Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

Joke_47

Nic moc...nikdy už to nenapodobíte, jasný?...=P je jiná doba, a prvním dvoum dílům už to dneska nemůže sahat ani po kolena!!! ()

LucMosss

Napříc všem dohadům, můj nejoblíbenější film celé x-logie Sám doma. A vlastně ani nevím proč. V paměti mi zůstal jenom ten krásný papoušek :-) Znova se vážně snad již dívat nebudu... ()

carAnthony

Keby to mám hodnotiť ako trend Home Alone tak by to bol samozrejme odpad! Ja to ale hodnotím ako úplne iný film ktorý by odo mňa dostal 50% za slušnú porciu zábavy, no na to že sa jedná o pokračovanie Sám Doma je to fakt des! ()

JP84 odpad!

Na začátku to vypadalo jako docela slušné pokračování,jenže s přibývajícími minutami se tohle dílo pěkně vybarvilo.Tady prostě nefunguje vůbec. ()

TheMe odpad!

Vůbec nechápu co to má společného se Sám doma. Jiný režisér, jiní herci, jiné prostředí, jiní bandité.. Já si nemůžu pomoct, ale ten, kdo dovolil tomuto dílu nosit název Sám doma 3, to neměl v hlavě v pořádku. Až na vyjímky to ani vtipné nebylo. Průšvih, průšvih, průšvih a kdyby šel dát odpad na entou, tak už by tam byl. Navíc ten klučina je děsně nesympatickej, stejně jako jeho rodina! ()

DansteR

Ten koho napadlo takhle zprasit Home Alone by zasloužil proplesknout. Nějáký ten vtip při obraně vlastního domova tam sice pořád je, ale jinak....to jde do kytek, zlatý Kevin. 20% ()

Etherium

Nerad to robim, ale musim sa priznat, ze raz som sa zasmial, jeden raaaz az. Takze odpad nemozem dat, za ten smiech aspon jednu :D. ()

Desmi

Dělat volné pokračování s jiným hlavním hercem, který M.Culkina nedokáže plnohodnotně nahradit a se scénářem, který je předvídatelný a neoslňující, je naprosto zbytečné. Dělat remake ani ne 10 let starýho snímku je hloupost, která se tady producentům po zásluze vymstila. ()

LeePriest

Po dvou velice zdařilých komediích vytvořili trojku, ve které změnili hlavního hrdinu, padouchy... no, zkrátka se ta změna vůbec nepovedla. ()