Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

Cement73 odpad!

Veľmi zlé. Všetkého veľa škodí a Home alone už úplne. Trapné, zle zahrané vtipy odrhovačky... k tomu ešte nevídane surové. Fuj Odpad! ()

GreatestFan

Souhlasím s mou oblíbenkyní Lenny.M. Děs. Jedinné scény , diký kterým je možné se na to dívat jsou ty s nachytáváním do pastí ty jsou ještě lepší než z prvních dílů, ale hrůza a dřív se mi to i líbilo. // viděno 4X ()

bobstock odpad!

Radši 40letýho vyfetlýho Culkina sám doma a brčko nežli tuhle trapnou kopírku s nějakým Sašou Linzem z reklamy na kinder čokoládu.. 10% ()

kluk z Na

Pamatuju, jak jsem na tom byl na Štědrý den v kině. Celej film jsem se těšil na večer, takže mě moc nezaujal ani když mi bylo 9. ()

rsimonyi

Třetí díl má k prvním dvěma hodně daleko. Úplně jiný příběh a jiná rodina a hlavně oproti prvním dílům absolutně nezajímavý zloději ( i když jsou čtyři ). Škoda, ale pořád 100 x lepší než Sám doma 4 ()

IsaacNewton odpad!

Po krásných, vánoční atmosférou prosycených filmech plných úsměvných okamžiků přišlo TOHLE slušně řečeno příšerné dílo a někdo měl ještě takovou drzost, že to pojmenoval jako ty krásné filmy od Columba- to je opravdu děs!!! ()

Kucndo

Viděl jsem tendle film dřív a říkal jsem si, že taková 2 hvězdičky by tomudle celkem seděly... Po velikééé době jsem narazil na video Nostalgia Critica, který se do tohodle filmu pustil hlava-nehlava. Dal mi tím pár facek s tim, at se uvědomim, že jméno neznamená všechno... Film, který je plnej naprostejch nelogickejch blbostí, až je to k pláči... :D ALE zase nadruhou stranu strašně rád, že jsem díky tomuto filmu poznal Scarlettku... proto ta jedna hvězdička. ()

Lilloos

Jasně, že zpracování je na úplně jiné úrovni než u prvních dvou dílů, výsledný dojem zábavnosti se ale moc nelišil. A vlastně ani není příliš co kritizovat, jako tuctová jednohubka pro děti to svůj účel splní. ()

mirliflore odpad!

Hrůza. Herci....ne, ti tam vlastně nejsou, zápletka....ne, ta tam vlastně ani žádná neexistuje, džouky.....ne, ty se tam vlastně ani neobjevily, realističnost...ne, to slovo tvůrci vlastně ani neznají. Ale nakonec, kdybych byl menší, určitě bych chtěl mít autíčko s takovým dosahem ovládání. ()