Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

vanacom odpad!

Většinou při mém hodnocení filmům přidávám, než ubírám a snažím se najít něco pozitivního. Zde to bohužel nejde. Výkony hlavního „hrdiny" jsou dost špatné a srovnávat ho s M. Culkinem nebo dokonce srovnávat celý film s předchozími nemá ani smysl. Naprosto zbytečný film, který vás rozhodně nepobaví. ()

anousek

tohle už není ono. Začíná to být dost ubohý. Myslím si, že měli u dvojky skončit a trojku nikdy netočit. Hlavní hrdina - no coment a ti lupiči? GAME OVER. ()

BEHEMA odpad!

Když jsem se díval na tento film, tak jsem se málem poblil. Trapná napodobenina originálního Home Alone, a navíc ten kluk neumí hrát. Hrůza prostě, jinak se to popsat nedá. ()

Mountain odpad!

Tento díl, v pořadí již třetím, se v žádném případě nemůže srovnávat s díly předešlými. Bohužel bývá pravidlem, že filmy, které mají více jak dvě pokračování obsahově chřadnou a postupem času (díl po dílu) už nemají co nabídnout. Sám doma 3 je toho typickým příkladem. Mizerné, ale opravdu mizerné výkony všech herců a opakované scény z předešlých dílů poukazují na vysychající studnici nápadů, která během třetího pokračování vyschla úplně. Pro mladší divácké obecenstvo může být tento film zajímavý. Ovšem ti starší radši sáhnou po klasickém prvním díle s hercem Macaulay Culkinem v hlavní roli. ()

Adlers odpad!

Neskutočná hovadina, toto snáď ani nemohol natočiť človek. Koko**na - svetový rekord. Nemám slov, tu už končí sranda... ()

megacik odpad!

Vianočný film, ale chýbajúca vianočná hudba, a namiesto nej akási akčno-depresívna doplnková muzika, už vopred predurčila tento film do kategórie odpadu, ďalej vulgárne správanie a vyjadrovanie všetkých protagonistov tomu dali len správnu žumpovú korunu. Radšej už nehovorím o tom, že výmena herca, nezmyselná zápletka a málo vtipných scén, celkovo tomuto odpadu veľmi neprospeli. Neviem, či je to prekladom alebo hlavným hercom, ale mám taký pocit, akoby ho k účinkovaniu v tomto filme prinútili vlastní rodičia a malý im to natruc vrátil tým, že sa vôbec nesnažil. Nedostatočný herecký potenciál však majú aj ostatní účinkujúci, takže aj film je rovnako nedostatočný. Pre mňa je toto jeden z najhorších filmov všetkých čias. 0% ()

Igi155

Nuda od začiatku do konca.Neviem ale bolo by lepšie nejaké pokračovanie s Kevinom.Podľa mňa tento film není Sám doma ale niečo čo sa na originále priživilo. V PERCENTÁCH TO BUDE 25% ()

BratmMm

Čudujem sa, že to má také slabé hodnotenie. Podľa mňa to nebolo zase až tak zlé a dá sa to kľudne zaradiť medzi tie najlepšie časti Sám Doma. To že malý fagan prekazil plány štyrom hlupákom, pripravil nereálne pasce. Predsa v predošlých dieloch bol 10 ročný fagan sám v New Yorku, objednal si hotel ako nič a nehovoriac o tom, že spravil pasce v dome v ktorom nikdy nebol za par hodín, nebodaj minút. Je pravda, že hlavný hrdina je slabší ako Macaulay, ale stále sa to dá pozerať. Ako som spomínal pre mňa teda jedna z tých 3 najlepších častí. ()

Nattramet odpad!

Naprosté hanobení mých srdcových záležitostí- Sám doma 1 a Sám doma 2. Herecké výkony = propadák. Příběh = propadák. Neměla jsem jedinný důvod se tady nějaké scéně pousmát, jak násilně mi na talíř přistávaly rádobyvtipné scénky... Tomudle se snad nemohou smát ani děti.... ()

Bury

Proč má tento film tak nízké hodnocení? Není to tak úplně vinou režie či hereckých výkonů. Při srovnání s prvními dvěma díly bych to sice určil o třídu níže, Ale určitě ne jako naprostý odpad. Na tu nejšpinavější dlažbu tento film vyhodil fakt, že Alex není Kevin a Kevin není Alex. Také tomu už chyběla originalita a každý věděl, co bude následovat. Kdyby jste se na tento film podívali dříve než na jiné díly, vaše kritické oko by bylo úplně jiné. Bez ohledu na to vše jsem se však i já chvílemi pousmál a úplně si nemyslím, že patří tam, kam je momentálně zařazen. ()

Evanlyn

Vidím, že se to tu hodnotí dost záporně a na jednu stranu chápu, že se tenhle film nemůže rovnat prvním dvěma. Je v něm prakticky to samé. Na druhou stranu, když zapomeneme na VTEŘINU na první dva díly, tak je to pěkná rodinná vánoční komedie. ()

burg odpad!

Stejnej sranec, jako oba předchozí díly. I když tu není ten spratek Kulkinů, tak se autorům povedlo najít ještě nesympatičtějšího smrada a dvojnásobnou porci dospělých retardů, kteří si na toho zmetka nedokážou ani pořádně došlápnout. ()

dragon'88

Tento film redukuje Home Alone na slapstick comedy, ale stale to ma ten isty feel produkcie predchadzajucich dielov. Bohuzial mne ten zbytok chyba, aj ked to nebolo uplne zle. 2.5* ()