Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

genetique

Bol som na tom v kine, mal som jedenásť a už vtedy som nechápal. Dal som za to okolo štyridsať korún, čo bolo moje celotýždňové vreckové a nechápem doteraz. Som rád, že po takýchto filmoch vždy znovu nájdem chuť pozrieť si ďalší. 25%. ()

Eliott odpad!

Příšerná patlanina. Jednak děj nepřinese vůbec nic nového a ještě je provázen naprosto příšernými hereckými výkony a nesympatickým hlavním hrdinou. Film se mi nelíbil ani jako malému dítěti, tak pro koho tedy je? 10% ()

hellstruck odpad!

Culkin bohužel nastavil laťku až příliš vysoko..tady na tom je vidět,že někdo chtěl akorát vydělat další prachy. Hlavní "hrdina"je spíš na zabití, lupiči totálně trapní..vánoční atmosféra chybí. Prostě hrůza. ()

Falko

Alex D. Linz - (Alex Pruitt) +++ Olek Krupa - (Petr Beaupre) +++ Rya Kihlstedt - (Alice Ribbons) +++ Lenny von Dohlen - (Burton Jernigan) +++ David Thornton - (Earl Unger) +++ Haviland Morris - (Karen Pruitt) +++ Kevin Kilner - (Jack Pruitt) +++ Scarlett Johansson - (Molly Pruitt) +++ Produkcia: John Hughes +++ ()

castor odpad!

Totální ústup ze slávy a přešlap na druhou!! Tohle mělo zůstat u Columbusových dvou (brilantních) dílů, které dobře věděly, jak na diváka. ()

Don Jebal odpad!

Rozpočet: 32 000 000 $ Otvárací Víkend: 5 085 482 $ (v 2 147 Kinách) Tržby USA: 30 882 515 $ Tržby Celosvetovo: 79 082 515 $Už ako malého ma to nebavilo a som to z duše neznášal,hlavne aj preto lebo tam nehrá Culkin.Na tomto filme nevidím jediné pozitívum ani dôvod prečo ho vidieť. ()

MM_Ramone

Režisér Chris Columbus, ktorý má na svedomí prvé dve časti "Home Alone", nasadil laťku hodne vysoko. Tretieho pokračovania sa chopil Raja Gosnell, ale nemal nádej na úspech. Po pôvodnej dvojici zlodejov v podaní Joea Pesciho a Daniela Sterna už nie je ani slychu. Dočkáme sa síce zdvojnásobenej presili záporákov, ale kdeže sa hrabú na spomínaných kriminálnikov. No najväčšou stratou je absencia malého Kevina. Žiaden Kevin = žiaden Macaulay Culkin. Jeho miesto sa pokusili nahradiť očividne netalentovaným, nesympatickým klučinom menom Alex D.Linz. Ten svojim neherectvom dorazil veškerú snahu o úspešné nadviazanie na predchádzajúce diely. ** ()

MMR

Tak to si pamatuju, když jsem na to koukal u táty kdysi. Rozbil jsem u toho DVD mechaniku, omylem... Ale film mě docela bavil. ()

Xmilden

Hodnocení předpovídalo jasného odpadníka, ale v pohodě se to dalo zvládnout. Hlavnímu hrdinovi sice Kevinovo charisma chybí a přestože je 3. díl ještě více dětský než jeho předchůdci, tak scénář vypadá dobře a největší problém ve finále vězí v trošku nevhodném castingu. 30% ()

Phobia

Hvězdičku dávám pouze s ohledem na skutečnost, že chodit právě do 1. třídy ZŠ, jistě by u toho má infantilní dušička plesala a všechny ty dementně "humorné" situace by fungovaly, tedy vzbuzovaly holčičkovský smích, jako když se perličky na hajzlu přesypávají. Dětem se holt líbí kdejaká pičárna. Pro jedince s IQ nad 75 je trojka osamělého fakana v domácnosti krystalicky čirým utrpením, navzdory tomu, že smrad v hlavní roli už nemá hubu jak nafukovací panna. 10% za tu představu, že bych to viděla jako poměrně čerstvý odlitek. ()

Hrabka

Co to? 30. nejhorší film? To jako proč? Vždyť se na to dá koukat. Je to sice slušná hovadina, těžící ze skvělé jedničky a dvojky, ale mě to celkem bavilo a zkouknul jsem to celé. Pobavení nebylo sice nic extra, ale i tak bych to nezařadil tak nízko mezi tragické filmy. Zkuste se na to podívat z jiného úhlu pohledu, jako na rodinný film pro děcka. 45% ()

Jamal

Opravdu film pouze pro děti do 10 let. Nemá to vůbec co dělat s předešlýma filmama, hrozný, při filmu vám odumírá pomalu mozek a vy se díváte a vyhrajete pokud usnete, protože nemáte sílu vstát a přepnout či vypnout tuto stupiditu :: (( ()

juta

Nechápu, co proti tomuto pokračování všichni tolik mají? Je jasné, že bez Culkina je trocha atmosféry pryč, ale stejně jsem se s Alexem dobře bavil a mám trojku skoro stejně rád, jako předchozí dva díly, protože má slušný děj a držkopády zlodějíčků jsou také skvělé. ()