Sacha Baron Cohen se opět předvedl. Jeho nový film " Grimsby " je ještě víc perverzní než " Borat a Bruno " dohromady.. Nic pro slabé žaludky, ale pokud tento fekální humor nikomu nevadí, tak se dobře zasměje. Všem fanouškům tohoto zvrhlíka mohu jenom doporučit.(9.3.2016)

Asi nejhorší komedie Sachi Barona. Smál jsem se jen v těch nejnechutnějších momentech, ale takový ty společensko kritický vtipy á la South Park stály za hovno. Nejde o to, že by Cohen vyměkl, to ani náhodou. Spíš jsem čekal. že víc využije prostředí anglických hooligans. Přišlo mi, že ty humory nejsou tak promyšlené, jako dříve. Dost mě překvapily nečekaně fungující dojemné scény z dětství. I když to spíše přispělo ke schizofrenické nefunkčnosti filmu jako celku. Je divné se dojímat nad rozdělením bratrů a pak koukat jak Cohena, ukrytého ve sloní vagíně, mrdá slon gigantickým dickem do prdele. Kažodpádně velký respekt si zaslouží Mark Strong, že to uhrál s vážnym ksichtem. A andělská Annabelle Wallis ve spodním prádle potěší oko každého muže.(2.6.2016)

Tak stupidní humor, že jsem se šla v půlce filmu podívat na čsfd, kolik procent tomu chybí do 40%. A ejhle, zdejší databáze zase jednou překvapila, někdo si tu asi před sledováním filmu vytáhl rachejtli ze zadnice. Grimsby má ten typickej humor, před kterym ze začátku přivíráte zrak, abyste se po úvodní kanonádě stejně přiblblých fórků mozkově adaptovali a začali se smát úplně všemu až do konce. Ali G je Ali G, pro mě zatím Cohenovo numero uno, ale Nobby z Grimsby zase dokázal to, co Valdemort nezvládl za osm dílů. A to je na poklonu a pro mě asi nezapomenutelné.(7.7.2016)

// Distribútor: Sony / Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 2,235 // Otvárací Víkend v USA: $3,258,327 //(17.6.2016)

"Šéf světový zdravotnický organizace je mrtvej a Harry Potter má AIDS. Ty jsi dokázal to, co Voldemort nezvládl osm filmů." Není divu, že se tajný agent Graves rozčiluje, když se v mládí počůrával. Ale jeho starší bratr Nobby ho alespoň naučí to, co za léta odloučení nestihl - jak se jezdí na zebře, jak poznat zakukleného fanouška Manchesteru United, jak rychle vyhonit slona či jak užít k boji létající vozík pro invalidy (i s pilotem). Ano, je to nekorektní, stupidní a nechutný humor, ale já se nestydím za to, že se přiblble směju. Debilita Sachy, Barona i Cohena je mi totiž vlastní, nicméně ve výběru partnerek pro řádění v posteli se lišíme přibližně o metrák špeku.(10.8.2016)