Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

papadoce

Asi pred dvomi hodinami som dopozeral bondovku "Jeden svet nestačí" s tak tupými dialógmi a (ne)hereckým výkonom lacnej šľapky Denis Richards, že som z toho takmer zvracal a ľudia tomu napália tuším 76 percent. A to sa jednalo o dobrodružný špionážny akčný film z TOP hollyúdskej produkcie. Tu sledujem akýsi televízny film, ktorý už svojim názvom jasne vopred hovorí, že sa bude jednať o "humor" bum tresk auu a všetci tu pičujú na nejaké herecké výkony malého 8 ročného zasrana. Vy fakt nie ste normálni. ()

Filiman

Asi na mě má vliv to, že jsem tenhle díl viděl hodněkrát ještě když jsem byl menší a tak mi to ani nepřišlo o tolik horší než první dva díly. Ale i tak si za tím stojím a budu tvrdit, že přece jenom to není tak špatný. Samozřejmě se to nedává srovnávat s Kevinem. To je prostě pravý a jediný Home alone, ale tohle taky ujde. To se už ale bohužel nedá tvrdit o dalších dvou novějších dílech. ()

Scraffy

Po prvých dvoch dieloch prichádza tento s už iným obsadením. A je to obrovský krok vedľa. Tam, kde prvé dva diely mali svoje čaro, tak tu sa to vytratilo. Navyše je to natočené pre televíziu, takže to ani nevyzerá moc dobre. ()

Dlo'h-osh

Dětský film s jediným účelem pobavit děti. Vzhledem k zoufalým hereckým výkonům, hrané nešikovnosti zločinců a dlouhé stopáži nemohu dát víc. Ten fracek byl nepříjemný a neuměl hrát. Nevím pro jakou věkovou kategorii byl tento film myšlen, ale ani těm nejmenším snad nemůže připadat vtipné koukat se IO2 minut na 4 "zločince", jak padají do sněhu a nechávají se chytit do primitivních pastí...15% ()

Suomi

Viděl jsem to v letním kině-původně měli dávat něco jinýho,ale naštěstí jsem měl v sobě pár piv, takže jsem to téměř přežil bez úhony.Je to nudný,trapný,první dva díly jsou slušnou komedii,ale tento díl je naprostá kravina. ()

vlKousek odpad!

Tragédie....to se jinak asi říct nedá, naprosto nevtipná slátanina s chlapečkem, který viděl hraní asi hodně z rychlíku!! A jestli se těm 4řem dá říkat teroristé dle oficiálního textu distributora, tak to se směju, ufff já nemůůůůůžu, uff to je konec!!!!! Utíkat a nezastavovat se od týhle hrůzy!!!! ()

Achilleus1 odpad!

Tak na totmo filme bola možno jedna dve smiešne scénky. Humor strašne násilný a navyše trápny. Herci úplne o ničom, efeky tiež a o sceníri škoda hovoriť. A celkovo to bolo strašne trápne a hlúpe. u mňa nula bodov. ()

drim87

Moc mi vadí když se někdo rozhodne udělat další pokračování filmů, které se opravdu povedli a takhle to zmrví. Stejně jako píši u čtvrtého dílu, kdyby tento film byl jako jediný svého druhu, mohla by to být alespoň průměrná rodinná komedie. Občas jsem se přeci jen od srdce zasmál. Za to ale že se někdo pokusí natočit třetí díl, který je jen průměrný, to znamená nemožnost překonat laťku prvních dílu, zaslouží si maximálně jednu hvězdu. ()

whysoserious odpad!

Toho vylízance, kterej režíroval tuhle slátaninu bych dal rozčtvrtit! Proč? Proč studia dávají prachy na takový paskvily? :( ()

Ingie odpad!

Jeden z nejstrašlivějších sequelů v dějinách filmu. Kevina nahradíl Kretén a sympatický párek kriminálníků ustoupil... no, snad ani nebudu tuhle myšlenku rozvíjet, abych společnost nepohoršoval dalšími vulgaritami. Proooč jste museli pro tenhle paskvil použít jméno jedné z nejoblíbenějších komedií mého dětství??!! ()

worlik odpad!

Nevím, co vedlo autory při rozhodnutí pustit se do tohohle škváru. Trapná, 98 minut táhnoucí se nuda. Nejlepším záběrem byl "The End" v titulcích. Sám doma = Macaulay Culkin a Joe Pesci, ale ne tohle!!! ()

Brano

A opäť ďalší film, ktorý parazituje na mene svojho slávneho predchodcu. Toto sa už naozaj nepodarilo a s prvými dvoma časťami sa to zrovnávať nedá. Príbehovo je to už úplne niečo iné a nové detské obsadenie na čele s Alexom D. Linzom, ktorý mal nahradiť skvelého Macaulaya Culkina mi prišlo nesympatické a hrozné amatérske. O humore sa tu už baviť nemôžeme. Všetko to kopíruje z predchádzajúcich dielov. /35%/ ()