Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

PetrMinarik

Nedůstojné pokračování úspěšné série Sám doma 1 a 2 . Pokud někdo neviděl předchozí dva díly a viděl jen Sám doma 3, asi si řekne: "Jo tak to musely být pěkně trapné komedie!" Tomuhle filmu se zasmějí asi jenom děti. Režisérovi Rajovi Gosnellovi se nepodařilo zachytit ani zlomek toho, co bylo dobrého na Sám doma 1 a 2. 15% ()

sebajda

Po změně hlavního herce mě film opravdu zklamal ... Nebylo to už ono. Sice pár vtipných scének tam bylo ale jak říkám bez stálého herce se mi to nelíbilo. Proto toto hodnocení. :( ()

Linsang odpad!

Typická ukázka toho, jak se snaží producenti z populárního filmu vydojit ještě několik pokračování a nacpat si kasičky. Ani náhodou!!!!! ()

mmajjkii

A tak jako jo sem tam jsem se zasmál, ale už to není ono. U Culkina se směju dodnes po já nevím kolika reprízách a hlavně po kolika letech. Jednoduše na mě pořád zabírá, ale toto fakticky ne. IMDb 2/10 ()

B.e.r.n.y

Takovéto pokračování si série nezasloužila. Ani v nejmenším. . . Klučinovi ta role opravdu nesedla. Obsazení zlodějů je v porovnání s předchozími díly skutečně hrozné. Jednu hvězdu dávám za konečný pokus zlodějů projít domem s pastmi, tedy zároveň za pasáž, u které jsem se jediné smál. A ještě jedno plus. Za papouška. . . ()

prometheusll odpad!

Prostě jakmile tam nehraje Macaulay Culkin,nerežíruje to Chris Columbus a hudbu k filmu nedělá John Williams je to jednoduše na hovno. ()

mentos.

Film staví na tom, že jde o pokračování prvních dvou filmů Sám doma. Je to ale taková blbost, že už horší pokračování být nemůže. Ale pozor! Ono ještě horší pokračování vzniklo- Sám doma 4. Jinak chápu, že každý herec musí nějak začít. Tohle si ale Scarlett mohla odpustit. 15% [bohužel viděno 26.12.2012- TV] ()

salokin

Občas někdo nějak zajímavě spadne na prdel, takže odpad tentokrát vynechám, i když daleko to od toho zase není. ()

Anbusai

Jako malej jsem tenhle film miloval. Pokud někdo čeká, že ho to v dospělosti zaujme tak je pouze naivní. Pro děti je film určitě dobrý. Za mě 100%. ()