Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  *****

  Překvapení roku! Grimsby je pro žánr Komedie obdobně podstatný a průlomový jako I Spit On Your Grave pro Exploitation. Největší komediální nářez od Drž Hubu. Cohen se zde urval z řetězů a předvádí nejlepší komediální a situační humor za celou svou kariéru. Je zde neuvěřitelná spousta narážek na filmy i herce/celebrity, našlapané gagy v intervalu každých 5 minut a scény, které vyvolají zvláštní pachuť v ústech( Nekouká se na ně hezky, ale řvete a brečíte smíchy jak nikdy) a největším kladem filmu je akce, která je tak zdařilá, že překonává akční scény i v lec kterých akčních filmech ( Svižná, brutální, drsná a neokoukaná, byť zběsile prostříhána má to drajv i říz). Třešničkou na dortu je Souboj Adkinse s Boratem, Elephant bukkake párty a cucání varlete. 100% Mám chuť zajít na Grimsbyho znova. Odvaz jak svině.(21.3.2016)

 • Coleator
  **

  I když se změnilo prostředí, Cohen zůstává pořád stejný - a možná až moc, protože je to prostě pořád to stejné dokola - tentokrát bez scény, kterou si můžete pouštět víckrát a stejně se pokaždé pobavíte (třeba jako v diktátorovi při letu helikoptérou)... 50%(15.7.2016)

 • =woody=
  ****

  Žďár! Na rovinu.. Už dlouho jsem neviděl něco tak nechutného.. Už dlouho jsem neviděl něco tak zábavného.. Už dlouho jsem taky neviděl něco takhle akčního.. A už dlouho jsem neviděl něco tak originálního.. A originální scénář, který to všechno vydatně a neuvěřitelně dobře míchá dohromady, bude nejspíš hlavním tahákem hvězd, jako jsou Penelope, nebo Ian. Sacha Baron dává najevo, že má v zásobě stále dostatek prasáren nejhrubšího zrna, a Mark Strong zase, že se nebojí jakékoliv výzvy.. Bodejť by jo, když se s každou obstojně popasuje.. Mějme se filmově. ;-) Woo.(10.3.2016)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Pubertální humor SBC bych ještě vyjímečně probral, ale na rozdíl od předchozích jeho veledíl se tady střílí, což mě sralo úplně neskutečně. SBC ano, Strong ne, Leterrier ne. 50%(23.8.2016)

 • Kothy
  ****

  To byla ale blbost. Sacha Baron Cohen se zase předvedl. Opět nám představuje svou sérii nechutností, které jsou někdy vtipné a někdy ne. Scéna se sloním semenem už mi přišla trochu přeš čáru. Společně se svým bratrem tajným agentem, kterého hraje Mark Strong se vydává na cestu plnou dobrodružství po celém světě. Kromě Londýna se podíváme i do Ugandy, JARu, Čile nebo Jakarty. Asi nemá moc cenu se zaobírat dějem, který je stejně uhozený jak celý film. Taky film podporuje spoustu fotbalových stereotypů. Pohledná Isla Fisher hraje šikovnou agentku a nestárnoucí Penélope Cruz zase prohnanou záporačku. Taky mě dostaly scény s Danielem Radclifem a Donaldem Trumpem. Rebel Wilson mohli raději vynechat. Takže nakonec to byla celkem sranda. Uvidíme, co Sacha vymyslí příště. "Vysaj ten jed!" :D(13.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace