Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

Vica

Som si vedomá toho, že Sám doma 3 sa nemôže rovnať jednotke či dvojke. No mňa tento film zastihol ešte v relatívnom detstve (ten istý vek ako Alex vo filme) a akúrat počas choroby. To môže byt vysvetlením toho hodnotenia:) Ale skôr to prisudzujem tomu, že som s Alexom a jeho potkanom prežívala strastiplný príbeh každý deň celý týždeň a asistovalo mi pri tom moje morčiatko (nech mu je zem lahká), ktoré kompletne doladilo moju spätosť s Alexom :)) Tým chcem povedať, že šupnite tento film decku, ktoré práve maróduje a nebude môcť byť štastnejšie. ()

Ereniss odpad!

To už nemá nic společného s původním filmem. Tak trapné zloděje jsem neviděla snad v žádném filmu. Scénář ohraný jak stará deska a humoru tam najdete co by se za nehet vešlo (možná ani to ne). Příklad toho, že točit nějaké pokračování je naprosto zbytečné a špatné. ()

Nowasek22 odpad!

Neskutečný brak, na který by se snad s klidným svědomím nedívaly ani děti, které navštěvují mateřskou školu. Snaha o prosazení filmu stejným názvem, který nese jeden z nejzábavnějších filmů v té době, je zřejmá a naprosto stupidní. I odpad tomuto "filmu" těžce lichotí. ()

Reproduktor odpad!

Tak na todle sem čuměl jak klíště na pinzetu... Nakonec sem si pokusil vydloubnout oči, fakt, radši bejt slepej než znova todle. ()

Mišísek

I když film samozřejmě nedosahuje kvality předchozích dvou dílů, zas jako takovou hrůzu bych to nebrala. Samozřejmě, ti zločinci jsou úplně blbí a ještě ke všemu neuvěřitelní amatéři, ale jsem šťastná, že se nesnažili prostě jen nahradit Kevina, ale prostě vymysleli nového klučinu. Není to na Oskara, ale milý vánoční film, na který se podle mě dá vydržet koukat. ()

Swingie odpad!

Jediná vec, ktorá ma na tomto filme potešila bola, že tá zlodejka bola pekná. No filmy, kde osemročné deti majú IQ 235 a chovanie dospelého človeka.... no dakujem pekne, určite je to fakt vtipné a reálne.... však američania majú zmysel pre komédie -_- ()

Lukinek.cz

Zas tak špatný to nebylo ,mě to náhodou i celkem pobavilo :) Herecké výkony nejsou sice nejlepší ,ale líbilo se mi to (hlavně když jsem byl ještě malej) :) Zloděje ve filmu jsem místy taky nechápal,jenže tento film je hlavně pro děti a já si myslim ,že děti jsou s takových filmů nadšení :) za mě 60 % ()

zzzzzjjjjj

Kdysy to byl můj nejlepší film,ale teď patří u mě tak cca na 15. místo.Herce Alexe D.Linze moc neznám,viděl jsem pouze (od tohoto herce) filmy:Sám doma 3 a Velké průšvihy Maxe Kyblíka,které jsem ohodnotil 3*.Sice Culkin zahrál lépe,než Alex D.L.,ale přesto tento film velice vychvaluji.Dal bych tak 90%. ()

J.Mayen odpad!

Opravdu tak nesympatického smrada , aby člověk pohledal. Podoba Alexovy matky vs. Kevinovy matky čistě náhodná. U původních filmů Sám doma jsem se několikrát od srdce a upřímně smál. Zde je vše divákovi nuceno a jakoby řečeno “dělej teď se směj ted je to vtipný”. Tenhle film je naprosto trapná katastrofa. ()

zdenzo odpad!

Vykradená ikonická značka. S původním SD má společného asi tolik jako Babica s kvalitním vařením. ()

david666

Já jsem se teda bavil - určitě to není na 20 nejhorších filmů. Navíc už vůbec bych neřekl, že je to horší než některý z předchozích dílů. ()

The_God odpad!

Zkouknul jsem to znovu po několika letech a snížil jsem hodnocení. Skupina zločinců dost chytrých na to, aby ukradla vládě USA tajný mikročip není zto zabít osmiletýho kluka. Katastrofa! Děs. Běs. ()