Po dlouhé době jsem se u filmu smála nahlas, což se mi moc často nestává. Je to nechutné, vtipné a výborně natočené. Navíc se skvělým hereckým obsazením a dokonce i nějakým příběhem prolínajícím se vážnými chvilkami. Skvělé.(9.3.2016)

V žánru nechutná ujetá komedie už se považuji pomalu za starýho kozáka a asi už mě nemůže nic překvapit. Cohen už má svůj vrchol (Diktátor) za sebou a jenom recykluje a zkouší vymejšlet nový odpornosti. Teda na druhou stranu když si člověk odmyslí ty tradiční anální a vaginální fóry bez kterých by to prostě nešlo, tak to je docela bžunda ne, že ne. Některý hlášky a situace jsou super a díky vražednýmu tempu to skončí dřív než to začne bejt trapný. Já určitě tímhle humorem neopovrhuju jenom se to začíná trochu opakovat a těžko přijít s něčím novým. Jinak kromě humoru má film i dost akčních scén, ale ty snad stříhal Megaton či co. Třeba ta úvodní z pohledu první osoby je fajn nápad, ale není v ní lautr nic vidět. No vzhledem k režisérovi nic divnýho pořád mám v paměti tu hroznou prasárnu Kurvýr 2 Humoru pevně vládne Cohen, ale překvapivě zdatně mu sekunduje i Strong a nechá se zatahovat do všech nechutností. To jsem docela čuměl, měl jsem ho dosud za relativně seriózního herce, ale tady na všechny ty prasárny přistoupil a netvářil se, že by ho nějak pohoršovali. Jedinej kdo se v tomhle filmu bere smrtelně vážně je Adkins alias Ukrajinskej Ben Afleck. No má všeho všudy asi 5 minut, řekne asi 20 slov a hodí si bitku z Cohenem (to mě taky docela dostalo) pak zdechne, ale svoje si odehraje mě se líbil štěknul si na plátně a navíc si nemyslím, že budeme mít někdy ještě možnost v nějakým filmu vidět jak se Boyka řeže s Boratem. Takže dojmy vesměs pozitivní. Uvažoval jsem o 4*, ale 3* budou lepší. Je to celkem solidní recyklace, ale nesednu si z toho na prdel. Byli tu v tomhle směru už lepší kousky.65%(9.3.2016)

Saša je opět ve formě, což se projevuje nejen značnou mírou kontroverze, ale i obstojným dějem, který směle šlape na paty Bláznivé střele. Nutno říci, že velké množství scén překračuje hranici infantilnost. Zvláštní je, že filmu tahle hromada podivností vůbec neuškodila. Osobně musím říci, že scéna v hotelovém resortu v JARu, byla zjevně tím nejvtipnějším, co jsem kdy ve filmu viděl. Filmu paradoxně nejvíce uškodil samotný závěr, jež přesáhl meze kapacity konečníku. 82%(22.3.2016)