Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  *

  Co naplat, že je to natočené tak, že s jiným zpracováním, bez úchylností, jinými herci, jinými scénami by to bylo u mně jako špionská parodie na pět hvězd. Jenže tenhle obsah, mě natolik znechucoval po celou dobu, že nemůžu jinak. Tohle je humor, co jde mimo mě a jsem na něj nejspíše i vysazený. Je v tom tolik bizzaru, až mi z toho bylo zle. Všechno ostatní by u mě bylo pětihvězdičkové. Už ta výprava, kamera, zpracování scén to vše je fakt výborné. Ovšem té zvrhlé humorné stránce jsem se nesmal, nešlo to. Aspoň, že to nepřehnali se stopáží...(10.6.2016)

 • SeBig
  ****

  Klasická Cohenovina, nechutný a přehnaný, černý humor (který já můžu), takže jsem se bavil. Hlavně scéna se slonama byla pěkně nechutná, ale nemohl jsem se prestat smát. Diktátor byl ale o něco lepší. Těším se na jeho další srajdy.(7.7.2016)

 • Wacoslav1
  ***

  V žánru nechutná ujetá komedie už se považuji pomalu za starýho kozáka a asi už mě nemůže nic překvapit. Cohen už má svůj vrchol (Diktátor) za sebou a jenom recykluje a zkouší vymejšlet nový odpornosti. Teda na druhou stranu když si člověk odmyslí ty tradiční anální a vaginální fóry bez kterých by to prostě nešlo, tak to je docela bžunda ne, že ne. Některý hlášky a situace jsou super a díky vražednýmu tempu to skončí dřív než to začne bejt trapný. Já určitě tímhle humorem neopovrhuju jenom se to začíná trochu opakovat a těžko přijít s něčím novým. Jinak kromě humoru má film i dost akčních scén, ale ty snad stříhal Megaton či co. Třeba ta úvodní z pohledu první osoby je fajn nápad, ale není v ní lautr nic vidět. No vzhledem k režisérovi nic divnýho pořád mám v paměti tu hroznou prasárnu Kurvýr 2 Humoru pevně vládne Cohen, ale překvapivě zdatně mu sekunduje i Strong a nechá se zatahovat do všech nechutností. To jsem docela čuměl, měl jsem ho dosud za relativně seriózního herce, ale tady na všechny ty prasárny přistoupil a netvářil se, že by ho nějak pohoršovali. Jedinej kdo se v tomhle filmu bere smrtelně vážně je Adkins alias Ukrajinskej Ben Afleck. No má všeho všudy asi 5 minut, řekne asi 20 slov a hodí si bitku z Cohenem (to mě taky docela dostalo) pak zdechne, ale svoje si odehraje mě se líbil štěknul si na plátně a navíc si nemyslím, že budeme mít někdy ještě možnost v nějakým filmu vidět jak se Boyka řeže s Boratem. Takže dojmy vesměs pozitivní. Uvažoval jsem o 4*, ale 3* budou lepší. Je to celkem solidní recyklace, ale nesednu si z toho na prdel. Byli tu v tomhle směru už lepší kousky.65%(9.3.2016)

 • SaNcHeZ_cz
  ****

  Sacha Baron Cohen zase jede. Z komedie, která vypadala jako jeho první klopýtnutí se ve výsledku stala neskutečně nekorektní a zároveň slušně adrenalinová humorně-akční jízda, která zvládá urazit všechno a všechny, přidat slušnou porci nechutného humoru a chodí pravidelně za hranici dobrého vkusu. Jinými slovy, máte-li rádi humor tohoto komika, budete se bavit královsky. Pokud ovšem ne, vyhněte se této komedii hodně velkým obloukem, nemuseli byste ji rozdýchat. [75%](11.3.2016)

 • IQ Tiqe
  ***

  Sacha Baron Cohen a přesně to, co se dá od něj čekat. Není to taková prdel jako Diktátor, ale zase to není tak za čárou jako a Borat a Bruno. Možná jsem čekal o něco víc, ale i tak jsem se docela bavil. ALe ženskou bych na to do kina nebral. ;)„Hey, bro, you're early. Did you meet the team?˝(24.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace