poster

Otcové a dcery

 • USA

  Fathers and Daughters

 • Slovensko

  Otcovia a dcéry

Drama

USA / Itálie, 2015, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KlárkaS
  ***

  Asi spoiler, nevim, je to americkej film... Jako dost dobrá slaďárna, vlastně celá ta dějová linka otec x dcera je fajn, ale je debilní, že to ženám řiká, že je okay bejt hysterická, pokud máte nějaký daddy issues, a že všechno bude v pohodě, když uděláte scénu a chováte se jak kráva, pak se omluvíte, protože ten hodnej kluk za váma stejně zase přileze. No pak abychom nebyli pořád tak vyšinutý, když jsou všechny filmy takový.(9.11.2015)

 • LiVentura
  ***

  Velmi silné, ale nakonec mě nepřesvědčilo..(10.4.2016)

 • pepo
  **

  Keď sa film vlečie ako nórsko-dánsko - uzbekistanská artovka z produkcie Tarkovskeho a Tarra, tak to už nemôže zachrániť ani pár výborných scén, tradične skvelý Crowe ani dobrá téma. Škoda, mohlo to byť skvelé 5/10(11.2.2017)

 • Chrustyn
  ****

  Muccino opět z diváků tahá cíleně slzy, ale opět se mu daří zabalit to do příběhu, který zaujme a divák je zvědav, jak to s hrdiny dopadne. Herci jsou navíc opravdu fajn a režie je občas až nečekaně přirozená a lidská (2 scény natočené na jeden záběr jsou tím nejlepším co film nabízí) a film naštěstí netlačí tolik na pilu a citové vydírání není tolik samoúčelné.(30.7.2016)

 • Anrie
  ***

  Sleduju. Nudím se. Sleduju. Zívám. Sleduju. Usínám. Film, co se snaží o poselství něčeho hlubšího. Který musí v divákovi vyvolat pocit soucitu. Který se tak moc snaží, že obsadí snad tři oscarové herce, a doufá v zázrak. Bohužel. Americké až to bolí. Snad jen Russell to zachraňuje, i když jeho um se pomalu s takovými rolemi vytrácí. A ten, kdo celé toto snažení totálně zazdil, byl nesympatický, vlezlý, nechlapský Aaron Paul... Nesedlo mi Sedm životů a ani toto. Snad příště, pane MUCQino.(20.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace