Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

Hubis_ odpad!

Opravdu nehorázná kravina.Silně nesympatický dítě proti debilní čtveřici zlodějíčků.Absolutně bez humoru! ()

MickeyStuma

Třetí příběh o chlapci, který se s vervou sobě vlastní dokáže vypořádat s neřády, měl být původně také uveden do kin s Macaulayem Culkinem v hlavní roli, ale ten už to odmítl, údajně kvůli svému vyššímu věku. Prostě v tom už neviděl žádný přínos. A tak byl celý koncept přepracován a vzniklo to, co vzniklo. Scénář samozřejmě stále obsahuje vše podstatné, jen se příběh tentokrát veze ve špionážním žánru. A je to jednoduché. V rámci klasického omylu na letišti v podobě záměny tašek, se k osmiletému Alexovi dostane auto na dálkové ovládání, ve kterém je ukrytý čip. A o ten má zájem parta gangsterů. No a je to. Dobývání do rodinného domku může začít. Důvod osamělosti Alexe je prostý. Otec na služební cestě a matka musí docházet do práce. Kde jsou sourozenci už vem čert. A tak máme opět nastolenou prezentaci všech možných i nemožných skutků v rámci obrany, které tentokrát už ale přeci jenom vyznívají dosti přepáleně. Je toho tolik, že z reálného pohledu není možné, aby všechny ty nástrahy za tak krátkou dobu takový chlapec mohl stihnout vybudovat. Co se týče scén s padouchy, groteskním situacím je učiněno za dost. Kreslené grotesky by mohly závidět. Celkově je snímek už ale nemalým zklamáním. Nízký rozpočet z toho vyzařuje víc, než by jsi kdo myslel. I ta vánoční atmosféra, kterou se předchozí snímky tolik pyšnily, je pryč. Je také potřeba si zvyknout na nového hlavního dětského představitele, což není zrovna jednoduché, ale dá se. Tento filmový počin je už zkrátka jen obyčejný televizní rodinný film vezoucí se na slávě velkorozpočtové klasiky. Ale jo, na jedno zkouknutí se dá, ale potom zpaměti vyšumí, jak bublinky ze sodovky. ()

Empire odpad!

Podle mě je už drzost, že si půjčili známou hudbu k jedničce a dvojce, kterou složil John Williams. Skvělí výkon, který podával Macaulay Culkin, je pryč zůstal místo něj jen Alex D. Linz, který svojí kvalitou nesahá původnímu herci ani po paty. A k tomu ten příběh, ten příběh......................... ()

plagjoklas odpad!

NIE! Za toto som dal 10 korún keď som šiel na to zo školou do kina. Negatíva - absolutne všetko trápnosť dokonca aj Culkin tu chýba. Pozitíva - ulial som sa v škole :) ()

Dimo

Musím bez mučení přiznat, že jsem na tom byl v kině a že bych nějak trpěl? Ne. Po dlouhé době jsem viděl v televizi a i přes vědomí, že trojka je velká vykrádačka předchozích dílů a přehlídka už ohraných cartoonovských drškopádů a ne tolik vtipných scén, opadem Sám doma 3 stále není. Snad z nostalgie k předchozím dílům nemůžu hodnotit hůř, než za dvě hvězdy. Takže jo, tak trochu trapná kopie, ale děti se zasmějí. ()

Stíba odpad!

Ne, ne, ne... tohle se opravdu nemělo stát. Touha vyždímat z dobého jména filmu maximum za každou cenu dopadá vždycky tímhle otřesným způsobem. ()

foundation odpad!

Zasa si niekto raz myslel ze moze z uspechu jednotky ryzovat do smrti. Co na tom ked vtedy zboznovaneho Culkina nahradia retardovanym rozprplanym debilkom a namiesto dvojice originalnych zlodejov v podani Joa Pesciho a hlavne Daniela Sterna tam vopchaju bandu medzinarodnych zlodejov ktori boli natolko sikovni ze sa im podarilo ukradnut najlepsi cip na svete ale jednoducho uz je nad ich sily poradit s jednym drzym 5 rocnym curakom. Proste jeden z filmov ktoremu som neni ochotny prepacit nic aj ked sa ma jednat o kvaazi komediu. ()

Mandalorian

Jako určitě by Gosnell udělal líp, kdyby zůstal jen střihačem. Ale na druhou stranu. Aspoň se tu trapně nepakovaly jména z původních 2 dílů jako ve čtyřce. Ona to občas sranda je. Jenže ne moc. Za mě 2*. Je to strop, co tomu můžu dát a ještě se zavřenýma očima. ()

AxelWers

Film som nevidel, takže hodnotiť nebudem. Ale ten chalan mi je na plagátoch tak nesympatický, že ani nemám chuť si to pozrieť. ()