• Tuax

Co naplat, že je to natočené tak, že s jiným zpracováním, bez úchylností, jinými herci, jinými scénami by to bylo u mně jako špionská parodie na pět hvězd. Jenže tenhle obsah, mě natolik znechucoval po celou dobu, že nemůžu jinak. Tohle je humor, co jde mimo mě a jsem na něj nejspíše i vysazený. Je v tom tolik bizzaru, až mi z toho bylo zle. Všechno ostatní by u mě bylo pětihvězdičkové. Už ta výprava, kamera, zpracování scén to vše je fakt výborné. Ovšem té zvrhlé humorné stránce jsem se nesmal, nešlo to. Aspoň, že to nepřehnali se stopáží...(10.6.2016)

Klasická Cohenovina, nechutný a přehnaný, černý humor (který já můžu), takže jsem se bavil. Hlavně scéna se slonama byla pěkně nechutná, ale nemohl jsem se prestat smát. Diktátor byl ale o něco lepší. Těším se na jeho další srajdy.(7.7.2016)

V žánru nechutná ujetá komedie už se považuji pomalu za starýho kozáka a asi už mě nemůže nic překvapit. Cohen už má svůj vrchol (Diktátor) za sebou a jenom recykluje a zkouší vymejšlet nový odpornosti. Teda na druhou stranu když si člověk odmyslí ty tradiční anální a vaginální fóry bez kterých by to prostě nešlo, tak to je docela bžunda ne, že ne. Některý hlášky a situace jsou super a díky vražednýmu tempu to skončí dřív než to začne bejt trapný. Já určitě tímhle humorem neopovrhuju jenom se to začíná trochu opakovat a těžko přijít s něčím novým. Jinak kromě humoru má film i dost akčních scén, ale ty snad stříhal Megaton či co. Třeba ta úvodní z pohledu první osoby je fajn nápad, ale není v ní lautr nic vidět. No vzhledem k režisérovi nic divnýho pořád mám v paměti tu hroznou prasárnu Kurvýr 2 Humoru pevně vládne Cohen, ale překvapivě zdatně mu sekunduje i Strong a nechá se zatahovat do všech nechutností. To jsem docela čuměl, měl jsem ho dosud za relativně seriózního herce, ale tady na všechny ty prasárny přistoupil a netvářil se, že by ho nějak pohoršovali. Jedinej kdo se v tomhle filmu bere smrtelně vážně je Adkins alias Ukrajinskej Ben Afleck. No má všeho všudy asi 5 minut, řekne asi 20 slov a hodí si bitku z Cohenem (to mě taky docela dostalo) pak zdechne, ale svoje si odehraje mě se líbil štěknul si na plátně a navíc si nemyslím, že budeme mít někdy ještě možnost v nějakým filmu vidět jak se Boyka řeže s Boratem. Takže dojmy vesměs pozitivní. Uvažoval jsem o 4*, ale 3* budou lepší. Je to celkem solidní recyklace, ale nesednu si z toho na prdel. Byli tu v tomhle směru už lepší kousky.65%(9.3.2016)

Sacha Baron Cohen zase jede. Z komedie, která vypadala jako jeho první klopýtnutí se ve výsledku stala neskutečně nekorektní a zároveň slušně adrenalinová humorně-akční jízda, která zvládá urazit všechno a všechny, přidat slušnou porci nechutného humoru a chodí pravidelně za hranici dobrého vkusu. Jinými slovy, máte-li rádi humor tohoto komika, budete se bavit královsky. Pokud ovšem ne, vyhněte se této komedii hodně velkým obloukem, nemuseli byste ji rozdýchat. [75%](11.3.2016)

Sacha Baron Cohen a přesně to, co se dá od něj čekat. Není to taková prdel jako Diktátor, ale zase to není tak za čárou jako a Borat a Bruno. Možná jsem čekal o něco víc, ale i tak jsem se docela bavil. ALe ženskou bych na to do kina nebral. ;)„Hey, bro, you're early. Did you meet the team?˝(24.5.2016)