Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

drozdy1

Komedie nám sice hodně ubrala na originálnosti , ale dětské pastičky jsou tam kde měli být Takže 50 procent. ()

jasanka

Nějak nechápu až tak negativní hodnocení, to si film určitě nezaslouží. Ve své kategorii pěkný film, zajímavá zápletka... Pobaví. ()

zdeny99

Nenápadný třetí díl kultovní vánoční komedie SÁM DOMA. Tentokrát poprvé bez Culkina, za to s neméně všímavým klukem, který špehuje sousedy a i tentokrát dá zlodějům co pro to. Originalitu prvního dílu samozřejmě už dávno vzala za své. A tak je to alespoň pokud možno nahrazeno digitálními technologiemi. Zloději tentokrát hledají čip Air Force ukrytý v autíčku na dálkové ovládání. Kromě čipu hraje hlavní roli i samo autíčko s kamerou umístěnou na střeše. Samotní zlodějové užívají foťáky s nejvyšším rozlišením. Chvílemi to vypadá jako menší parodie na Jamese Bonda pro děti. Rozhodně je to zábavná a akční podívaná, která vůbec nenudí. Být tohle samotný první díl, tak by jistě neměl tak nízké hodnocení. Alexovy pasti na zloděje jsou stejně tak originální a propracované, tak jako byly ty Kevinovy. Až si říkám, zda by tohle dokázal přibližně sedmiletej kluk... :D Pěkná podívaná je i na jeho matku, Haviland Morris, tu zrzavou čubku z Gremlinů, která už zestárla v atraktivní milfku. A neméně tak hezky se dívá na obtažený zadek v leginách Rye Kihlstedt, převážně když po ulici pobíhá s kočárkem. [28268. hodnocení, 487. komentář, 22%, 202. nejhorší film] ()

jesus666

Tento film v mojom prípade splnil svoju úlohu. Nenútil ma premýšlať a pobavil som sa dokonca lepšie, ako pri Sám doma 2. ()

MarleyCZ

Tento díl se nedá ani trochu porovnat s těmi předešlými, nelíbí se mi obsazení herců a to zejména u hlavního představitele filmu Alexe D. Linz. Přijde mi, že je tento film spíše směřován k mladším divákům tak do 9 let. Podruhé se na to už nedalo dívat, dávám 2 hvězdičky. ()

Elin odpad!

Bože proč? Proč? Proč jsi mi nadělil tolik zvědavosti, že mě donutila dokoukat tento "film" do konce? Naprostá ztráta času, na které se nedá najít ani fň jakéhokoliv vtipu či filmařského umu. Jestli můžete, ruce pryč. ()

Kharsh

Předchozím dílům, obzvlášť dvojce (pro mě je lepší než jednička) to nesahá ani po kotníky. Dvě hvězdy uděleny za to, že to nebylo tak příšerné a nemusel jsem to po 5 minutách vypnout. ()

Elbarto08

Za pár dcela vtipných gagů se zloději. Ale sorry, na Kevina číslo jedna to fakt nemá a filmaři si to zřejmě uvědomovali, tak proč toto? ()

MikeeTheory

Hodně, hodně podhodnocené!! Rozhodně najdu stovky horších hovadin než je tuto. Tři hvězdičky dávám, protože jako dítě jsem tuto měl rád. Je mi jasné, že to nemůže konkurovat jedničce nebo dvojce, ale koukat se na to dá. ()

helloween93

S původními dvěma díly to má společný jen název. Culkina nahradil nesympatický kluk, který tenrokrát vymýšlí pasti rovnou na 4 zloděje. Nuda, ze které si pamatuju jen boxerskou rukavici v kumbálu a papouška. ()