Adaline bezmocně sleduje, jak její dcera stárne, až je starší než Adaline. Dlouhodobě nemůže prožívat lásku a nakonec zůstává úplně sama. Po letech osamocení se v Adalině životě objevuje Ellis Jones (Michiel Huisman), do kterého se zamiluje. Vše vypadá idylicky, ale jen do okamžiku, než se Adaline setká s otcem svého přítele Williamem (Harrison Ford). William totiž v Adaline pozná dívku, kterou před lety miloval... (APK Cinema Service)

Deus3x

Laciný pokus o imitaci Benjamina Buttona. Režie otřesná, texty špatné, emoce nefungují a když začne mluvit vševědoucí voiceover jako parodie Bejamina, vysvětlujícího nahodilost událostí, tak nejde se nešklebit. Děj je předvídatelný minimálně hodinu dopředu a konec... škoda slov, ten to zabil úplně. Hvězda za dechberoucí Blake Lively. ()

rigby

Nádherná romantika olemovaná neobyčejným příběhem. Těžké uvěřit, ale když se to alespoň na chvíli podaří, tak je krásné nechat se unášet lehkým proudem děje. Velmi dobře natočeno, kvalitní kamera a režie, na hlavní představitele se moc pěkně dívá, včetně Harrisona Forda. Film by si zasloužil plný počet hvězdiček, ale trochu ho stahuje dolů ten sladký příběh. Nicméně stále kvalitně sladký, a tak se lze s chutí podívat znovu. 4+ ()

pan_ponozka

Sladká, příjemná, vizuálně propracovaná a vypiplaná romanťárna. S výběrem postav jsem snad ani nemohl být spokojenější. Krásné. 5* ()

el_chorro

No jak tohle někdo může srovnávat s The Curious Case of Benjamin Button, to nechápu. Podle mě laciná kýčovitá podívaná, které místy ani nedává smysl. A ten konec s vysvětlujícím komentářem pro tupce je úplně nejlepší. U něj už jsem opravdu nevydržel a vybuchl smíchy. Škoda jen, že to bylo myšleno vážně... ()

The_Misfit

Film sa sústredí na Adaline (Blake Lively), ktorá po nešťastnej nehode, pri ktorej sa stane niečo čo úplne zmení jej život, zázračne prestane starnúť. Avšak nieje to najjednoduchšie pozerať sa ako vám vaša dcéra starne pred očami, až je staršia než ste vy sami. Nakoniec zostanete sami. Adaline sa musí s týmto "problémom" nejako vysporiadať, i keď to nieje jednoduché. Po istom čase stretne človeka, ktorý úplne zmení jej život, avšak má to jeden háčik. Prijať pravdu o Adalininom tajomstve. Plus za nápad čo sa týka podrobného opisovania s vedeckého hľadiska, čo spôsobilo že Adaline prestala starnúť. Pekný príbeh a sympatické obsadenie. 80% ()

moriero

Nemám prvoplánové citové vyděračství rád. Nemám rád Blake Lively. A nemám rád romantické slaďárny. A jedině z těchto mrzkých důvodů nemohu dát plné hodnocení. Protože film byl jinak skvělý a Blake fantastická. Ach jo, ty moje předsudky. ()

brodži

Ač drama a já nemám rád milostné hovadiny, tak zde nejsou hloupé, pětiminutové milostné scény, které příběh natahují jak malým dětem punčocháče. Mladá dívka, která neš´tastnou souhrou náhod přestane stárnou a musí opouštět ty, které má tak strašně ráda. Výborně jsem se bavil. Doporučuji shlédnout. 4* ()

NikaIn

Nadherny romanticky klenot s malym zrnkom mysticna pre ozvlastnenie.Ziadna prehnana romantika,tak akurat pre pohladenie duse.Strach s toho milovat a byt milovany,to ma vela z nas a pri tom na nas zub casu nezabudol,ale tu je to krasne podane.Najviac emocne ma dostala ta scenka z nemocnice,ked jej dcere odlahlo,ze uz sa nemusi pretvarovat,lebo pravda je von.Urcite odporucam,dokonca moze zaujat aj neromanticku dusu. ()

veverysiak

Vôbec nevadí, že podobné námety sme tu za posledné roky už mali, je to vďačná téma a keď sa citlivo a primerane mysticky napíše a zrežíruje, dopadne to tak, ako tento kúsok, ako bonus sú kvalitné výkony hlavných aktérov, no a Blake ani nemusí hrať, stačí, keď sa usmeje, takže 80%. ()

Thailon

Áno, podľa všetkého by som mal filmu dať 4*. Ale tej preidealizovanej okázalosti, slušnosti, šarmantnosti, galantnosti a kultivovanosti je tam priveľa. Film je vláčny ako vek inak krásnej Blake Lively. Ešte snáď aj očami klipkajú pomalšie a menej, ako je zdravé. ()

RyxiraAmy

No... já fakt nevím... prostě mě to nějak nenadchlo. To, že být věčně mladá by bylo fakt na nic, jsem věděla i předtím. ()

bonovox

Romantika s prvkami sci-fi, ktorá je dostatočne pútava, herecky vybrúsená a hlavne po stránke výpravy a réžie takmer dokonalá. Obsadenie Forda je už len čerešničkou na torte. K plnému hodnoteniu chýba veľmi málo... ()

zuzzz.man

Tomuhle snímku nemám co vytknout. Vše nám objasnili, takže film vzhledem k jejo pointě nepůsobil jako sci-fi. Herecké výkony Blake Lively mě oslňují už delší dobu. Byť ji proslavil seriál pro puberťačky, dávno na ni tak nepohlížím, opravdu to před kamerou umí! ()

Hledá se mladý Han Solo

Hledá se mladý Han Solo

04.12.2015

V květnu 2018 jde do kin sólový film Hana Sola, který budou režírovat Phil Lord a Chris Miller (21 Jump Street). V Hollywoodu byste teď našli jen málo rolí, z nichž jsou mladí herci tak na větvi, je… (více)