Nová zábavná televizní show, ve které se utkají proti sobě zástupci dvou národů – Česka a Slovenska. Diváci, lidé ve studiu i celebrity, které zasednou v panelu, budou reprezentovat jednotlivé národy, budou odpovídat na řadu otázek za účelem změření jejich IQ nebo znalostí v některé z intelektuálních oblastí. (oficiální text distributora)

bobin odpad!

Prima naštěstí už tuto debilitu přesouvá na noční vysílání. Už bylo načase ! Totální trotlovina s hulákajícím Dejdarem je bez vtipu, bez nápadu a v ničem neupoutává. Tomuto trapasu předpovídám bleskový konec. ()

walkingdead odpad!

Béčkové celebrity (v lepším případě) se střídají v dalším rádobyzábavném pořadu z dílny TV Prima. Čím dál víc jsem přesvědčený, že tištěné televizní programy budou už brzy povinně obsahovat varování Ministerstva zdravotnictví, že dlouhodobé sledování vlastní tvorby televize Prima může vést k těžké mentální retardaci. Speciálně tento pořad je vhodný asi jen pro fanatické obdivovatele Dejdara. ()

unclejack odpad!

Nuda nuda nuda a zasa len nuda. Hostia sa snažia vtipkovať na téma IQ, ale občas mi ich komenty prišli zúfalé a stupídne - stlačil som zlé tlačidlo a v treťej sérii otázok znovu stlačil som zlé tlačidlo... Na tomto sa má človek baviť? Na partičke celebrít, ktorá sa kváziporovnáva a divák má posielať esemesky ostošesť aby mu ich pekne vyúčtovali a poslali mu číslo s jeho IQ? Kvalitnejšie IQ testy som videl aj na Superhry.cz!!! Pre mňa je relácia len jedným z mnohých pokusov ako vytiahnuť z ľudí peniaze posielaním SMS a aby sa nepovedalo pozvali aj nejakých prominentov aby občas ťukli do tlačítka, potom okomentovali kto je vlastne blondínka a máme skončiť pohľadom na chechtajúceho sa trápneho Hudáka. Je vidieť obrovskú priepasť medzi Dejdarom - hovorte si čo chcete, ale on JE vtipný - a Hudákom, ktorého najsilnejšia zbraň je východňárský prízvuk z Profesionálov. Súboj národov nebude mať dlhého trvania a preto si ho pozrite skôr než sa všetci na neho kompletne vykašlú - čo si zaslúži - a JOJka ho pre slabučkú sledovanosť stiahne. ()

landavid odpad!

Souboj narodu a laska, sex??? Scenarista by zaslouzil narvat venusiny kulicky omotane ostnatym dratem do ritii!!!!! Tak asi tak. Jdu si pustit porno s plejtvakama a karetama ktery natocili lachtani pod nazvem Souboj moří!!! ()

mikehoblog

No.....když přehlídnu otravnou "zábavu", otravné "hosty" a otravné "moderátory", takový malý domácí přemejšlení a dohadování se o správných odpovědích má něco do sebe. xP ()

barneybishop

Přiznejme si, že tohle je nebýt Dejdara ještě větší odpad. Každopádně za Dejdara a za zajímavé otázky, když přehlídnu blbé vtípky a nastavené otázky s odpovědmi tak špatně, že dojde čas dřív než si je stihnete vůbec dočíst.... 2* ()

Majka105

Chcela som vidieť Mira Nogu po dlhom čase v telke tak som si to zapla, no dopozerala som to ale len kvôli nemu ... keby tam aspoň tie hlúpe reklamy neboli :( a tie otázky to co za somari vymýšľali...ach strata času. .. jedna * za nogu a druhá za hudáka ()