Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

lebowski! odpad!

Potřetí do stejné řeky...vstoupíš! Ale už nevylezeš. Nebo vylezeš celej od s*aček, jako "teroristické špičky" v tomto filmu. ()

DruidKarel

Přísahám, že jsem byl na tom v kině se základkou a svou učitelkou (další důvod, proč jí nazvat nevkusnou ženskou). No, tenkrát jsem to měl opravdu moc rád, ale upřímně: Na filmy s Maculyem Culcynem to opravdu nemá. Celá atmosféra působí hodně lacině a vlastně celé to působí jako rodinné video. 1* ()

nithiel

Do křesla jsem usedl v očekávání zábavy jako ve dvou předchozích dílech a nestačil jsem se divit. Zápletka zbytečně kostrbatá, zábavných mohlo být tak pět minut, ale jen pro toho kdo neviděl předchozí díly, protože gagy byly úplně stejné. Ale vydržel jsem až do konce, takže úplný odpad to není. ()

Amroth666

Sice to není to Sám Doma s Macaulayem Culkinem, ale když se na to zaměřím i bez něj, vyjde mi z toho docela vtipná komedie. Pořád ale mám v hlavně klasiku Sám Doma s Culkinem. TEN KLUK JIM ALE DÁVÁ SODU!!! Sice ohrané, ale furt mně to baví. ()

C0r0ner

No zas takový průser to teda nebyl. Jo, je to vyvařené téma, které akorát opakuje to samé znovu v o dost horším hávu, ale že by to byl jeden z nejhorších filmů všech dob, si nemyslím. Navíc bylo zajímavé vidět začínající Scarlett Johansson v naprosto nemožných hadrech. 35% ()

lilina133 odpad!

Ako odišiel malý Culkin (má zložité meno:-)), odišlo s ním aj to, čo tie filmy robilo tak obľúbené a milé....Nie je to len o tom ako nejakí dospelí dostávajú do tela a to tvorcom nejak ušlo... ()

MarekT

Ale ano, bavil jsem se... jenomže to mi bylo tak sedm. Po letech se musí uznat, že herci jsou nesympatičtí, z čehož plyne, že co u Culkina a spol. bylo skvělé, zde je špatné. Použití samotného názvu "Home Alone" a ústřední melodie bych nenechal projít bez trestu. Nakonec tedy aspoň jedna hvězda, a to kvůli mému mladšímu já, protože pro takovou věkovou kategorii to je určeno. Jinak si myslím, že když už třetí díl, tak ještě tak circa r.1994 s Culkinem a to naposledy. Mimochodem, viděl jsem i čtvrtý díl a nad tím se už tuplem nemá cenu pozastavovat. ()

kvasiva odpad!

Osmiletej kluk chytrej jak Einstein a 4 nesmrtelní a úplně blbí dospěláci, co se ho snaží dostat. Ne děkuji, tohle už je fakt moc. ()

Juto

Veľmi podhodnotené pokračovanie.Sám doma 3 je nespravodlivo kritizovaný. Áno, nie je to tak dobré ako predchádzajúce diela, ale zabavý všetkých, ktorí majú radi prvé dve časti. 6/10 ()

Šimpy

Samozřejmě, že toto nelze porovnávat s původními Sám doma, ale má to pár dobrých nápadů a mě se líbilo. Obzvláště papoušek v závěru je kouzelný. ()

Riley

proč ničit tak skvělou věc jako je sám doma pokračováním, kde zcela nesmyslně obsadí někoho jiného a notabene mnohem horšího.... ()

WolfR

Tento film je fakt špatný! Nedůstojné pokračované legendy jménem Sám doma. Nebudu ho tady rozpitvávat. To už jen podle toho, že si přečtěte text distributora tak poznáte jaká je to kravina! 1 hvězda. ()