Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

svik

Hodnotím za 3 . Jako nouzovka na pozdní večery kde vás už nic nezajímá je tento film docela zábanvý víc nic. ()

Marek1991

Žeby prepracovaný prvý diel? Absolútne prepadol, na celej čiare. Aj s tými Rusmi to pokazili, neznášam tú hlúpu propagandu. Nápady tiež neboli do veľkej miery inovatívne, už mi to prišlo až príliš naivné a hlúpe. Za to málo zábavy, čo som si pri tom užil, ale dám po spravodlivosti jednu hviezdu. ()

corpsy

Tak jednu chybu film má. A asi aj jedinú. A to tú, že v tom nehrá Culkin a jeho dvaja ,, kamaráti ,, Pesci a Stern. V podstate je to v rovnakom duchu ako predchádzajúce časti, ale bez nich to nieje ono. Štvorku som pre istotu ani radšej nevidel. ()

draggo

Tak nepředstavitelně debilní, až je to jistým zvráceným způsobem i vtipné. Hlavní hrdina je až obdivuhodně neschopný, nesympatický a protivný. 4 padouši jsou zase tak krásně vypatlaní jak furt někam padaj, jak je furt něco bouchá do hlavy... Ano, je to zneuctění povedených prvních dvou dílů, průhledná komerční sračka atd. Ale ty dvě hvězdy si to zaslouží, tak upřímně debilní film se jen tak nevidí. /viděno v TV: 30% a 2*/ ()

fannah

Poprvé se mi tenhle film dost líbil. Pak už nikdy. Nechápu jak si může střihač prvních dvou dílů myslet, že trojkou všechny ohromí. Není tomu tak a Sám Doma 3 je rozhodně špatnej film, kterej se stal standartním americkým rodinným filmem. ()

Zayl odpad!

Je až s podivem na co všechno producenti najdou peníze. Nastavovaná kaše, která se snaží zprznit klasiku. Trapné až běda. ()

fcreading

McCaulkin dobre urobil že do tejto sračky nešiel, to je typické riešenie čo sa stáva u tretieho pokračovanie. Snáď debilnejšieho chlapca fakt nemuseli vybrať! 17 percent. ()

ArsenalEagle odpad!

Když jsem ho viděl poprvé, jako prvňáček, přišel mi vtipný, když jsem ho viděl před pár lety, musel jsem se přemáhat abych to nevypnul! Nehorázně hloupé "pokračování" na úkor prvních dvou, a jediných dvou SÁM DOMA! ()

Laxik

Hláška "Trefila jste mě do frantíka." je to jediné, co vám z tohohle ulpí v hlavě. Po zdlouhavém přemýšlení se vybaví zamrzlý bazén a autíčko s kamerou. A to je na komedii sakra málo. ()

filmsim

Pouhopouhá vykrádačka prvních dvou dílů. Ještě bych překousl, že zde nahradili M.Culkina, tak nesympatickým hlavním hrdinou, ale to, že je to celé bez nápadů a nudně natočené, vě mně po celou dobu vzbuzovalo pocit nepříjemného přiživování na popularitě stejnojmených snímků. Nic zde není originální či ozvláštňující. Žádný mimořádný herecký výkon či nápaditá kamera. Zkrátka nudná zbytečnost. 2/10 ()

zipper111 odpad!

Sám doma jsem jako malej měl fakt rád, pak jsem to viděl asi 1000x (to jsem ještě měl televizi, koukal občas na televizi H@vna a tam to dávali ještě častějc než Mrazíka...hergot já byl vůl) a už mě to tak nebere. No a pak si nějakej vocas řekl, že z toho vytříská ještě víc a natočil trojku, což je ultimátní sra... novácká záležitost :) Vřele nedoporučuji... ()

gogos

Jednicce a dvojce se to nikdy nevyrovna... A proc??? Protoze je to porad to same....!!! Opravdu neni dobre natocit tri uplne stejne filmy.... davam * za obcas vtipne momenty.... ()

Makky odpad!

Tak to bola paráda!!! Ten chalan mal faynové autíčko na dialkové a dokonca aj na ňom kameru. A celý dom mal len pre seba, no supeeer... a tí dospeláci boli takí zlí a trápne sa chovali. Ale ten chalan bol perfektný, paráááda ()

kaylin

Skupina dospělých se jako mentálové honí za jedním autíčkem na dálkové ovládání, kdy dosah ovládání je neskutečně dlouhý, prochází všemi zdmi a nevím, co ještě. Ano, zápletka je oproti klasickým dvěma filmům s Macaulayem Culkinem, což bohužel nic nemění na tom, že je celkem obstojně pitomá. Člověk by ani nevěřil, že scénáristou byl také John Hughes. Herci jsou zde příšerní, všichni komplet, potěší pak jen přítomnost mladičké Scarlett Johansson. ()

MATADOR odpad!

Osud celého lidstva právě visí na velmi tenkounkém vlásku, ale naštěstí se temné síly zla ještě nesetkali se svým nejhorším protivníkem - osmiletým Alexem! Ostatně to mluví za vše. ()