Grimsby

• Velká Británie The Brothers Grimsby (více)
Velká Británie / Austrálie / USA, 2016, 83 min

Pignon

Anglické kulturní sterotypy si bere Sacha na paškál s láskou. Není v tom ten brutální sarkasmus jako u filmů, kde to odnášejí Amíci. Sacha má své Brity prostě rád. Scéna z Krugerova národního parku je neoriginálnější vtipná scéna v historii filmu. I luv you, Sacha! ()

DirtyDozen

Naprosto úžasná komedie, která mne bavila od začátku až do konce. Takhle jsem se dlouho nezasmál, rozhodně nejlépe strávený čas v kině v letošním roce. ()

agentkenny

Byla to šílená nechuťárna, ale i tak jsem se hodně nasmál. Šlo by to nějak do průměru, ale za strhující scénku se slonama dávám 4* :-D ()

Lockdown

Klasickej Sasha. Perverzní, fekální, všechny urážející vtipy zde fungují dokonale. Pravda je, že některé scénky už jsou opravdu za hranicí všeho, ale v tom je právě Cohen výjimečný. Díky skvěle obsazenému režisérskému křeslu zde fungují překvapivě dobře i akční scény, kterých je zde docela hodně. Velký respekt si zaslouží i herci jako Strong,Cruz, nebo McShane, kteří dokázali tento film uhrát s vážným ksichtem, což bylo v některých scénkách opravdu těžké. Každopádně pro milovníky Borata,Diktátora a dalších Cohenových nechuťáren nutnost! 80% ()

ceftax

Sasha opět nezklamal a nachystal pěknou víc než hodinku naprosto brutálního a zcela nechutného humoru. Nicméně líbilo se mi to :-) na scénu s teabagging hned tak nezapomenu :-D ()

Tumbik

Úžasná šílená ulítlá komedie! Sice je tam cáklý Cohenův humor, ale královsky se pobavíte (pokud tedy nemáte rádi pouze inteligentní humor). Byl jsem až překvapen, že Cohen dokázal zfilmovat něco, co bych si těžko dokázal představit v realitě (viz. scéna se slony). Oba dva herci (Sacha Baron Cohen i Mark Strong) zahráli svoje role na výbornou. Skvělý film, úžasná komedie, rozhodně doporučuji! ()

Mark1983

Po pravdě? Po pravdě jsem byl na tohle zvědavý, jelikož se mi líbil Diktátor, tak jsem si myslel, že by to mohlo být humorně podobné. Tak určité stopáže jsou dobré, to nepopírám. Avšak přesto musím konstatovat, že takové FAKT nechutnosti ve filmu být vůbec nemusely. Co se týče vysávání jedu z bratrova koulí či sloní ejakulace tak to jsou podle mě dva ze všech nejnechutnějších vrcholů v dějinách filmu. Doufám, že jednou ve filmu neuvidím detailovanou defekaci prováděnou do ústní dutiny. Nechápu dnešní styl humoru. Vždyť ve starých časech byly kvalitní komedie i bez těchto hnusů. ()

doogiemus

Tých fanušíkov, ktorí zomierajú za loptokopateľov som nikdy nechápal, a z tých často vymletých štadiónových hláv mám zmiešané pocity. Ale komédia to bola veru riadna, typicky bajrovnovsky prehnaná a surová. Ale dobre som sa zasmial, aj bránica mi popraskala a preto sa nebudem tváriť, že fuj fuj. ()

kubixix

Chytáš se za hlavu, chystáš se jí utrhnout... Celý je to velká jízda přetékající nekorektním a nechutným humorem. Celé to působí velmi rozporuplně a ne každý to přijme. Ale terapie šokem zde jistě skvěle funguje. Nikdy by vás nenapadlo, co všechno a z jakého důvodu můžete nacpat do řitního otvoru. Bratři Grimsby rozjedou jízdu, která se Boratovi či Brunovi blíží ze zbývajících směrů, předchozími filmy doposavad neprozkoumanými. Užívejte, nezvracejte a nechte si hlavu na ramenou. ()

Timonthy

Pobavilo, ale občas tam bylo něco děsného a oproti Boratovi a Diktátorovi je to o 2 stupně níž. Jeden stupeň přidávám za originální Cohenovský zápis letopočtu a záměnou žen v zeleným... Dabuje tam žák z mé třídy. ()

Archvile

Doporučujem do tagu doplniť položku "fekálny humor". Podla toho ako je hodnotený tento brak, budú podobné komédie pribúdať ako huby po daždi. Absolútne nechápem Leterrierna. Na jednej strane natočí Podfukárov a potom takúto sračku. ()

james11

Byly Cohenovy filmy, které mi přišly jako extrémy, ano myslím Bruna, ale poslední dobou si myslím, že v nich našel rozumnou hranici, kdy jsou určité věci ještě vtipné. U Grimsbyho jsem se opravdu nasmál hodně, dokonce mě jedna scéna rozesmála až k slzám. Takhle si představuji dobrou komedii. :) ()

Monyfik

Nic nového, hovna, anály, kundy, ocasy, stříkance ze všeho možného... Ale knižnímu vrcholu de Sadeho tvorby (120 dní sodomy) to nesahá ani po kokotníky. Kdyby se člověk aspoň pořádně nasmál. 1* za lůzu podobnou té Žižkovské :-) Pro nezasvěcené, je toto určitě filmový orgasmus, podobně jak Borat. ()

Johny Mist

Můj první díl se Saschou Cohenem a úplně se bojím pustit si další, abych si nezkazil dojem. Manželka nechápala, čemu se to směju, vždyť je to samá nechuťárna, ale já prostě musel..... ()

Mistr119

To je tak špatné až je to dobré! :D Typický humor Sacha Barona Cohena jako sloní šoustačka a další perverzní debiloviny, které by mě ani ve snu nenapadly, že můžou proniknout na stříbrné plátno! :D Extrémně jsem se pobavil - 4 hvězdy! ()

Mar17cek

bohužel jsem asi očekával, že to bude něco jako borat, stejně šokující úměrně své době... příjemně mě překvapila first-person akce, ale na druhou stranu ta dějová linka pokulhávala. Jakoby to bylo zařízlý od režizéra, či co... Sashu mám rád :( ()