poster

Otcové a dcery

 • USA

  Fathers and Daughters

 • Slovensko

  Otcovia a dcéry

Drama

USA / Itálie, 2015, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Joges
  ****

  Výborný postup vyprávění. Zprvu jsem filmu nevěnoval pozornost, začátek mě totiž nijak neohromil, když se ale poskládaly všechny rozházené dílky skládanky dohromady, vyplula na povrch celá pointa příběhu a jednání postav. Po shlédnutí filmu jako celku, kdy si předtím tvůrci s divákem jen pohrávali, mám skoro chuť udělit plný počet bodů.(29.3.2016)

 • bourec
  ***

  Za prvé příběhově silnej snímek,snad nikdo z nás by si nepřál mít takový dětství.Za druhý je to herecky naprosto prvotřídní,všichni opravdu skvěle hrajou.Za třetí je to neskutečná nuda.Fakt sem celou dobu odečítal minutky,kdy už půjdu spát.Nevim,ale tohle mi jako atraktivní biják za 74% nepřijde.Maximálně přestřelenejch 50%.(31.7.2016)

 • JohnnyCrash
  ****

  Jeden by řekl, že takto plytkých příběhů je mnoho a současného diváka už nemá prakticky co překvapit. Vždy se však najde výjimka. Russell Crowe je skvělý a jindy vykulená Amanda Seyfried mu skvěle sekunduje, i když mimo jinou časovou rovinu. Právě ve vyprávění vidím ten největší plus, kdy se jiné časové období překrývá s druhým a díky velmi citlivému uchopení to nepůsobí vůbec rušivým dojmem.(7.5.2016)

 • ilonaho
  ****

  Malá a velká Katie k sobě nádherně uvěřitelně ladí.(2.6.2016)

 • Mireldis
  ***

  Silné 3 hviezdičky. Neobyčajne krásne a citlivo vykreslený vzťah medzi otcom a dcérou. Russell Crowe má jednoducho charizmu, držala som mu palce. Druhá dejová línia s dospelou Katie už však zakopáva. Logika a hlavne reálnosť sa ku koncu úplne stráca a je to veľká škoda, pretože sa na plátne stretli sympatickí herci s veľmi úprimným prejavom a snímok ťahajú vyššie. Námet mal tiež určite väčší potenciál, než konečný výsledok. Hviezdou je pre mňa Amanda Seyfried, ktorá mi dokázala, že vie naozaj hrať, hlavne ak k tomu má priestor a nie postavu typu Sophie z Mamma Mia.(30.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace